Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Sorularla Alevi'lik (http://www.piryolu.com/forum/sorularla-alevilik.html)
-   -   ali (http://www.piryolu.com/forum/sorularla-alevilik/7969-ali.html)

Kayıtsız Üye 03.10.15 12:04

ali
 
merhabalar,
alevi yolunu/felsefesini inceliyorum bir süredir. Su anki alevi yolu, öğretisi ile alinin bir bağlantı kurmaya calışıyorum. ama beceremiyorum. islam peygamberinin ali hakkında sözleri, söyledikleri var. ben ilmin sehriysem; ali kapısıdır vs vs diye.. bunları biliyorum. ama bunların ötesinde alinin saglığında alevi yolu ile ilgili söyledikleri, yaptıkları vs vs ile bugunün alevi yolunu dogrulamaya calışıyorum. ama dediğim gibi beceremiyorum. lütfen yardımcı olun


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 12:57.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2