Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Komik Videolar (http://www.piryolu.com/forum/forumdisplay.php?f=175)
-   -   Necati Amca Evlenmemiş Kız İstiyor (http://www.piryolu.com/forum/showthread.php?t=6885)

Toros 27.01.13 06:04

Necati Amca Evlenmemiş Kız İstiyor
 
http://www.youtube.com/watch?v=rO-vLbMVbCg

jetlii11 27.01.13 09:58

Cevap: Necati Amca Evlenmemiş Kız İstiyor
 
sizden iyi din düşmanımı olur.sapıklığı din altına örtmeye çalışan küçük beyinli adam.bu tür adamların evde karısını kızını kapatıp dışardaki daha 20 yaşındaki kızlara bakar.böyle itleri sakalından asacan.

BERF62 27.01.13 11:24

Cevap: Necati Amca Evlenmemiş Kız İstiyor
 
Tükürük smileyi gönderiyorum, tipitip sakızdan mı fırladın yezit.


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 07:01.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2