Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Duyurular (http://www.piryolu.com/forum/forumdisplay.php?f=250)
-   -   Merhaba Canlar Forumda Modaratör Alımlarımız Olacaktır. (http://www.piryolu.com/forum/showthread.php?t=3788)

Alevi 02.01.11 15:06

Merhaba Canlar Forumda Modaratör Alımlarımız Olacaktır.

Merhaba,

Sitemizde çok sayıda moderatör görev alacaktır. Eğer siz de moderatör olmak istiyorsanız lütfen dikkatlice okuyun.

Şartlar

1.Öncelikle konusunda bilgi sahibi olmalı
2.En az 16-17 yaşlarında olmalı (daha küçükler için geçerli neden belirtilmeli)
3.Günlük çevrimiçi süresi en az 1-2 saat olmalı
4.Kesinlikle siteye sadık kalmalı
5.Moderatörlük, alındıktan sonra yan gelip yatma görevi değildir. Sürekli modluk yapabilecek kişiler arıyoruz.
6.Siteye genelde her gün güncel olarak kategorisinde içerik eklemeli.
7.Türkçe kullanımı konusunda dikkatli olmalı, diğer üyelere karşı saygısız konuşmamalıdır.
8.Daha fazlası için msn üzerinden iletişimle konuşulacaktır. msn: [email protected]

Bu şartları sağladığınızı veya hiç değilse bir kısmını yerine getirebileceğinizi düşünüyorsanız aşağıdaki formu burada yeni bir konu açarak gönderin. Uygun görüldüğünde ilgili foruma moderatör atanılacaktır.

Başvuru Formu
•Adınız:
•Yaşınız:
•Mesleğiniz:
•Yönetmek İstediğiniz Bölümler:
•Bizimle olmak size ne ifade eder:
•Bu Bölümler Hakkındaki Tecrübeleriniz:

Bu form aracılığı ile buraya konu açın, Yönetimimiz başvurunuzu değerlendirip en kısa zamanda size dönecektir....

Saygılarımla Piryolu yönetimi......

profet 02.01.11 21:07

Cevap: Merhaba Canlar Forumda Modaratör Alımlarımız Olacaktır.

Ben basvursam olurmu Kibrisli:)

cagatay 03.01.11 20:01

Alıntı:

profet Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 11669)
Ben basvursam olurmu Kibrisli:)

Değerli profet can eğer kendinize güveniyor vede bizleri yarı yolda bırakmayacağınızı düşünüyorsanız formumuzu doldurup başvurunuzu yapmanızı tavsiye ederim....

cagatay 03.01.11 20:11

Örnek başvuru formudur......

Adınız: isimsiz örnektir....

Yaşınız: 28

Mesleğiniz: Özel sektör

Yönetmek İstediğiniz Bölümler: Pc bölümü olabilir.

Bizimle olmak size ne ifade eder: Burda olmak kendi inancım için hem kendim birşeyler öğrenmek hemde bilmeyen canlarımıza birşeyler verebilmek.....

Bu Bölümler Hakkındaki Tecrübeleriniz: Herzaman beni pc başında bulmanız yetelimidir sizin için :)

jetlii11 03.01.11 22:04

AD SOYADI:MURAT YİĞİT

MESLEK:t.s.k(uzman çavuş)

Yönetmek istediğim bölüm:aklımda belli bir bölümler yok ama belli bir kaç konu ekleyebilirim:haberler,futbol(gs),komik yazılar,bektaşi fıkraları.kısıtlı konulara kalmak istemiyorum.forumun tamamında emeğim olsun isterim.

Sizinle olmak bana ne ifade eder:inancıma ve kültürüme katlıda bulunmak,böyle değerli canların olduğu bir sitede emek vermek,paylaşım sağlamak benim için çok önemlidir...

Bu bölümler hakkındaki tecrübem:en büyük tecrübe ;paylaşımdır

Not:görevim icabı her zaman online olamam.ama elimde olduğu sürece siz değerli canlarla beraber olmak beni çok mutlu eder.

ayvaz58 04.01.11 00:31

umarım site için çalışacak arkadaşlar seçilir ve devam eder :)

cagatay 04.01.11 22:22

Alıntı:

jetlii11 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 11722)
AD SOYADI:MURAT YİĞİT

MESLEK:t.s.k(uzman çavuş)

Yönetmek istediğim bölüm:aklımda belli bir bölümler yok ama belli bir kaç konu ekleyebilirim:haberler,futbol(gs),komik yazılar,bektaşi fıkraları.kısıtlı konulara kalmak istemiyorum.forumun tamamında emeğim olsun isterim.

Sizinle olmak bana ne ifade eder:inancıma ve kültürüme katlıda bulunmak,böyle değerli canların olduğu bir sitede emek vermek,paylaşım sağlamak benim için çok önemlidir...

Bu bölümler hakkındaki tecrübem:en büyük tecrübe ;paylaşımdır

Not:görevim icabı her zaman online olamam.ama elimde olduğu sürece siz değerli canlarla beraber olmak beni çok mutlu eder.

Değerli Jetlii11 can başvurunuz hakkında en kısa zaman içerisinde size bilgi verilecektir.

Saygılarımla...

jetlii11 04.01.11 22:34

cevabınızı bekliyorum..

^çirkin^-^kral^ 05.01.11 18:46

AD SOYADI:Onur TEKİN

MESLEK:Grafiker % Web Tasarım

Yönetmek istediğim bölüm:İhtiyacınız olan herhangibr Forum olabilir.

Sizinle olmak bana ne ifade eder:Aile sıcaklığının içinde olmayı

Bu bölümler hakkındaki tecrübem:Türkiyede bir çok Forumda İmzam vardır. Kendi Web sitemde'de Yaptım bu işi Birkaç Forumdada Modaratörlük yapmışımdır

Saygılar Güzel paylaşımlar.

Alevi 05.01.11 22:56

Hosgeldin ^çirkin^-^kral^ ( onur) Can başvurunuz hakkında en kısa zaman içerisinde size bilgi verilecektir.

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 09:29.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2