Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Duygusal Bolum (http://www.piryolu.com/forum/forumdisplay.php?f=275)
-   -   İnsan olanın hali başkadır. (http://www.piryolu.com/forum/showthread.php?t=5443)

Alevi 26.10.11 17:44

İnsan olanın hali başkadır.
 
Van ilimize gönderilecek olan eşyaları kolilemek için acil koli ihtiyacını duyan ve tek geliri çöpten toplayıp sattığı koliler olan çocuklar bütün sermayelerini Kadıköy Belediyesi'ne teslim ettiler..

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...24537890_n.jpg

Partizan 26.10.11 22:05

Cevap: İnsan olanın hali başkadır.
 
İnsanlık adına hala bir umut var...


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 11:36.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2