Sponsor Reklamlar

Seçenekler
Alt 05.11.12   #11
Tomris Katun
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: İstanbul
Rep Puani : 19
Standart Cevap: Bu gün ne yaptınız? (Akşam çayı)

Gece 3.civarı minik bir pati yedim yüzüme ve uyandım baktım bizim eşşek kafalı uyanmış kudurmuş azıyor.(yanlış anlama olmasın kedicikten bahsediyorum)
Sabaha kadar internet ve minik kudurukla uğraştım. Sabah 9 civarı uykum geldi yattım 2de kalktım kayınvalidemlere gittim. 5-6 civarı eve geldim, işimle ilgili bir iki görüşme yaptım, plan yaptım.
Şişko kedi kızım nazlıyla ilgilendim nazıyla oynadım tüylerini taradım.
Eşimle internetten, karanlıkla aydınlığın savaşının konu edildiği çok da kaliteli bulmadığım bir iki film izledik. Kitap okudum, ayaklarımı, ellerimi oyuncağı sanan kedicikle ilgilendim bir yandan.
Bu arada tabi yemek vs. saymıyorum.
Sponsor Reklamlar

dAbBe ve renk bunu beğendiler.
Tomris Katun isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 05.11.12   #12
ByMunzur
Banned
Banned Users
Nereden: Müzik Diyarı
Rep Puani : 31

Dün sabah saat 6 da üzücü bir haber ile uyandım babamın teyzesi vefat etmişti babamın kuzenıne gitik
onlar memlekete gideceği için saat 9 10 a kadar onlarda oturdum bakım yok uyksuuzluk lmuyor eve kaçtım
12 ye kadar uyudum sonra uyandım bağlamamı aldığım gibi Dersim düğününe gitim ve bağlaamla orada sıtres attım
Bu arda cenaze var sen saz çalıyorsun diyenler oldu ... Toprak dan geldik Toprağa gideceğiz ölenle ölünmez ağlamak la da geri getirilmez hem zaten 80 ksüür sene çekti dünya kahrını... Günümü öyle geçirdim akşamda eve geldim ve internet başında Müzik dinledim...Müzik benim olmazssa olmazlarımdan.
Sponsor Reklamlar

dAbBe ve renk bunu beğendiler.
ByMunzur isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 05.11.12   #13
renk
renk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: istanbul
Rep Puani : 80

Bugün yapmakta olduğum şeyleri yapmaya devam ediyorum, gün bitince yazarım naptığımı meraklanın biraz
Sponsor Reklamlar

Tomris Katun bunu beğendi.
renk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 05.11.12   #14
jetlii11
Kıdemli Üye
Üye
Rep Puani : 12

sabah 5 tüp kan aldırdırdım nasıl )on numara gün
Sponsor Reklamlar

Alt 05.11.12   #15
Tomris Katun
Kıdemli Üye
Üye

Efenduuum, bu gün erkenden kalktım kahvaltıya davet edildiğim için davete icabet ettim(yaşlanmışım sanırım, icabet filan) Sonra eltimle birlikte çıktık (arada yaptıklarımı söylemeyeyim özel)önce hem ziyaret hem iş için birtanıdığa gittik sohbet filan ordan kalktık eltime led tv baktık 1400e 102 ekran bulduk hala neden diğer markalarla yarıyarıya fiyat farkı var diye düşünmekteyim öyle taınmamış bir marka da değil neyse efenim sonra bana illede simli halı bakmaya gittik(kargalarla akrabalığım var sanırım parlak şeylere düşkünlüğüm var)
Sonra o mağaza senin bu mağaza benim dolaştık bir kaç şey aldık markete uğradım marketteki genç çiftle sohbet ettim ille kal çay iç dediler oturdum onlarla epriler vs. sonra eve geldim yorulmuşum ama evde işler beni bekliyordu yemekiş vs derken şimdi eşim geldi yemek yiyeceğiz sonrası süpriiiz:P
Hoşakalııın
Sponsor Reklamlar

renk bunu beğendi.
Alt 05.11.12   #16
damme
Yeni Üye
Üye
Nereden: Balıkesir
Rep Puani : 10

Akşam biraz spor yaptım, koşu-mekik vs.
Sponsor Reklamlar

damme isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 05.11.12   #17
dAbBe
dAbBe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: Oradan
Rep Puani : 32

Tomris Katun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Efenduuum, bu gün erkenden kalktım kahvaltıya davet edildiğim için davete icabet ettim(yaşlanmışım sanırım, icabet filan) Sonra eltimle birlikte çıktık (arada yaptıklarımı söylemeyeyim özel)önce hem ziyaret hem iş için birtanıdığa gittik sohbet filan ordan kalktık eltime led tv baktık 1400e 102 ekran bulduk hala neden diğer markalarla yarıyarıya fiyat farkı var diye düşünmekteyim öyle taınmamış bir marka da değil neyse efenim sonra bana illede simli halı bakmaya gittik(kargalarla akrabalığım var sanırım parlak şeylere düşkünlüğüm var)
Sonra o mağaza senin bu mağaza benim dolaştık bir kaç şey aldık markete uğradım marketteki genç çiftle sohbet ettim ille kal çay iç dediler oturdum onlarla epriler vs. sonra eve geldim yorulmuşum ama evde işler beni bekliyordu yemekiş vs derken şimdi eşim geldi yemek yiyeceğiz sonrası süpriiiz:P
Hoşakalııın

Cocuklugumda komser kolombo dizisini hic kacirmazdim. Hemen hemene her bölümde karisindan bahsederdi. Karim söyle, karim böyle. Karima sunu aldim karima bunu aldim.

Dizi yillarca sürdü ve ben hep izlemeye devam ettim. Ama Komser Kolombonun meshur karisini görmek nasip olmadi.
Sponsor Reklamlar

Tomris Katun ve ByMunzur bunu beğendiler.
dAbBe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 05.11.12   #18
Alevi
Alevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıbrısl�
Kurucu
Nereden: Schweiz(isvicre)
Rep Puani : 199

Gerizekalinin biri siteyle ograsiyor baya stress yasatti bana simdi papatya cayimi iciyorum..
Sponsor Reklamlar

Tomris Katun ve ByMunzur bunu beğendiler.
Alevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 05.11.12   #19
renk
renk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Rep Puani : 80

Temizlik ve temizlik yine temizlik
Sponsor Reklamlar

Tomris Katun bunu beğendi.
renk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 06.11.12   #20
Tomris Katun
Kıdemli Üye
Üye

dAbBe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Cocuklugumda komser kolombo dizisini hic kacirmazdim. Hemen hemene her bölümde karisindan bahsederdi. Karim söyle, karim böyle. Karima sunu aldim karima bunu aldim.

Dizi yillarca sürdü ve ben hep izlemeye devam ettim. Ama Komser Kolombonun meshur karisini görmek nasip olmadi.

Burada Kolombonun karısı benim eşimi mi sembolize ediyor Belki bir gün evimize konuk olursunuz görürsünüz kimbilir
Sponsor Reklamlar

ByMunzur bunu beğendi.

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...