Sponsor Reklamlar

Ağaç Şeklinde Aç5Beğeni
  • 1 gönderen Alevi
  • 2 gönderen cangibi62
  • 1 gönderen Pir Mehmet
  • 1 gönderen jetlii11

Seçenekler
Alt 14.04.10   #1
Alevi
Alevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıbrısl�
Kurucu
Nereden: Schweiz(isvicre)
Rep Puani : 199
Standart Kamer Genç AKP'lilerle kavga etti

Anayasa değişikliğinin görüşülmesi sırasında Meclis karıştı. Anayasa değişikliği teklifinin TBMM Anayasa Komisyonunda görüşülmesi sırasında Tunceli Bağımsız Milletvekili Kamer Genç ile AK Parti'liler arasında sert tartışmalar yaşandı.

Ak Parti Giresun Milletvekili Hasan Sönmez konuşurken, Genç laf attı. Bunun üzerine, Ak Parti'li milletvekilleri Genç'e tepki gösterdi.

Kamer Genç: (AK Parti Kilis Milletvekili Hasan Kara'ya) Sen kimsin?

Ak Parti Kilis Milletvekili Hasan Kara: Haddini bil

TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu: Milletvekilleri sizi nezakete davet ediyorum. Sayın Genç, konuşmak istiyorsanız söz almalısınız

Kamer Genç: Ben de konuşmak istiyorum

TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu: Sabah 03.00'e doğru sana sıra gelir

Kamer Genç: Seni kalpten götürmeden buradan ayrılmayacağım

AK PARTİLİ SIVACIOĞLU İLE CHP'Lİ GÖK ARASINDA TARTIŞMA

Ak Parti Kastamonu Milletvekili Musa Sıvacıoğlu ile CHP Mersin Milletvekili İsa Gök de tartıştı.
Musa Sıvacıoğlu, konuşması sırasında Gök'e yanıt verdi.

TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu: Musa ne kadar dolu, İsa ile Musa
CHP'li Gök, tartışma sırasında salonda gürültü olunca, milletvekillerinin kendisini dinlemesi için ellerini havaya kaldırarak iki kez çırptı.
TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu: (AK Parti Isparta Milletvekili Kemal Kurt'a) Sen git, sigara iç gel
TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu: (AK Parti'li Kurt, söz almadan konuşmaya ve İsa Gök ile tartışmaya devam edince) Söz al öyle konuş, senle mi uğraşacağız? Gel otur buraya, sen yönet o zaman

“YÜZÜME BAKMADAN KONUŞ”

Bu tartışmalardan sonra söz alan Genç ile Komisyon Başkanı Kuzu arasında bu kez Genç'in 12 Eylül dönemindeki Danışma Meclisi üyeliği sırasında verdiği oy ile ilgili tartışma yaşandı.
Kamer Genç: Askerlerden korkarak oy kullanmadım. Yurt dışında katıldığım bir toplantıda yaptığım konuşmada “AKP Anayasa değişikliği ile laikliğin kafasını kesti. Laik Türkiye Cumhuriyetinin kafasını kesti. Eğer referanduma gider ve kabul edilirse, Anıtkabir'de yatan Atatürk'ün mumyasının da başını kesecek” dedim.

TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu: Deli saçması laflar ediyorsun. Sen kimsin

Ak Parti Grup Başkanvekili Ayşe Nur Bahçekapılı: Sözünüzü geri alın. Çok ayıp
Kamer Genç: Bu anayasa teklifini savunmak kadar yüz karası bir durum var mı
Ak Parti Çanakkale Milletvekili Mehmet Daniş: Ne saçmalıyorsun sen be. Aklın başında mı senin. Başkanım, bunu bir muayene ettir de ondan sonra konuşsun
Ak Parti Grup Başkanvekili Ayşe Nur Bahçekapılı: (Kamer Genç'e) Yüzüme bakmadan konuş. Rahatsız oluyorum
TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu: Sayın Genç, bana bak. Ben başkanım
Kamer Genç: HSYK üyeleri yüksek yargıdan seçilmeli. Mevcut durum Türkiye için yararlı.
Sponsor Reklamlar

cangibi62 bunu beğendi.
Alevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 14.04.10   #2
Erzincanli_onur_24_34
Erzincanli_onur_24_34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye
Üye
Nereden: kArTaL
Rep Puani : 10
Standart Cevap: Kamer Genç AKP'lilerle kavga etti

helal olsun Kamer genç e valla
Sponsor Reklamlar

Atam izindeyiz...

