Sponsor Reklamlar

Ağaç Şeklinde Aç10Beğeni
  • 5 gönderen Pir Mehmet
  • 1 gönderen cangibi62
  • 2 gönderen jetlii11
  • 2 gönderen DevrimChe

Seçenekler
Alt 18.02.11   #1
Pir Mehmet
Co-Admin
Kurucu
Nereden: Şiran
Rep Puani : 54
Standart Alevi Gençlik Kampı Hazırlıkları başladı

Alevi Gençlik Kampı Hazırlıkları başladı

Pir Sultan Abdal Kültür Derneği tarafından İlki geçen yıl İzmir Gümüldür Denizatı Tatil Köyünde yüzlerce gencin katılımıyla gerçekleştirilen Alevi Gençlik Kampı’nın ikincisinin 2011 yılının Ağustos- Eylül aylarında gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Alevi Gençlik Kampı hazırlık komisyonu geçen yıl yaşanan deneyimin ışığında çalışmalarına erken başladı.

Komisyon Alevi Gençlik Kampı için en uygun tarih, yer, katılım profili, konular ve konuşmacıları tespit etmek ve zengin bir kamp programı oluşturmak için araştırma sürecine başladı.

Sizler de Alevi Gençlik Kampı ile ilgili görüş ve önerilerinizi, katılım isteklerinizi aşağıdaki iletişim kanalları vasıtasıyla iletebilirsiniz:

Kamp ile ilgili mail ve facebook adresleri :

alevigenclikkampı@gmail.com

alevi gençlik kampı

PSAKD Genel Merkezi

Adres : Ziya Gökalp Caddesi No : 16 / 15 Kızılay - Ankara

Tel : 0312 433 50 54 - 0312 430 84 10

Fax: 0312 435 12 61

Alevi Haber Ajansı - 17 Şubat 2011

Alevi Gençlik Kampı Hazırlıkları başladı

Pir Sultan Abdal Kültür Derneği tarafından İlki geçen yıl İzmir Gümüldür Denizatı Tatil Köyünde yüzlerce gencin katılımıyla gerçekleştirilen Alevi Gençlik Kampı’nın ikincisinin 2011 yılının Ağustos- Eylül aylarında gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Alevi Gençlik Kampı hazırlık komisyonu geçen yıl yaşanan deneyimin ışığında çalışmalarına erken başladı.

Komisyon Alevi Gençlik Kampı için en uygun tarih, yer, katılım profili, konular ve konuşmacıları tespit etmek ve zengin bir kamp programı oluşturmak için araştırma sürecine başladı.

Sizler de Alevi Gençlik Kampı ile ilgili görüş ve önerilerinizi, katılım isteklerinizi aşağıdaki iletişim kanalları vasıtasıyla iletebilirsiniz:

Kamp ile ilgili mail ve facebook adresleri :

alevigenclikkampı@gmail.com

alevi gençlik kampı

PSAKD Genel Merkezi

Adres : Ziya Gökalp Caddesi No : 16 / 15 Kızılay - Ankara

Tel : 0312 433 50 54 - 0312 430 84 10

Fax: 0312 435 12 61

Alevi Haber Ajansı - 17 Şubat 2011
Sponsor Reklamlar

Pir Mehmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 19.02.11   #2
cangibi62
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: gurbetten
Rep Puani : 30
Standart Cevap: Alevi Gençlik Kampı Hazırlıkları başladı

yurtdisinda yasadigimdan dolayi bu genclik kampi ne gibi faaliyetlerde bulunuyor?? ne gibi etkinliklerde yer aliyor ögrenebilirmiyim??
amacim sadece bilen sizlerden bilinclenmek simdiden tsk ederim
Sponsor Reklamlar

^çirkin^-^kral^ bunu beğendi.
Bir zamanlık mevkii için el ayak öpmeye...
Günlük menfaatler için onurunu terketmeye...
Bir kısım insanlara kızıp tüm insanlara düşman olmaya
Değmez bu hayat.........
cangibi62 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 19.02.11   #3
jetlii11
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: istanbul
Rep Puani : 12

benim de fazla bilgim yok ama sitede eğer bilen varsa değerli canımıza yardımcı olabilir mi?
Sponsor Reklamlar

^çirkin^-^kral^ ve cangibi62 bunu beğendiler.
jetlii11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 20.02.11   #4
DevrimChe
DevrimChe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: Australia
Rep Puani : 10

Gecen seneki kamptan oldukca iyi tepkiler olumlu elestiriler alindi.Kampin amaci butun sehirlerimizdeki derneklerimizden bir kac genci dernek bunyesi altinda toplayip hem gencleri bri araya getirip tanismak kaynasmak alevilikte ve dernekcilikte gencler neler dusunuyor neler bilyior yada bilmiyor bunlarla ilgili bilgi alisverisi yapmak amaci.Tatil esliginde bilgilenmek ve gencleri tesvik etmek aleviligi dogru anlamiyla tanimak ve tanimlayabilmek icin guzel bir proje
Sponsor Reklamlar

^çirkin^-^kral^ ve cangibi62 bunu beğendiler.

...

Dedim hoca niçin namaz kılarsın?

Dedi günahlardan arınıyorum..
Dedim namaz kılmak Hiç fayda etmez!
Dedi kılar gibi görünüyorum..
Dedim ya gerçekleri görüyor musun?
Dedi düşünmeye eriniyorum..
Dedim ya cennete nasıl girilir?
Dedi cehennemde aranıyorum...

...

DevrimChe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...