Sponsor Reklamlar

Seçenekler
Alt 14.12.09   #1
Alevi
Alevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıbrısl�
Kurucu
Nereden: Schweiz(isvicre)
Rep Puani : 199
Standart Hiphop Cemaat videosu izle

gercekden ilginc
Sponsor Reklamlar

s-ince bunu beğendi.
Alevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 16.03.11   #2
cangibi62
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: gurbetten
Rep Puani : 30
Standart Cevap: Hiphop Cemaat videosu izle

ODATV’YE CEMAAT’İN ORTA ASYA HABERİNİ KİM VERDİ
!

“(Cemaate) Dokunan yanıyor!”

Gazeteci Ahmet Şık gözaltına alındığında evinde çıkarken ne diye bağırdı:
“(Cemaate) Dokunan yanıyor!”
Aslında iki sözcük tüm operasyonu özetliyor.
Gazeteci Şık kaç sayfa kitap yazmış olsa da, tüm olguları gözümüze soksa da bu kadar güzel özetleyemezdi Ergenekon operasyonlarını.
Cemaate dokunan yanıyor!
Cemaat yayın organları bile bile yalan yazıyor. Bile bile virüslü e-postayla gelmiş ne idüğü belirsiz “belgeyi” gerçek gibi yazıyor.

Yanılıyorlar; MİT’çi Kaşif Kozanoğlu Odatv’ye bilgi veriyormuş! Ortada bir tek delil yok, kimse Kozinoğlu’nu tanımıyor. Zaten o da “hiçbir gazeteciyi tanımadığını” söyledi.
Ama bu operasyonda bunların bir önemi yok. Neymiş; bilmem ne belgesi gösteriyormuş ki, MİT’çi Kozinoğlu cemaatin Orta Asya’daki faaliyetlerini Odatv’ye bildiriyormuş!

Yahu insaf edin! Cemaatin Orta Asya faaliyetleri hemen her gün Nurcu risalehaber.com adlı site yazmıyor mu?
Odatv benzer haberleri hep bu risalehaber.com’dan aldı. Açın her iki sitenin haberlerine bakın; haberlerin giriş tarihi ve saatlerine bakın. Gerçek gün gibi ortada. Ama niyet iyi değil ki; amaç kafaları karıştırmak.
Amaç cemaate de dokunanı yakmak

Çalına sorulardan sonra yapılan operasyona ilişkin görüntülerde ,eli kelepçeli bir kişi ,götürülürken "FETULLAHCILARIN EVLERİNE BAKIN ,SORULARI KİM ÇALIYOR ANLARSINIZ" diye bağırıyordu ama ,nedense Fetullahcıların evlerine gidilmedi.gidilemez cünkü bakin nasil hiphop oynuyorlarmisssss
Sponsor Reklamlar

^çirkin^-^kral^ bunu beğendi.
Bir zamanlık mevkii için el ayak öpmeye...
Günlük menfaatler için onurunu terketmeye...
Bir kısım insanlara kızıp tüm insanlara düşman olmaya
Değmez bu hayat.........
cangibi62 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 17.03.11   #3
miSbon
miSbon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: boş
Rep Puani : 13

can video izleyemedim... merak ettim acaba nasil apaci dansi oynamişlar
Sponsor Reklamlar

^çirkin^-^kral^ bunu beğendi.
Alt 25.03.11   #4
cangibi62
Kıdemli Üye
Üye

Meclis'te 'İmamın Ordusu' tartışması!
AA
--------------------------------------------------------------------------------

Anayasa değişikliği çerçevesinde Anayasa Mahkemesinin yeniden yapılandırılmasını öngören tasarının görüşmelerinde, “Ergenekon soruşturması” kapsamında tutuklanan gazeteci Ahmet Şık'ın yayımlanmayan “İmamın ordusu” kitabı tartışıldı.

TBMM Genel Kurulunda, “temel kanun” olarak görüşülen tasarının görüşmelerine 2. bölüm üzerinden devam edildi.