Erzincanli_onur_24_34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 06.04.11   #3
cangibi62
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: gurbetten
Rep Puani : 30

Saman’lı düello

Genç: Genel Merkez binasını İhracatçılar Birliği’ne sattınız
Elitaş: Devlet memurluğu ile 69’un üstünde daire sahibi oldu

ANKARA - CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, AK Parti’nin eski genel merkez merkez binasının Türkiye İhracatçılar Birliği’ne satıldığını iddia ederken, Ak Parti’li Mustafa Elitaş ise Genç’in devlet memurluğu yaparak 60’ın üzerinde
daire sahibi olduğunu öne sürdü.

KHK yetkisi tasarısı görüşüldü Meclis Genel Kurulu’nda, hükümete Kanun Hükmünde Kararname çıkarma yetkisi veren
tasarının görüşmelerinde konuşan Genç, AK Parti’nin eski genel merkez binasının Türkiye İhracatçılar Birliğine 15,5 milyon liraya satıldığını iddia etti. AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş ise binanın satılmadığını, kiraya verildiğini söyledi.

Elitaş, “Buraya çıkan şahıs, yalan ve iftiradan başka bir şey bilmiyor. Sadece devlet memurluğu yaparak 60’ın üzerinde daire sahibi olması ve 2-3 büyük iş yeri sahibi olması, iş hanları... Sadece memur maaşıyla...” dedi.

Yeniden söz alan Kamer Genç ise “60 dairem, 3 işhanım
varsa ben size bağışlıyorum. Bir saman fabrikası için yüzde 5’lik hisse aldım ama zarar edince devrettim. Bazı arkadaşlar gocunuyor. Çünkü saman onların kışlık yiyeceği. Ben onlara bırakırım kışlık yiyeceğini” dedi.
Tekrar söz
alan Elitaş da, “Onun yediği neyse aklından hiç çıkmadığından onu başkalarına söylüyor” dedi.

kamercigime bunca yil hukukculuk yaptin yatirim yaptin denilmiyor ...hakkini yiyiorlar yaa ama kamer genc akp nin hakkinda iyi geliyor dilin kemigi yok....medeni cesaretini kutluyorum ecik diksiyon be hemsom...i
Sponsor Reklamlar

"-dost-" ve Pir Mehmet bunu beğendiler.
Bir zamanlık mevkii için el ayak öpmeye...
Günlük menfaatler için onurunu terketmeye...
Bir kısım insanlara kızıp tüm insanlara düşman olmaya
Değmez bu hayat.........
cangibi62 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 06.04.11   #4
Pir Mehmet
Co-Admin
Kurucu
Nereden: Şiran
Rep Puani : 54

Helal olsun Kamer Genç'e... Her yerde parlıyor, yıllarca bürokratlık yapmış saygınlığını belli ediyor ah bi de diksiyonu iyi olsa, tayyip'i ezer.
Sponsor Reklamlar

"-dost-" bunu beğendi.
Pir Mehmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 06.04.11   #5
jetlii11
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: istanbul
Rep Puani : 12

babam kamer genci çok sever.arada bir babama takılırım bu kamer gençte ne buluyorsun diye.halbuki adam gibi adam sözünü hiç esirgemiyor.onun gibi kimse özgürce konuşamıyor.tek başına parti gibi.helal olsun sana verilen oylar.
Sponsor Reklamlar

"-dost-" bunu beğendi.
jetlii11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...