Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Duygusal Bolum (http://www.piryolu.com/forum/forumdisplay.php?f=275)
-   -   iste gercek anne sevgisi (http://www.piryolu.com/forum/showthread.php?t=5775)

gencalevi 16.12.11 23:01

iste gercek anne sevgisi
 
japonyada olan bİr depremde kurtarma ekİbİ genÇ bİr kadinin yaŞadiĞi enkaza ulaŞirlar. Yikintilarin arasinda kadinin cesedİne ulaŞirlar. Kadinin enkaz altindakİ pozİsyonu bİraz İlgİnÇtİr sankİ ellerİnde bİrŞey tutarak İŞ yaparken dİzlerİnİn Üzerİne ÇokmÜŞ haldedİr. Bu esnada sankİ ev Üzerİne yikilmiŞ gİbİdİr. Kurtarma ekİbİnİn lİderİ yİne de canli olma Ümİdİ İle kadina ulaŞmaya ÇaliŞir, maalesef k......adin Çoktan ÖlmÜŞtÜr.
Ekİp oradan baŞka bİr enkaza hareket etmek Üzere İken bİr sebepten dolayi ekİp lİderİ aÇtiĞi delİkten İÇerİ doĞru kadinin cesedİnİn altina doĞru bakar ve seslenİr ! "bİr Çocuk!..bİr Çocuk var!" der.
Ekİp uzun bİr ÇaliŞmadan sonra ÇİÇeklİ bİr battanİye İÇİnde ÖlÜ kadinin cesedİnİn altinda 3 aylik bİr Çocuk bulurlar. Kadin son bİr hamle İle ÇocuĞunu kurtarmak İÇİn bedenİnİ ona sİper yapmiŞtir. Ekİp ÇocuĞa ulaŞtiĞinda hala bebek uyumaktadir.
Doktor Çabucak gelİr ve ÇocuĞu muayene eder. Battanİyeyİ aÇtiĞinda İÇİnde bİr cep telefonu bulur. Ekranda yazili bİr mesaj vardir. Mesajda Şu yaziyordur!.." eĞer kurtarildiysan, senİ sevdİĞİmİ hatirla!"

bİr annenİn ÇocuĞuna olan sevgİsİnİ ÖlÜm aninda bİle ona anlatma Çabasinin en gÜzel ÖrneĞİ bence !..


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 14:16.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2