Sponsor Reklamlar

Ağaç Şeklinde Aç8Beğeni
  • 1 gönderen bilgeyol
  • 1 gönderen renk
  • 1 gönderen bilgeyol
  • 2 gönderen renk
  • 1 gönderen renk
  • 1 gönderen bilgeyol
  • 1 gönderen bilgeyol

Seçenekler
Alt 02.02.14   #1
bilgeyol
bilgeyol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BİZİM KABEMİZ İNSANDIR...
Yönetici
Nereden: KERBELA-KOBANİ
Rep Puani : 76
Standart DÜNYADA Varmı böyle İlginç insanlar...

Dünyamız ilginçlikler dünyası,insanlar yaşarkernde hayatını kaybettiklerindede ilginçliklere imza atıyor böyle bir konu açmak ilginçlikleri anlatmak için açılmış bir konu başlığıdır.forumdaşlar ilginçlikleri bizlerle paylaşabilirler.

------------------------------------------------

Dünyanın Konuştuğu Cenaze Töreni

01.02.2014 22:44:36

82 yaşında akciğer kanserinden ölen adam motoruyla birlikte gömülmeyi vasiyet etti. Motorunu süre vaziyette cam bir tabut içerisinde gömüldü. Manzarayı görenler gözlerine inanamadı.
ABD’nin Ohio eyaletinde akciğer kanserinden hayatını kaybeden 82 yaşındaki Billy Standley, çok sevdiği 1967 model Harley Davidson marka motosikletinin üzerinde cam bir tabut içinde gömüldü.

Ailesi, tutkuyla bağlı olduğu motosikletiyle gömülmenin Standley’nin son arzusu olduğunu söyledi.

Eski bir rodeo yarışçısı olan dört çocuk babası Standley’nin naaşı, motosiklet üzerinde durabilmesin diye mumyalandı.

NOT. RESİMDEKİ GİBİ CAM KAFES İÇERİSİNDE GÖMÜLMÜŞTÜR.

sondakika
Sponsor Reklamlar

renk bunu beğendi.

HAYATIN SESİ’Nİ biz kurduk.
Biz susmadıkça
HAYATIN SESİ’de susmayacak.
Ve biz hiç susmayacağız.

EVRENSEL GAZETESİNİ DESTEKLEYELİM.

DERSİMİ UNUTURSAN MARAŞ,
MARAŞI UNUTURSAN SİVAS,
SİVASI UNUTURSAN GAZİ,
GAZİYİ UNUTURSAN SONUN OLUR.

ALEVİLİK YOLDUR...

Konu bilgeyol tarafından (02.02.14 Saat 21:40 ) değiştirilmiştir.
bilgeyol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 02.02.14   #2
renk
renk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: istanbul
Rep Puani : 80
Standart Cevap: DÜNYADA Varmı böyle İlginç insanlar...

İnternetten telefon siparişi!!!

İnternetten telefon sipariş etti, kutudan salatalık çıktı
Bir internet sitesinden cep telefonu siparişi veren Yusuf Kurnaz'a gelen kutudan, oyuncak bir telefon ve küçük bir salatalık çıktı.Olayın ardından polise başvuran Kurnaz, giden 900 lirasından çok kutunun içinden salatalık çıkmasına kızdığını söyledi. Sitede yazan telefonu aradığında ise ya yüzüne kapandığını ya da, 'Niye salatalık çıkmış? Biz domates gönderdik.' diye alay edildiğini aktardı.

Muğla'nın Marmaris ilçesinde bir otelde cankurtaran olarak çalışan Kurnaz, internette rastladığı bir siteden kampanyalı cep telefonu almak istedi. "Hemen Satın Al" butonunu tıklayan Kurnaz'ı, beş dakika geçmeden siteden bir kişi aradı ve kampanyalı telefon konusunda ikna etti. Yusuf Kurnaz da sipariş verdi. Üç gün sonra bir kargo geldi.Açmadan önce 900 lira ödeyen Kurnaz, kutuda oyuncak bir telefon ve küçük bir salatalıkla karşılaştı. Gördüğüne inanamayan Kurnaz, kargo yetkilisinin de parasını geri vermemesi üzerine site ve kargo yetkilileri hakkında suç duyurusunda bulundu.

Giden parasından çok kutunun içinden çıkan salatalığa morali bozulan Kurnaz, "Hem dolandırıyorlar hem de kendilerince espri yapıyorlar." dedi. Başkalarının da dolandırılmaması için davacı olduğunu belirten Kurnaz, kutudan çıkan salatalığı yedi.

Milliyet
Sponsor Reklamlar

bilgeyol bunu beğendi.

Thomas Paine
renk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 07.02.14   #3
bilgeyol
Yönetici

Sponsor Reklamlar

renk bunu beğendi.

Biz susmadıkça
Ve biz hiç susmayacağız.

DERSİMİ UNUTURSAN MARAŞ,
MARAŞI UNUTURSAN SİVAS,
SİVASI UNUTURSAN GAZİ,

ALEVİLİK YOLDUR...
Alt 07.02.14   #4
renk
Kıdemli Üye
Üye

10 dakika içinde kendi kalelerine 8 gol

İtalya'nın en alt liglerinden birinde yer alan Borgata ve Bagheria takımları,Sicilya Kupası grup maçında karşı karşıya geliyordu.
Bagheria'nın gruptan çıkmak için 1 puana ihtiyacı vardı... Ancak Borgata, son 10 dakikaya 4-3 önde girdi. Borgata'lı oyuncular üst üste 2 gol daha atınca, Bagheria'nın gruptan çıkma ümitleri tükendi.Bu dakikadan sonra Bagheria'lı oyuncular, rakiplerinin şaşkın bakışları arasında kendi kalelerine üst üste goller atmaya başladı. Zira Bagherialılar, gruptan ezeli rakipleri olarak gördükleri Partinicaudace takımının çıkmasını istemiyordu.10 dakika içinde 8 kez kendi kalesine gol atan Bagherialılar, Borgata'nın maçı 14-3 kazanmasını sağladı. Borgata böylece, Partinicaudace'nin averajla üzerinde gruptan çıkmaya hak kazandı.
Borgata Teknik Direktörü, kesinlikle şike yapmadıklarını; rakiplerinin tavrını kendisinin de anlayamadığını söyledi. İtalya Futbol Federasyonu, büyük bir skandalla sonlanan maç hakkında soruşturma başladı.

Haber kıta
Sponsor Reklamlar

bilgeyol ve DİVANE bunu beğendiler.

Thomas Paine
Alt 12.02.14   #5
renk
Kıdemli Üye
Üye

CADDE ORTASINDA KENDİ TABUTUNU TAŞIDI!!!

Çatalağzı Belediyesi'nde dört yıl geçici işçi olarak çalıştıktan sonra iş akdi sonlandırılan Zeki Gülser, Gazipaşa Caddesi'nde tek kişilik protesto yaptı.
Kendi tabutunu omuzlayan Gülser, işini geri istedi.Zeki Gülser, gözyaşları içinde yeniden işe alınmasını istedi. Kilimli ilçesine bağlı Çatalağzı beldesinde ikamet eden 44 yaşındaki Zeki Gülser'in, geçici işçi statüsünde işe başladığı Çatalağzı Belediyesi'nde 2011 yılında iş akdi sonlandırıldı. İki çocuk babası Gülser, tekrar işe alınmadı. Mağdur olduğunu söyleyen Gülser, Gazipaşa Caddesi'nde, kendi elleriyle yaptığı kendi tabutunu taşıdı. Üzerinde “Ben Zeki Gülser, bir insan kaç kere ölür” yazılı tabutu taşıyan Gülser, Madenci Anıtı’na yürüdü.
Protestoyu merak edip soran vatandaşlara derdini anlatan Gülser, şöyle konuştu: “Üç dört gün önce Çatalağzı Belediye Başkanı beni tehdit etti. ‘Seni döve döve öldürürüm’ dedi. Ne hakla beni döve döve öldürüyor. Benim iş hakkım varken benim iş hakkımı neden vermiyor? Sadece ben değilim, birkaç arkadaş daha var. Onların da hakkını geri versin." Hakkını isteyen Gülser, şunları söyledi: "Ben geçici işçiyim. Personel giderlerini öne sürüyorlar. Yüzde 40’ı aştığı için işçi alamayacaklarını söylüyorlar. 5 ay 29 gün hakkımız varken iş hakkımız verilmiyor. Ben şu an kendi tabutumu taşıyorum. Ben haklı şekilde hakaret etmeden, küfür etmeden hakkımı arıyorum. Tatlı tatlı konuşup derdimi anlatmak istiyorum. Yaklaşık 2.5 yıldan beri işim yok. Mahallelerde tekerlekli arabamla balık alıp satıyordum. Ama balık pahalı olduğu için onu da satamıyorum.”
Kalp hastası olduğunu ifade eden Gülser, daha önce üç kez ölümden döndüğünü söyledi. Gülser, Madenci Anıtı önüne getirdiği tabutla birlikte anıtın önünde oturdu. Vatandaşlar protesto yapan Gülser’i alkışladı.
Belediye yetkilileri, personel giderlerinin 5393 sayılı Belediye Kanunu'nun 49'uncu maddesinde belirtilen yüzde 40 oranının üzerinde olması nedeniyle geçici işçi çalıştırılamadığını kaydetti.

(İHA)
Sponsor Reklamlar

bilgeyol bunu beğendi.

Thomas Paine
Alt 03.03.14   #6
bilgeyol
Yönetici

Sponsor Reklamlar

renk bunu beğendi.

Biz susmadıkça
Ve biz hiç susmayacağız.

DERSİMİ UNUTURSAN MARAŞ,
MARAŞI UNUTURSAN SİVAS,
SİVASI UNUTURSAN GAZİ,

ALEVİLİK YOLDUR...
Alt 09.04.14   #7
bilgeyol
Yönetici

Avusturyalı Hans Steininger 1,4 metre ile dünyanın en uzun bıyığına sahip olmakla ünlüdür. 1567 yılında bir gün yaşadığı şehirde yangın çıktı. Hans da kaçarken bıyığını toplamayı unuttu. Koşarken bıyığının üzerine bastı ve dengesini kaybederek düştü. Yuvarlanırken boynunu kırdı ve öldü.
Sponsor Reklamlar

renk bunu beğendi.

Biz susmadıkça
Ve biz hiç susmayacağız.

DERSİMİ UNUTURSAN MARAŞ,
MARAŞI UNUTURSAN SİVAS,
SİVASI UNUTURSAN GAZİ,

ALEVİLİK YOLDUR...

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...