Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   tebrik ve taziye bölümü (http://www.piryolu.com/forum/tebrik-ve-taziye-bolumu.html)
-   -   Rahmi Saltuk'un oğlu intihar etti (http://www.piryolu.com/forum/tebrik-ve-taziye-bolumu/5605-rahmi-saltukun-oglu-intihar-etti.html)

Alevi 20.11.11 17:05

Rahmi Saltuk'un oğlu intihar etti
 
Sanatçı Rahmi Saltuk'un oğlu Şişli'de intihar etti.Halaskargazi Caddesi'ndeki apartmanın 5. katında oturan Baran Saltuk (20), beşinci kat penceresinden kendini attı. Baran Saltuk olay yerinde hayatını kaybetti.
http://i.ensonhaber.com/resimler/diger/esh_29306.jpg
Halk ozanı Rahmi Saltuk'un oğlu Baran Saltuk'un cesedi, olay yerindeki incelemenin ardından morga kaldırıldı.

jetlii11 20.11.11 17:51

Cevap: Rahmi Saltuk'un oğlu intihar etti
 
gençliğine yazık.sanatçımıza başsağlığı diliyorum...

Pir Mehmet 23.11.11 17:30

Cevap: Rahmi Saltuk'un oğlu intihar etti
 
Çok gençmiş, Rahmi Beye başsağlığı diliyorum fakat olayın tam olarak intihar olduğu anlaşılamamış diye biliyorum. Bir an önce bu olayın çözülmesi dileğiyle...


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 01:26.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2