Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Türkü ve Ezgi Video Bölümü (http://www.piryolu.com/forum/turku-ve-ezgi-video-bolumu.html)
-   -   Mahzuni baba-Bende bir insan oğluyum (http://www.piryolu.com/forum/turku-ve-ezgi-video-bolumu/6373-mahzuni-baba-bende-bir-insan-ogluyum.html)

jetlii11 04.10.12 21:21

Mahzuni baba-Bende bir insan oğluyum
 
http://http://www.youtube.com/watch?v=5Sx6pS1000I

jetlii11 06.10.12 17:51

Cevap: Mahzuni baba-Bende bir insan oğluyum
 
http://http://www.youtube.com/watch?v=XAjmPXBbYL4


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 11:27.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2