Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13.10.11   #5
datatip
Üye
Üye
Nereden: adana
Rep Puani : 10
Standart Cevap: öz kızına tecavüz eden ve üvey kızınıda öldüren baba beraat etti

Böyle bir vahşet, bizlerin hayalgücünün bile dışındadır.Bu nedenle böyle bir vahşet çok ciddi bir vahşet.Ama haberde zanlının ve suçlayanın akıl sağlıkları yazmıyor.Eğer suçlayanda psikoz-paranoya gibi bir rahatsızlık yoksa olayın gerçekten olmuş demektir.Allah böylelerini bizden uzak tutsun.
Ama başımdan geçen bir olay var:Bir kadın,benim kendisini taciz ettiğini söyledi,adım çıktı.Bende bu kadının sürekli ifade değiştirdiğini,yaptıkları ve anlattıklarının doğru ve normal olmadığını bir psikiyatrist tarafından görülmesi gerektiğini söyledim.Kadını psikiyatriste gösterdiler,kadında histriyonik kişilik bozukluğu ortaya çıktı yani kadın cinsel psikopattı.O zamandan beri her kadının dediğine inanmamaya başladım.
Kusura bakmayın ama bir özeleştiri yapacağım.Bir olaya nefret dökmeden önce o olayın olmamış olabileceğinide düşünmek gerekir (Bu tip olaylarda),öfkeyi akılla dizginlemek gerekir.
Bu olayı yapacak biri ancak bir psikopattır.Kendisinde bir çok kişilik bozukluğuda çıkar.Ama bazı kadınların, namus-aile-taciz gibi toplumumuzun çok hassas olduğu konuları sömürme ve bundan duygusal haz aldığınıda unutmamak gerekir.
Adam zaten 20 yıl yemiş,eğer öldürme de varsa her insanın içine Allah tarafından konmuş olan vicdan sayesinde zaten karabasanlar içinde yaşıyacakdır,
Sponsor Reklamlar

datatip isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti