Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Yabanci klipler (http://www.piryolu.com/forum/forumdisplay.php?f=265)
-   -   Rolling In The Deep cihan karaca (http://www.piryolu.com/forum/showthread.php?t=5559)

Alevi 14.11.11 16:06

Rolling In The Deep cihan karaca
 
Rolling In The Deep cihan karaca adasin cok mukemmel bir sesi var.. cok yetenekli ilerde cok unlu olabilir.. bizden birinin boyle bir sese sahip olmasi ve oylama bittikden sonra gidip icdenlikle jurinin elini SIKMASI cok guzel dogrusu..

Helal Olsun Cihan Takipcinim.. Bu Cocukda Muhtis bir ses var.. gelecegi parlak..Cihan Karaca singt Rolling in the Deep
http://www.youtube.com/watch?v=KuwbArUbPkY


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 20:21.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2