Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Sorularla Alevi'lik (http://www.piryolu.com/forum/sorularla-alevilik.html)
-   -   Ramazanda Alevilere Oruç Hakkı Varmı? (http://www.piryolu.com/forum/sorularla-alevilik/4040-ramazanda-alevilere-oruc-hakki-varmi.html)

miSbon 20.02.11 16:34

Ramazanda Alevilere Oruç Hakkı Varmı?
 
ramazan ayında alevilere 3 gün hak varmış 3 gün oruc tutabiliyormuşuz bunun ne kadar dogru oldugunu bilmiyorum bu konu hakkinda yorumlarinizi bekliyorum. ALLAH YA MUHAMMED YA ALİ

^çirkin^-^kral^ 20.02.11 17:52

Cevap: Ramazanda Alevilere Oruç Hakkı Varmı?
 
Bu konuda bilgi verilir ise bilen canlar tarafından sevinirim. İlkkez duydum ben ve diğer bu konuda bilgi almak isteyen canlar'a da bilgi vermiş olursunuz...


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 23:30.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2