CHP Mersin Milletvekili İsa Gök, verdikleri bir önerge üzerinde yaptığı konuşmada, “Fethullah Gülen'in emniyet teşkilatında örgütlendiğini” iddia etti.
“Araştırmacı bir gazetecinin emniyet teşkilatı içindeki Fethullahçı yapılanmayı deşifre ettiğini” ileri süren Gök, şöyle konuştu:

“İsim isim, makam makam buluyor. Kitap yazmak istiyor, fakat tutuklanıyor. Savcı olduğu beyan edilen bir isim var Zekeriya Öz, mahkemeden karar aldırıyor, 'kitabı toplatın, yayınlanmasın.' Kitabı yayınlayanı tutuklayalım. Yetmiyor, 'nüshalarını bulun' diyor ve henüz basılmayan kitabın nüshaları ev ev aranıyor.

Gazeteci Ertuğrul Mavioğlu'nda kitabın bir nüshası var diye işyeri basılıyor. Sanki bu kitap Salman Rüşdi'nin Şeytan Ayetleri kitabı. Neden, çünkü emniyetteki Fethullahçı yapının deşifresi yapılıyor. Belki bundan sonra yargıdaki Fethullahçı çetenin deşifresi olacaktı. Asker gönderdiğiniz Libya'nın basın özgürlüğü Türkiye'den daha ileride. Utanmanız, ar damarınız varsa sıkılmanız lazım.”
Gök, “İmamın ordusu” kitabının nüshası kimde varsa, bu nüshayı dağıtarak herkesin okumasına imkan tanımasını istedi.

“HERŞEY DEVLETİN DENETİMİ VE GÖZETİMİ ALTINDA, AÇIK”
Sataşma olduğu gerekçesiyle söz alan Ak Parti Grup Başkanvekili Bekir Bozdağ, hiçbir organ, makam ve mevkinin, yargı yetkisinin kullanılmasında mahkemelere emir ve talimat veremeyeceğinin bilindiğini söyledi.

“Bu kürsüler sanki mahkeme salonu, suçları soruşturmakla görevli cumhuriyet savcıları suçlu gibi, 'kişiler zorla suçlanıyor' gibi konuşuluyor” diyen Bozdağ, Meclis'te yargılama yapıldığını, bunun da bu kişilerin haklarına saygısızlık olduğunu kaydetti.

Bozdağ, “Fethullah Gülen bu ülkenin yetiştirdiği değerli bir kıymettir. Seversiniz, sevmezsiniz ama değerli ve bilge bir insandır. Bu ülkede milli ve manevi değerlere bağlı nesillerin yetişmesi için hizmetini yapıyor. Herşey devletin denetimi ve gözetimi altında, açık” diye konuştu.

evet aynen gülen cok degerliymis öyle deniliyor aklima baydemirin bir sözu geldi ama ayip---yoksa...valla bu kitabi ben cok merak ediyorum ne yapip edip bulmam lazim hada yayinlanmadan yazari iceri alindi basimevinde silindi...

cana katiliyorum halk uyusun müstehak hemde nasil...
Sponsor Reklamlar

Değmez bu hayat.........
Alt 25.03.11   #5
cangibi62
Kıdemli Üye
Üye

CEMAATTEN BAŞBAKAN’A ÜSTÜ KAPALI TEHDİT

Bakalım cemaat-AKP işbirliği daha nelere gebe olacak?

Zaman gazetesi yazarı Hüseyin Gülerce, Fethullah Gülen’e yakınlığından dolayı , cemaatin sesi olarak bilinir.
Gülerce 18 Mart Cuma günkü yazısında, AKP’yle ilgili çok kritik bir yazı kaleme aldı.
Gülerce’ye göre; AKP’nin bu seçimde başarı kazanmasından endişe duyanlar vardı. Satır araları analiz edildiğinde, bu endişeyi duyanlar arasında cemaatte bulunuyordu.
Gülerce yazsında; AKP’yi ve Başbakan’ı “iç ve dış oyunlara gelmemesi” konusunda uyardı. Bu “oyunların” höşgörü, diyalog ve uzlaşma ile bozulacağını, yazdı.

