Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Sorularla Alevi'lik (http://www.piryolu.com/forum/sorularla-alevilik.html)
-   -   Alevi nedir alevi kimdir alevilik alevican aleviyim (http://www.piryolu.com/forum/sorularla-alevilik/5723-alevi-nedir-alevi-kimdir-alevilik-alevican-aleviyim.html)

bbb 08.12.11 19:48

Alevi nedir alevi kimdir alevilik alevican aleviyim
 
Bu Site cok guzel aleviligi seviyorum..

Deniz 08.12.11 20:03

Cevap: ..
 
Alıntı:

bbb Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 21457)
alevı bektası ıle alevı nuseyrı evlenebılır mı?


son dönemlerde moda oldu böyle sorular sevgili can neden evlenmesin? bildiğiniz bişey var ise paylaşın ona göre tartışalım yazışalım

Alevi 08.12.11 20:03

Cevap: Alevi nedir alevi kimdir alevilik alevican aleviyim
 
Bizde Seni seviyoruz :D banliyarak hemde


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 13:43.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2