Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Duyurular (http://www.piryolu.com/forum/forumdisplay.php?f=250)
-   -   Moderatör Alımları (http://www.piryolu.com/forum/showthread.php?t=3051)

Pir Mehmet 16.12.11 18:49

Cevap: Moderatör Alımları

alevi-veysel can, isteğiniz değerlendirilecektir, deneme mod olarak 1-2 hafta görev yapacaksınız ve bütün yönetici arkadaşlar tarafından değerlendirilecek.

alevi-veysel 16.12.11 18:52

EYVALLAH CANLAR inşallah emeklerimiz boşa çıkmaz.Bilgiyle dost kalın saygılarımla ..araştırmacı yazar alevi-veysel

Mustafa Veli Sinemilli 08.06.12 17:06

Merhaba canlar, eger bos yer varsa Alevilik ile ilgili herhangi bir bolümde moderatörlük yapmayı isterim.

Alevi 08.06.12 17:08

Olabilir Sinemilli Can Gorev yapmak istediginiz alan bildirik gerekli duzenlemeleri yapalim..

Pir Mehmet 08.06.12 17:08

Değerli Veli Dede, seni aramızda görmek şahsımı ziyadesiyle mutlu eder.

Mustafa Veli Sinemilli 08.06.12 17:12

Alıntı:

Alevi Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 22156)
Olabilir Sinemilli Can Gorev yapmak istediginiz alan bildirik gerekli duzenlemeleri yapalim..

Merhaba degerli Alevi can, Alevilik ve Aleviler/Ana Forum ya da Alevilik'te İbadet bölümleri olabilir.

Aleviyyun 11.06.12 20:39

Bende "Alevilik ve Aleviler /Ana Forum" bölümünde moderatör olarak görev yapmak isterim.

Forumda Arap Alevi bir moderatörün olması iyi olmaz mı? :D

Pir Mehmet 12.06.12 08:49

Alıntı:

Aleviyyun Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 22184)
Bende "Alevilik ve Aleviler /Ana Forum" bölümünde moderatör olarak görev yapmak isterim.

Forumda Arap Alevi bir moderatörün olması iyi olmaz mı? :D

Ben bu forumda olduğum sürece senin moderatör olman imkansız...

Deniz 12.06.12 10:30

Alıntı:

Pir Mehmet Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 22192)
Ben bu forumda olduğum sürece senin moderatör olman imkansız...

elerinden öperim abii

İmza:Deniz...

Alevi 12.06.12 14:47

Ben Teknik Sorumluyum benim isim yetki vermek degil ! Mehmet abi ve Deniz abi yetki veriyor.. Yetkiyide oyle kafalarina gore vermiyorlar inceliyorlar arastiriyorlar gercek anlamda siteye katkisi olabilecek ve bunu cani gonulden yapabilecek kardeslere yetki veriyorlar.. Yeri Geliyor Benim bile kulagimi cekiyorlarken Aleviyumyum sana nasil yetki verecekler dusunuyorum hayal bile edemiyorum hayali bile imkansiz bir durum :D:D

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 05:54.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2