Hüseyin Gülerce 23 Mart günü kaleme aldığı yazısında, yine üstü kapalı mesajlarla AKP’yi uyardı.
Wikileaks belgerinden yola çıkarak bir yazı kaleme alan Gülerce, “Erdoğan’ın geleceği vesayetle mücadeleye bağlı” gibi çok çarpıcı bir cümleye imza attı.
“12 Haziran’da, kuvvetli bir demokratikleşme iradesine çok ihtiyacımız var” diyen Gülerce, Cumhurbaşkan’ı Gül’den ise “demokrat” diye söz etti.
Peki tüm bu yazılar ne anlama geliyor?
Cemaat AKP’ye ne demek istiyor?
“Demokratikleşme iradesi”, “Erdoğan’ın geleceği vesayetle mücadeleye bağlı” gibi çarpıcı sözleri nasıl okumak lazım?
Görünen
o ki; cemaat seçim öncesi Erdoğan’a üstü kapalı “tehditlerde” bulunuyor.
Milletvekili seçimlerinde, cemaate yakın isimlerin listelere alınması isteniyor.Ve asıl olarak, Ergenekon operasyonlarının devam edilmesi isteniyor.
Bilindiği gibi; cemaate yakınlığıyla bilinen İstanbul İstihbarat Şube Müdürü Ali Fuat Yılmazer bir gece operasyonuyla görevden alındı.
Yılmazer, Ergenekon operasyonlarının beyniydi.
Onun görevden alınması cemaati rahatsız etti.

AKP’nin bu görevden almayla, Ergenekon konusunda geri adım attığı düşünülüyor ki, bundan endişe duyuldu.
Özellikle, son gazeteci operasyonları bardağı taşıran damla oldu AKP için. Cemaatin insanları pervasızca hapise atması AKP kanadında dahi tepkilere yol açtı.
Artık cemaatin intikam operasyonu çok açık görülüyordu.
Ali Fuat Yılmazer’in görevden alınması hükümetteki bu rahatsızlığın dışa vurumudur.
Tekrar yazalım:
Cemaat, AKP’ye verdiği destek üzerinden üstü kapalı tehditler yapmaya başladı. Cemaatin kendisini ne kadar güçlü gördüğünün net bir fotoğrafıdır bu.
Bakalım cemaat-AKP işbirliği daha nelere gebe olacak?

Odatv.com

Son faşizan gelişmeler en çok Başbakana zarar verdi. Sanırım, bak istediğimiz zaman seni nasıl kolay yıpratırız diyerek Başbakanın icraatlarına ince ayar vermek istiyorlar belki de. Bir gün tepesi atıp bunlara da "one minute!" demesin sakın.
Sponsor Reklamlar

Değmez bu hayat.........
Alt 30.03.11   #6
cangibi62
Kıdemli Üye
Üye

«
Meclis'te Fethullah Gülen gerilimi

TBMM Genel Kurulu’nda dün Anayasa Mahkemesi’ni (AYM) yeniden yapılandıran tasarının görüşülmesi sırasında verdiği önerge üzerine söz alan CHP’li İsa Gök’ün konuşması tansiyonu çıkardı. Genel Kurul’daki diyaloglar şöyle yaşandı:

Gök: Bu ülkede milletvekili dokunulmazlığı hikaye, bir tek dokunulmaz var. Fethullah Gülen dokunulmazlığı, dokunan yanar. Bütün ülkelerde Gülen’in okullarındaki öğretmenler görevlerinden alınıyor. Çünkü ajanlık faaliyetleri ortaya çıkıyor. Benim dinimi birilerinin tarikatına göre yorumlatmaya çalışmayın. Prof. Zekeriya Beyaz’dan ne istiyorsunuz? TBMM'de Gülen tartışması

AK Parti Grup Başkanvekili Suat Kılıç: Yargısal işlemlerin AK Parti grubunun eseri olduğunu söylemiştir bu yalandır, yanlıştır. Burada bulunmayan kendini savunma imkanı olmayan isimler hakkında burada ifadelerde bulunulması son derece yanlış. Kafasında bir takım cemaatler inşa etmek ve bunu da AK Parti’ye mal etmek kabul edilemez.

