Sponsor Reklamlar

KEMAL Kılıçdaroğlu adaylığını açıkladı

Genel konular Katagorisinde ve  Siyaset,Politika ve Ekonomi Forumunda Bulunan  KEMAL Kılıçdaroğlu adaylığını açıkladı Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

Ağaç Şeklinde Aç11Beğeni
  • 3 gönderen Asi_Kardelen
  • 1 gönderen mmuratkkaratas
  • 2 gönderen Asi_Kardelen
  • 1 gönderen mustafa kemal
  • 2 gönderen sert ismail
  • 1 gönderen meyou
  • 1 gönderen isoNehir

Seçenekler
Alt 17.05.10   #1
Asi_Kardelen
Asi_Kardelen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: tokat
Rep Puani : 10
Standart KEMAL Kılıçdaroğlu adaylığını açıkladı

Kılıçdaroğlu adaylığını açıkladı KEMAL KILIÇDAROĞLU, CHP GENEL BAŞKANLIĞINA ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI

CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu, parti genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında, hafta sonu yapılacak kurultayda genel başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu, 22-23 Mayıs tarihinde yapılacak, kurultayda genel başkanlığa aday olacağını açıkladı. Grup Başkanvekilliğinden istifa ederek, genel başkanlığına adaylığını koyan Kılıçdaroğlu şunları söyledi:

“90 yıllık köklü bir geçmişi olan partimizin, adaysız, eli kolu bağlı bir şekilde olması düşünülemez. Bu dönemde partide konumu ve yeri ne olursa olsun, tüm CHP’lilerin büyük bir sorumluluk içerisinde davranmaları gereğinde ötesinde bir sorumluluktur. Partimize yönelik komploları bozmalıyız, kuşatmaları yarmalıyız. Çalma, çırpma, baskı ve korku dönemini kapatıp, yolsuzluk yapanlardan hesap sormalıyız. İşsizlik ve çaresizliği yeneceğimizi haykırarak, halka umut vermeliyiz. Daha önemlisi önümüzdeki dönemlerde halkımızın oylarıyla iktidara gelmek için gerekli olan bütün hazırlıkları hiç zaman kaybetmeksizin başlatmalıyız. Bugün bu hedefi gerçekleştirme yükümlülüğümüz var. Seçmeni ve örgütü ile partimizi ve kamuoyunun gösterdiği büyük ilgi ve destekten güç olarak 22 Mayıs 2010 tarihinde gerçekleşecek olan 33. olağan kurultayda CHP Genel Başkanlığına aday olacağımı kamuoyuna duyurmayı bir görev sayıyorum.”

10 Mayıs tarihinde eski genel başkan Deniz Baykal’ın istifa etmesinden sonra, genel başkanlığa vekaleten Cevdet Selvi bakıyordu, kurultaya kısa bir süre kala Deniz Baykal’ın yeniden aday olup olmayacağı merakla beklenirken, Baykal partinin üzerinde anlaşacağı bir ismi destekleyeceğini açıklamıştı.
Sponsor Reklamlar

mustafa kemal, mmuratkkaratas ve iMpAcK bunu beğendiler.

birgün büyük bir derdin olursa
allah a dönüp benim büyük bir
derdim var deme ... derdine
dönüp benim büyük allahım var de
Asi_Kardelen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 17.05.10   #2
mmuratkkaratas
mmuratkkaratas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: istanbul
Standart Cevap: KEMAL Kılıçdaroğlu adaylığını açıkladı

çiçegim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kılıçdaroğlu adaylığını açıkladı KEMAL KILIÇDAROĞLU, CHP GENEL BAŞKANLIĞINA ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI

CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu, parti genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında, hafta sonu yapılacak kurultayda genel başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu, 22-23 Mayıs tarihinde yapılacak, kurultayda genel başkanlığa aday olacağını açıkladı. Grup Başkanvekilliğinden istifa ederek, genel başkanlığına adaylığını koyan Kılıçdaroğlu şunları söyledi:

