Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Pir Yolu Haber Merkezi (http://www.piryolu.com/forum/forumdisplay.php?f=7)
-   -   Emniyet'te fıkra gibi bomba hikayesi (http://www.piryolu.com/forum/showthread.php?t=2817)

mmuratkkaratas 25.06.10 14:45

Emniyet'te fıkra gibi bomba hikayesi
 
Çorum Emniyeti envanterindeki el bombasının patlama düzeneği çıkartılarak Ankara'ya gönderince olanlar oldu...

Postacı, geçen cuma günü Emniyet Genel Müdürlüğü'ne gönderilen posta ve kargoları Dikmen'deki ana hizmet binasına teslim etti. Dikmen nizamiyesinde zarf ve paketler x-ray cihazından geçirilerek kontrol edildi. Çorum Emniyet Müdürlüğü'nden gönderilen paket x-ray'dan geçilirken, cihaz sinyal verdi ve ekrana el bombası görüntüsü yansıdı. Bombanın her an patlayabileceği kuşkusuyla nizamiye boşaltıldı. Kulübede bulunan el bombalı paket, Ankara Emniyeti'nden gelen bomba imha uzmanları tarafından açıldı. Bomba uzmanları, paketteki el bombasında patlayıcı düzeneğinin olmadığını bildirince, Emniyet Genel Müdürlüğü derin nefes bir aldı.

PAKETİ BOMBA UZMANI AÇTI
Çorum Emniyeti'nin, envanterinde bulunan ve hurdaya ayrılan bir el bombasını, içindeki patlayıcı düzeneğini çıkardıktan sonra eğitimlerde kullanılmak üzere PTT üzerinden kargoyla Ankara'ya gönderdiği belirlendi.


http://img.internethaber.com/1x1.gif
http://img.internethaber.com/1x1.gif

http://img.internethaber.com/news/143090.jpg
<H1>


</H1>


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 05:28.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2