Bir anda Genel Kurul karıştı. Suat Kılıç, Batman Milletvekili Emin Ekmen, Kocaeli Milletvekili Muzaffer Baştopçu’nun de yer aldığı çok sayıda AK Partili milletvekili kürsüye doğru ilerlemeye başladı. CHP Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk hemen kürsüdeki Gök’ün yanına giderek, AK Partili’lerin önünde barikat oluşturdu. TBMM Başkanvekili Meral Akşener birleşime 10 dakika ara verdi. Ancak diyaloglar arada da sürdü:
Kılıç: Bunun hesabını vereceksin. Allahıma imanıma laf söyletmem

CHP’liler: Niye telaşlanıyorsunuz? Sizin kıbleniz neresi? Pensilvanya mı?
AK Partili Fahrettin Poyraz: Ön seçime gireceğim diye şov yapma burada...

[COLOR="Blue"]cok begendim bu soruyu sizin kibleniz pensilvanyami??? yani hem hayir demekle ayni anda akp nin gülen cemmatinin finans ettigi ve kamu görevlerine O tuhaf biyikli nursuz suretleri yerlestirdikleri biliniyor ama duymak hos degil....isa gök alkisliyorum seni /COLOR]
Sponsor Reklamlar

Değmez bu hayat.........
Alt 31.03.11   #7
redyellow
Banned
Banned Users
Nereden: Ankara
Rep Puani : 10

görüntünün üzerine müzik bindirmişler, sahtekarlık.
Sponsor Reklamlar

redyellow isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 31.03.11   #8
Alevi
Kıbrısl�
Kurucu

redyellow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
görüntünün üzerine müzik bindirmişler, sahtekarlık.

Bunlarin yaptiklari ne sahtekarlik degilmi.. Benim bildigim musluman abdest alir namazini kilar allaha onun inancini ask-i niyaz ile yapar yani bu yola bas koyar..

Adam resmen dans ediyor. boyle inancmi olur.. eger boyle bir inanc varsa bende Meshimim uzaman acayip oynuyorum soylemesi ayip
Sponsor Reklamlar

Alt 31.03.11   #9
redyellow
Banned
Banned Users
Nereden: Ankara
Rep Puani : 10

Kıbrıslı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bunlarin yaptiklari ne sahtekarlik degilmi.. Benim bildigim musluman abdest alir namazini kilar allaha onun inancini ask-i niyaz ile yapar yani bu yola bas koyar..

Adam resmen dans ediyor. boyle inancmi olur.. eger boyle bir inanc varsa bende Meshimim uzaman acayip oynuyorum soylemesi ayip

Nedense benim her yazıma tepki göstermek sizin için moda oldu herhalde.

ben onların yaptıkları doğru, güzel vs. dedim mi?

Hayır.

benim ilk dikkatimi çeken görüntünün üzerine pop müzik midir ne karın ağrısı ise onu bindirmişler, onu yazdım.

Bu bir sahtekarlıktır, insanlarla dalga geçmektir.

Videoyu bu hale getirenlerin o görüntülerdeki kişileri de ayarlamadıklarını nerden bileyim sayın arkadaşım? bu görüntülerin kurmaca, senaryo olmadığını nereden bileyim?

Bir de size şunu sorayım bu kişiler gerçek ise ve sizin dans ediyorlar demenizi okusalar ve size "siz de semah yaparken dans ediyorsunuz", "saz çalıp oynuyorsunuz" deseler, "böyle inanc mı olur" deseler ne dersiniz?

Size söylendiğinde hoşlanmayacağınız şeyleri başkalarına yazmayın.

(ben hiç bir tarikata katılmadım, katılmayı da düşünmüyorum, bu görüntüye benzer hiç bir olayda yer almadım, almam, bunu da yazayım da hemen suçlamalar başlamasın)
Sponsor Reklamlar

redyellow isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 31.03.11   #10
Alevi
Kıbrısl�
Kurucu

Diyenlere cevap acik ve net olur.. Ben 5 yil Camiye bir fill gitim abestde aldim namazda kildim.. Kiliseyede gittim. kadetralede, neyin ne oldugunu cok iyi biliyorum.. sen birde cem evine git gor derim.. dansmi ediyorum Ya allah mi diyoruz..
Sponsor Reklamlar

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...