Sponsor Reklamlar

Tüm yayinci ve Dinleyici Arkadaslarin Dikkatine

Genel konular Katagorisinde ve  Siyaset,Politika ve Ekonomi Forumunda Bulunan  Tüm yayinci ve Dinleyici Arkadaslarin Dikkatine Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

Seçenekler
Alt 09.06.11   #11
44Arguvan
Misafir
Misafirler
Standart Cevap: Tüm yayinci ve Dinleyici Arkadaslarin Dikkatine

Evet can hic birsey anlamasisiniz veyada anlatamadim size
yukardaki yazimi dikkatlice okuyun
ben sizin evinizde ne dinlediginiz beni ilgilendirmez dedim
beni ve bir baskasini söylemistirim
sizin ugur isilak gibileri dinlediginizde beni hic ve hic ilgilendirmez
o sizin görüsünüz sizin bileceginiz
ama alevi bir basligi tasiyorsa ve sizde orda yayin yapiyorsaniz
neticede siz bir topluma hizmet veriyorsunuzki
dinletiginiz eserler o radyounun formatina, kurallarina uymali sizin degil
Ben ilk defa sizden duyuyorum alevi sitelerinde ugur isilak calinir diye : ))
yeni köye yeni adet getirdin
vede ben buna kesinlikle karsiyim kardesm ister saygi duy ister duyma sizin bileceginiz

Safi kürt benim kizimi istermi istemezmi ben ne tepki veririm bu benim özelimdir kimseyi ilgilendirmez neticede siz beni tanimiyorsunuz ben sizi ?
ayricada söz konusu evlilik degil yukardaki mesajimda baska yönlerde cekmeyin
birde sunu söyleyem ben din irk ayrimi yapmiyorum ben bir görüsü din irk ayrimi yapan bir görüsü desteklemiyorum dedim sünni safi vs ne olursa olsun benim icin bir insanin kisiligi durusu önemlidir

solingen, möln ve bircok yabancilarin oturdugu binayi kim dedi almanlar yakti bu nerden cikdi ?????
siz benim mhp dememden tüm türklerimi karalamis oldum öylemi anladiniz ???
bunu böyle düsünen cahildir benim gözümde vede din irk ayrimciligidir
solingen olaylari naziler ( DAZLAK ) görüslü sahislar tarafaindan yakilmistir

alamnyanin dazlaklariyla türkiyenin mhp sinin aradaki fark nedir söylermisiniz ????
Sponsor Reklamlar

miSbon bunu beğendi.

Konu 44Arguvan tarafından (09.06.11 Saat 22:18 ) değiştirilmiştir.
  Alinti

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...