Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Pir Yolu Haber Merkezi (http://www.piryolu.com/forum/forumdisplay.php?f=7)
-   -   Tarık Akan 2011 ak mı kara mı siz karar verin (http://www.piryolu.com/forum/showthread.php?t=5379)

Alevi 13.10.11 04:48

Tarık Akan 2011 ak mı kara mı siz karar verin
 
48. Altın Portakal Film Festivali'nin açılışında Rutkay Aziz'in çok gündeme düşen konuşmasının ardından bir mesaj da Tarık Akan'dan geldi.

1979 ve 1980 yılında sansür ve darbe nedeniyle yapılamayan film yarışmalarının ödül sahipleri, 30 yıl sonra ödüllerine kavuşurken, "En iyi erkek oyuncu" seçilen Tarık Akan'ın yaptığı konuşma dün geceye damga vurdu.
http://i.ensonhaber.com/resimler/diger/esh_19856.jpg
Müjde Ar'ın "Asla boyun eğmez" diye takdim ettiği Akan, 30 yıl sonra ödülü kendisine layık görenlere teşekkür ederken 2011 Türkiye'sine de değinmeyi ihmal etmedi.

12 Eylül'de darbe ile başlayan karanlığın 2011 Türkiyesi'nde de Ergenekon ve Balyoz tutuklamaları ile devam ettiğini ileri süren Tarık Akan, konuşmasının bitiminde izleyicilere "2011 ak mı kara mı siz karar verin" şeklinde seslendi.


cangibi62 13.10.11 19:18

Cevap: Tarık Akan 2011 ak mı kara mı siz karar verin
 
tarik akanin sorusna ben yanit verim hocam....dincilere göre ak dönemleriniy asiyorlar nede olsa din adina hersey mubah yalakalik yap yalanci sahitlik yap ...sonuc cebini doldur köseyi dön...

ulusalci vatanseverler icin ise kara dönemleriniy asiyor----izafi soru...ama herseye ragmen yurekli olan herkese eyvallah


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 09:27.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2