Sponsor Reklamlar

ankarada cem

Alevilik ve Aleviler /Ana Forum Katagorisinde ve  Sorularla Alevi'lik Forumunda Bulunan  ankarada cem Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

Seçenekler
Alt 06.12.13   #1
Kayıtsız Üye
Misafir
Misafirler
Standart ankarada cem

Ankarada yasiyorum ve bahcelievlerde oturuyorum daha önce hiç cem törenine katılmadim. Bu çevrede arastirdim en yakın dikmendeki ilker cemevi var. Ilker cem evinde cem töreni ne zaman oluyor. Genel anlamda cem ne zaman olur? Yazin Batıkent cemevine gitmiştim cem töreni için ama cem yok dediler bana durumu ayrintisiyla aciklar mısınız?
Sponsor Reklamlar

Alinti

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...
Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Ankarada Yaşayanlar Acil Yardım bekocem456 Sorularla Alevi'lik 1 01.10.12 21:32
Ankarada'ki Cemevleri bekocem456 Sorularla Alevi'lik 0 30.09.12 19:11
biz aleviler 30 eylül 2012 ankarada bulusuyoruz gencalevi Pir Yolu Haber Merkezi 2 03.09.12 17:26
Ankarada Cemevi bağış kampanyası omergul Pir Yolu Haber Merkezi 0 15.09.09 16:45
Türkiye’nin En Büyük Cemevi nin Temeli Ankarada Atılıyor omergul Pir Yolu Haber Merkezi 0 10.09.09 11:07

Satılık pomeranian Pomeranian Boo

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2