Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Pir Yolu Haber Merkezi (http://www.piryolu.com/forum/forumdisplay.php?f=7)
-   -   Bazı ürünlere ÖTV zammı yapıldı (http://www.piryolu.com/forum/showthread.php?t=5381)

Alevi 13.10.11 08:29

Bazı ürünlere ÖTV zammı yapıldı
 
http://www.ensonhaber.com/resimler/diger/esh_578.gif

Sigarada ÖTV oranı yüzde 63'ten yüzde 69'a çıkarıldı.
http://i.ensonhaber.com/resimler/diger/esh_19871.jpg
Binek otomobillerde 1600-2000 CC arası ÖTV yüzde 60'tan yüzde 80'e, 2000 CC'nin üzeri içinse yüzde 84'ten yüzde 130'a çıktı.

Cep telefonlarından alınacak ÖTV oranı yüzde 25'e çıktı.


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 03:08.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2