Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Hayata Dair (http://www.piryolu.com/forum/forumdisplay.php?f=151)
-   -   KOSGEB Girişimci Destek Programı ile Araç Kiralama işletmesi açmak istiyorum (http://www.piryolu.com/forum/showthread.php?t=8123)

ana_sevgi 12.03.18 12:12

KOSGEB Girişimci Destek Programı ile Araç Kiralama işletmesi açmak istiyorum
 
Merhaba güzel insanlar ,iyi varız, iyi ki insanız, iyi ki Ali'nin ve Muhammedin yolundayız.

Hemen konuya gireceğim malumunuz özellikle son yıllarda rant a car yani araç kirala işi oldukça popüler. Bu sektörün her yerde iş yaptığına şahit oldum özellikle hafta sonra araç kiralamaya kalkanlar görecekki hafta sonları kiralık araç bulmak oldukça güç.Ben kosgeb'den araç kiralama işi için başvuru yapmayı düşünüyorum ve ilk olarak 4 araç ile kendime ait bir araç kiralama aynı zamanda bilet kesim bürosu açmak istiyorum. İçimide 2018 yılında KOSGEB Girişimci desteği ile araç kiralama işletmesi açan girişimci var mı ? bu iş için kosgeb nasıl bir destek sağlıyor bilgisi ve deneyimi olan var mı ?

ana_sevgi 17.03.18 11:47

Cevap: KOSGEB Girişimci Destek Programı ile Araç Kiralama işletmesi açmak istiyorum
 
İnternette sağda solda dünya kadar bilgi var fakat hepsi yanlış hepsi geçersiz her ağzı olan konuşmuş kosgeb şöyle, kosgeb böyle bizde işin aslı astarı nedir diye gidip kosgeb'den öğrendik.KOSGEB rent a car işletmeri için evet destek sunuyor fakat bu desteği almak için önde kosgeb'in düzenlediği eğitimlere katılıp oradan bir belge almak gerekiyor biz bu eğitimler için adımızı yazdırdık sırası gelince bizi çağıracaklar içim rahatladı.

ana_sevgi 02.04.18 10:53

Cevap: KOSGEB Girişimci Destek Programı ile Araç Kiralama işletmesi açmak istiyorum
 
Nihayet kosgeb girişimcilik eğitimlerine alındım perşembe günü girişimcilik eğitimlerim başlıyor.İş yerini kiralama çalışmalarıları için yer tutum.

merthan 06.04.18 15:52

Cevap: KOSGEB Girişimci Destek Programı ile Araç Kiralama işletmesi açmak istiyorum
 
Hayırlı olsun kardesm umarım işlerin yolunda gider.

ana_sevgi 26.04.18 17:31

Cevap: KOSGEB Girişimci Destek Programı ile Araç Kiralama işletmesi açmak istiyorum
 
Arkadaşlar kosgeb girişimcilik eğitimine katılım ve kursum bitti bizim , bize kosgeb'den gelen personel sakın danışmana gitmeyin ve iş planı hazırlatmak için boşuboşuna para vermeyin dedi ve bize www.isplaniornekleri.com sitesini önerdi burada kosgeb'in girişimcilik desteği ile ilgili 2018 yılına ait iş planı örnekleri var bu iş planı örneklerinden sizde yararlanabilir ve benim gibi kosgeb'den destek almak için bu iş planı örneklerinden yola çıkarak kendi iş planı başvuru formunuzu hazırlayabilirsiniz ve bu yolla danışmanlara iş planı hazırlatmak için ödeyeceğimiz 2-3 bin tl para cebinizde kalır.


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 15:16.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2