Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Forum Yarışmaları (http://www.piryolu.com/forum/forumdisplay.php?f=144)
-   -   Haftanın Enleri (http://www.piryolu.com/forum/showthread.php?t=4676)

Pir Mehmet 03.06.11 16:10

Haftanın Enleri

Merhaba canlar, forumumuzda Haftanın Enleri uygulamasını başlatıyoruz. Bir anket yapacağız. Ama önce adayları belirlememiz gerekiyor. Bunun için herkes önerdiği kişiyi söyleyecek ve biz sonra anket yapacağız. Ödül:

Haftanin uyesi 44Arguvan...

Haftanın Admini... İlk öneri de Kıbrıslı ile benden gelsin.

Haftanin Djsi: gencalevi

Alevi 03.06.11 16:15

Cevap: Haftanın Enleri

uygulama icin Teskurler mehmet abi.

Haftanin uyesi : Benim favorim MibsoN

Haftanın Admini... aSi_YaReN

Haftanin Djsi: cem_guvenc

gencalevi 03.06.11 16:49

Haftanin uyesi : arguvan44
Haftanın Admini... pirmehmet
Haftanin Djsi: kendim-gencalevi

aSi_YaReN 03.06.11 17:01

Ben biraz daha farklı yorumlucam :)

Haftanın en renkli sitesi; Piryolu

Haftanın en konusu; 12 Haziran Seçimleri

Haftanın en komik konusu; kaset skandalı karikütürlerde

Pir Mehmet 03.06.11 17:20

Alıntı:

aSi_YaReN Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 17147)
Ben biraz daha farklı yorumlucam :)

Haftanın en renkli sitesi; Piryolu

Haftanın en konusu; 12 Haziran Seçimleri

Haftanın en komik konusu; kaset skandalı karikütürlerde

Farklı bakış açıları iyidir can :D

44Arguvan 03.06.11 19:30

Canlar bu haftanin Enleri konusunu pek anlamadim ama sanirim aktiv olan ve paylasimlardan dolayi secim yapiyorsunuz
sizlerden cok özür dileyerek sunu belirtmek isterim buraya her gelen, üye olan ve paylasim yapan canlar birdir
Hic birbirimizden farkimiz yok
Mibson ve diger canlar kardesimdir ve candir
yazmis oldugunuz tüm paylasimlari ayni fikirde olsamda, olmasamda severek okuyorum ve birseyler ögrenmeye calisiyorum kendim icin cocuklarim icin toplum icin
benimde yapmis oldugum her paylasimimda eherki bir cani azda olsa düsünceye saliyorsam bu benim icin zaten en büyük ödüldür.
Tüm canlardan özür dileyerek ben ne bu haftanin nede hic bir haftanin yarismasina katilmak istemiyorum ben kendimle yarisiyorum hic bir canla degil
bu benim fikrim ve arzum ben diger canlara karisamam saygim vardir

Bana bir harf ögretenin kirk yil kölesi olurum (HZ. Ali)
Saygi ve Selamlarimla

Alevi 03.06.11 19:41

Acik Yureklilik ve dusuncenize saygi duyuyorum.. Forumlari ayakda tutmak icin bu tur paylasimlarim yapilmasi gayet normaldir cunku genclerimiz ve toplumuz facebook popularitesiyle buyumekte haliyle bize uyelerimizi sitede tutabilmek icin cesitli aktiiteler ve yarismalar duzenliyoruz.. Sizinde belirtiginiz gibi amacimiz birilerinin daha iyi oldugunu kanitlamak degil sadece ayakda durabilmek icin cabaliyoruz..

Saygilar...

Pir Mehmet 03.06.11 19:59

Canlar, bizim burdaki niyetimizi yanlış anladı. PirYolu'nda bütün canlar birdir, yarıla sokulamaz, biz onlarıkardeş olarak, Seyyid Nesimi'nin, Hacı Bektaş'ın gözüyle yapıyoruz. Niyetimiz Cihan'ın da dediği gibi ayakta kalabilmektir.

miSbon 03.06.11 21:56

güzel paylaşım konuyu açan cana tşk ederim

haftanın üyesi :dost can ve asi kardelen(paylaşımları destekleri cok aşikar ortada)

haftanın admini: kibrisli can(nedeni ise adalet duygusu yüksek bir candır kimsenin hakkini yemiyor adaletsizlik yapmıyor)

haftanın dj: cem guvenc candir (yayını dinledim ve cok keyifliydi umarim hep oyle güzel türküler calar

aSi_YaReN 31.08.11 20:26

Haftanın enleri biraz geride kalmıs :) canlandırmalı :)

Haftanın en admini; Şuanki nickiyle alevi can,tebrik ediyorum siteyı tek basınada da ölümsüz kılan,ayakta tutan..

Haftanın en görünmezleri; burayıda özürlerimle birlikte kendimi yazıcam aSi_YaReN

Haftanın en djsi; Her gördügümde radyoyu özenle devamlılıgını sürdüren gençalevi..

buyrun sıra sizlerde...

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 13:32.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2