Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Siyaset/Politika Tartışma Mekanı (http://www.piryolu.com/forum/forumdisplay.php?f=171)
-   -   Emniyet'te görülmemiş skandal ! (http://www.piryolu.com/forum/showthread.php?t=6083)

Alevi 27.07.12 15:35

Emniyet'te görülmemiş skandal !
 
AK Partilili vekilin oğlu kendisiyle tartışan polisi teşhis etmek için Dörtyol İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde bir skandala imza attı!

Dörtyol İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde AKP Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu’nun oğluyla tartışan Komiser Yardımcısı Murat Emer ertesi gün görevinden alındı. Polisler teşhis için ellerine numara verilerek duvara dizildi.

Hatay’ın Dörtyol Emniyeti'nde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Emniyet müdürlüğünün kantinini işleten AKP Gençlik Kolları Başkanı Ömer Uzun, polis memuru Alper Atilla ile tartıştı.
http://d.haber3.com/other/1.20120727123307.jpg

Atilla’yı sürdürmekle tehdit eden Uzun, üniformasını çıkarmasını istedi.Ardından arkadaşı, AKP Hatay Milletvekili Bayram Türkoğlu’nun oğlunu olay yerine çağırdı. Milletvekilinin oğlu İstemi Kağan Türkoğlu da emniyet bahçesine gelerek polisleri tehdit etti. Olaya müdahale eden komiser yardımcısı Murat Emer, vekilin oğlu Türkoğlu’na “Sen benim memurumla bu şekilde konuşamazsın” uyarısında bulundu.

JET HIZIYLA GÖREVDEN UZAKLAŞTIRILDI

Bu uyarıdan sonra durum daha da gerildi. Dörtyol Emniyet Müdürü çok sayıda polisi bir odaya dizerek ellerine numara verdi ve Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı'ndan ve AK Parti milletvekilinin oğlundan kendisi ile tartışan polisleri teşhis etmesini istedi.

İstemi Kağan Türkoğlu, odadaki polisleri uzun uzun inceledikten sonra kendisiyle tartışan komiser yardımcısını teşhis etti. Bu arada Ak Parti Milletvekili Bayram Türkoğlu'nun danışmanın da Emniyet Müdürlüğü'ndeki teşhis olayında odada bulunması dikkat çekti. Türkoğlu'nun akrabalarının da olay sırasında karakol bahçesine gelerek ayrılmadıkları görüldü. Ertesi gün milletvekilinin oğlunu uyaran komiser yardımcısı Murat Emer hakkında "açılacak disiplin soruşturmasının selameti" gerekçe gösterilerek görevden uzaklaştırma kararı verildi. (Vatan)


Kaynak : http://www.haber3.com/emniyette-goru...#ixzz21pGKXCpp

iMpAcK 27.07.12 15:55

Cevap: Emniyet'te görülmemiş skandal !
 
Oruçluyum canım küfür edemiyorum sen benim yerime ediver (:

dAbBe 27.07.12 15:59

Cevap: Emniyet'te görülmemiş skandal !
 
Alıntı:

iMpAcK Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 23064)
Oruçluyum canım küfür edemiyorum sen benim yerime ediver (:

Top patlayinca doya doya söversin artikim. :D:D:D

Alevi 27.07.12 16:00

Cevap: Emniyet'te görülmemiş skandal !
 
Tamam Bahadirim Ben Sahin K abimize havale ediyorum o ilgilensin.. :=)

jetlii11 28.07.12 14:58

Cevap: Emniyet'te görülmemiş skandal !
 
devletin her kurumunda hemen hemen hergün böyle şeyler yaşanıyor..dünde haberlerde izledim bir belediye başkanı market sahibini tokatlıyor.niye mi market sahibi töpleri dışarı koyduğu için ceza ödemek zorunda kalıyor oda cezayı ödemiyor.sonra başkan gelip tokatlıyor.yazık


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 11:08.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2