Sponsor Reklamlar


 
Seçenekler
Alt 13.07.17   #1
cemal karabulut
Avatar mevcut degil.
Misafir
Misafirler
Mesajlar: n/a
Standart Alevilik.


Alevilik tanımı 1896 yılında yapılmıştır. Bu tarihten önce bu toplumun adı Türkmen Kızılbaş ve kızılbaşlık ismide şeyh haydar ve oğlu Şah İsmaille başlar deniliyor. Ayrıca Alevilik bir inanç ise bu inancı inşa eden mutlak olrak bir öğretisi olması gerekir bu öğreti nin adı ve ne olduğu ve de özet olarak disiplinleri yasaları, kural ve kaideleri . Bu inancın hangi din veya dinler üzere temellendiği. Açıklarsanız memnun olurum Not ben ontoloji ve teoloji konularında 30 yıldır araştırma yapan biriyim bilginize.
Sponsor Reklamlar

  Alinti

Seçenekler


Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Önceki veya sonraki konu...Totobo Totobo

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2