Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   tebrik ve taziye bölümü (http://www.piryolu.com/forum/forumdisplay.php?f=294)
-   -   Sayın Siyamsi Radyo Yayın Ekibimize Katılmıştır... (http://www.piryolu.com/forum/showthread.php?t=3422)

Alevi 22.09.10 14:13

Sayın Siyamsi Radyo Yayın Ekibimize Katılmıştır...
 
Hayırlı olsun Siyamsi kardesim ...Kolay gelsin,başarılar diliyorum.

Radyoda
calicagin turkuler ve Ezgilerle bizi yanliz birakmazsin.. Paylasimlarin hic eksik olmasin.

Tekrar hayirli Olsun..

X_EweM_X 22.09.10 14:16

Cevap: Siyamsi Arkadaşımız radyo Sunucusu Olmuştur...
 
hayırlı uğurlu olsun can

Merdan 22.09.10 14:19

Cevap: Sayın Siyamsi Radyo Yayın Ekibimize Katılmıştır...
 
Başarılar dilerim Siyami dost.. Hayırlı olsun..

eftelya_58 22.09.10 14:22

Cevap: Sayın Siyamsi Radyo Yayın Ekibimize Katılmıştır...
 
Sitemizin adını duyurmak adına radyomuzun çok faydalı olduğu bir gerçek.Sayın Siyamsi'ye görevinde başarılar diliyor,tebrik ediyorum...

yasamak_güzel 22.09.10 14:25

Cevap: Sayın Siyamsi Radyo Yayın Ekibimize Katılmıştır...
 
cemoooooo geldin sonunda doğru yolu buldun hoş geldin kardeşim benim hayırlı olsun

DevrimChe 22.09.10 14:30

Cevap: Sayın Siyamsi Radyo Yayın Ekibimize Katılmıştır...
 
Hayirli olsun Siyamsi hos geldin radyo ekibimize ..

siyamsi 22.09.10 21:25

Cevap: Sayın Siyamsi Radyo Yayın Ekibimize Katılmıştır...
 
Özgürlük ilkesi: Öğretisinde insanı kutsal varlık olarak kabul eden Alevi örgütlenmesi; kişi özgürlüğünün, inanç ve düşünce özgürlüğünün en aktif savunucusudur.
Eşitlik ilkesi: Alevi örgütlenmesi yaşamın her alanında, gelirlerin paylaşımından öğrenime kadar, bireyin eşitliğini savunur. Hiçbir kimseye , hiçbir kuruma, hiçbir ulusa ya da inanca bu eşitliği bozucu ayrıcalıklar tanınmaz.
Demokrasi ilkesi: Barış: ve demokrasi birbirinin ayrılmaz parcasıdır. Demokrasi için, insan hakları için, barış için mücadele etmek ve Aleviler arasında bu düşüncelerin yayılmasına çalışmak en başta gelen görevimizdir.
Barış ilkes: Yurtdaşlarımız arasında yayılmak istenen savaş, şiddet, nefret duyguları yerine sevgiyi ,dayanışmayı, dostluğu egemen kılmak için çalışmalıyız.
Laiklik ilkesi: Alevi örgütlenmesi, devlet idaresinde laiklik ilkesini, varoluş mücadelesinin temel taşlarından biri olarak görür.
Emeğin üstünlüğünü savunma ilkesi: Aleviler emeğin üstünlüğüne inanır , emek verilmiş bütün çalışmalara emekçilere saygı duyar.
Bağımsız örgütlenme ilkesi: Hz. Ali’nin ‘haksızlık karşısında eğer susuyorsanız, yalnız hakkınızdan değil, aynı zamanda şerefinizden de olursunsuz’ ilkesi bizim ilkesidir. Alevi örgütlenmesi mazlumun yanında, zalimin karşısında her zaman taraftır.

siyamsi 22.09.10 21:42

Cevap: Sayın Siyamsi Radyo Yayın Ekibimize Katılmıştır...
 
Cümleten Hoş bulduk. Sizinle birlikte olmaktan son derece mutlu ve gururluyum. Radyomuzun en güzel şekilde yayınını sürdürmesi için elimden gelenin en iyisini yapacağımdan kuşkunuz olmasın. İlgi ve alakanız için sonsuz teşekkürlerimi sunar, Radyomuz PİRYOLU ailesi için hayırlı olmasını temenni ederim...


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 01:25.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2