Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Pir Yolu Haber Merkezi (http://www.piryolu.com/forum/forumdisplay.php?f=7)
-   -   Yüze tekme vuran polis yargılanacak (http://www.piryolu.com/forum/showthread.php?t=637)

omergul 15.09.09 16:45

Yüze tekme vuran polis yargılanacak
 
İstanbul’da 1 Mayıs’ta kaldırımda oturan Songül Çiftçi’nin suratına tekme atan polis memurunun yargılanmasına karar verildi.

İstanbul Bahçelievler Kaymakamlığı’nın yargılamaya izin vermemesi üzerine 1 Mayıs’ta yüzüne tekme yiyen Songül Çiftçi’nin bölge idare mahkemesine yaptığı itiraz karara bağlandı. Kaymakamlık tarafından verilen “yargılanamaz” kararı bölge idare mahkemesince bozuldu.

Mahkeme, polis memuru Mehmet Firuz Bayraklı’nın kasten yaralama suçundan yargılanması gerektiğine vurgu yaparak kaymakamlık tarafından verilen kararı bozdu. Polis memuru hakkında kasten yaralama suçundan 5 yıla kadar hapis cezası istenebilecek.


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 15:22.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2