Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05.03.10   #9
cancana
cancana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Rep Puani : 20
Standart Cevap: Bir öyküdür bu!...

Titreyen ellerimle yazdığım bu satırları okumakta büyük bir olasılıkla güçlük çekeceksin Ürperişlerim:

Ya da üşümem, özlediğim sıcaklıktan olmasın?

Kaçmak; kimi zaman ‘var olan’ sorunları karanlık bir örtü ile örtme ve yok sayma başarısıdır Ama örtünün altından sinsice gülümseyenler, bir gün o örtüyü üstlerinden atarak karşına geçip ‘ben hep buradaydım!’ deme cesareti gösterebilirler

O zaman kaçışların olanaksızlığı, arkamızdan kovalayan bir gölge gibi bizi bulmaz mı? O an gövdemiz, düşmekten bıkıp usanmadığımız uçurumun tabanıyla buluşmaz mı? ‘Yeni hayatların, bir önceki kavşakta var olan sorunları çözmeden başlayamayacağını’ yüzümüze haykırmaz mı?

Çözümü, kaçışlarda arayanlar; ürkek ceylan adımlarına sahip olan ama en hızlı koşanlardır

Ben, kaçmak istemiyorum…

Dilimin uçundan aynaya yazdığım cümle yüreğime doğru dökülüyor: 'Sende kanıyorum'

Gözlerimi aynadan uzaklaştırıp arabanın penceresinden uzanan manzaraya çevirirken, apansız renkleniyor coğrafya
Sponsor Reklamlar

Başarı sonuç alır susar, başarısızlık açıklama ister.

Başarı bilgi ister. 'Bilgi'nin de beşte dördü 'ilgi'dir!

Sadece iyide değil, kötü yolda da rekabet vardır!

Her başarının bir son kullanma tarihi bulunur!

İnsanlar üçe ayrılır: Gerçekten başarılılar, başarılıyım diye geçinenler ve başarılı insanlar üzerinden geçinenler!
cancana isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti