Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Tanışma/Kaynaşma Bölümü (http://www.piryolu.com/forum/tanisma-kaynasma-bolumu.html)
-   -   Söyleşilere Devam (http://www.piryolu.com/forum/tanisma-kaynasma-bolumu/4705-soylesilere-devam.html)

Pir Mehmet 10.06.11 20:34

Söyleşilere Devam
 
Bir dönem başlattığımız PirYolu Forum Söyleşilerine devam edelim... Muhabbet tadında dost sohbetlerini hangi canlarımız ister...

Pir Mehmet 02.07.11 12:50

Cevap: Söyleşilere Devam
 
Dost sohbetlerine devam* isteyen buraya yazsın. Duyurulur...


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 05:12.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2