“90 yıllık köklü bir geçmişi olan partimizin, adaysız, eli kolu bağlı bir şekilde olması düşünülemez. Bu dönemde partide konumu ve yeri ne olursa olsun, tüm CHP’lilerin büyük bir sorumluluk içerisinde davranmaları gereğinde ötesinde bir sorumluluktur. Partimize yönelik komploları bozmalıyız, kuşatmaları yarmalıyız. Çalma, çırpma, baskı ve korku dönemini kapatıp, yolsuzluk yapanlardan hesap sormalıyız. İşsizlik ve çaresizliği yeneceğimizi haykırarak, halka umut vermeliyiz. Daha önemlisi önümüzdeki dönemlerde halkımızın oylarıyla iktidara gelmek için gerekli olan bütün hazırlıkları hiç zaman kaybetmeksizin başlatmalıyız. Bugün bu hedefi gerçekleştirme yükümlülüğümüz var. Seçmeni ve örgütü ile partimizi ve kamuoyunun gösterdiği büyük ilgi ve destekten güç olarak 22 Mayıs 2010 tarihinde gerçekleşecek olan 33. olağan kurultayda CHP Genel Başkanlığına aday olacağımı kamuoyuna duyurmayı bir görev sayıyorum.”

10 Mayıs tarihinde eski genel başkan Deniz Baykal’ın istifa etmesinden sonra, genel başkanlığa vekaleten Cevdet Selvi bakıyordu, kurultaya kısa bir süre kala Deniz Baykal’ın yeniden aday olup olmayacağı merakla beklenirken, Baykal partinin üzerinde anlaşacağı bir ismi destekleyeceğini açıklamıştı.

Sponsor Reklamlar

Asi_Kardelen bunu beğendi.
Alt 17.05.10   #3
Asi_Kardelen
Asi_Kardelen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: tokat

evet bende çok seğindim inşallah chp genel başkanı olur Kemal Kılıçdaroğlu,simdiden alkışlıyorum
Sponsor Reklamlar

mustafa kemal ve mmuratkkaratas bunu beğendiler.

birgün büyük bir derdin olursa
allah a dönüp benim büyük bir
derdim var deme ... derdine
dönüp benim büyük allahım var de
Asi_Kardelen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 17.05.10   #4
mmuratkkaratas
mmuratkkaratas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye

çiçegim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
evet bende çok seğindim inşallah chp genel başkanı olur Kemal Kılıçdaroğlu,simdiden alkışlıyorum

bende alkışlamaya katılıyorum
Sponsor Reklamlar

Alt 17.05.10   #5
mustafa kemal
mustafa kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye
Üye

mmuratkkaratas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

çok sevindim yolun açık olsun
Sponsor Reklamlar

Asi_Kardelen bunu beğendi.
mustafa kemal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 17.05.10   #6
sert ismail
sert ismail - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: ankara

mustafa kemal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sponsor Reklamlar

Asi_Kardelen ve mustafa kemal bunu beğendiler.
sert ismail isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 17.05.10   #7
meyou
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: ankara

mustafa kemal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ÇOK SEVINDIM INŞALLAH ALLAHIMIN İZNİYLE YENİ GENEL BAŞKAN OLUR DUACISIYIM
Sponsor Reklamlar

mustafa kemal bunu beğendi.
meyou isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 17.05.10   #8
isoNehir
isoNehir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tecrübe...
Üye
Nereden: Hatay - Kıbrıs arası...
Rep Puani : 20

Chp için şu an tek çözüm Deniz Baykal'ın geri dönmesidir,şu an bu yükü kaldırabilecek bir başkan göremiyorum,Kemal kılıçdaroğlu bu iş için hiç yoktan iyidir ama Deniz Baykal'ın desteğini alamazsa bu iş zor...

...Çünkü Deniz Baykal hem parti içinde hem dışında saygı gören ve sözü en üst seviye geçen bir başkandı,onun geri dönmesi için ben ve değerli Chp Gençlik Kolları üyesi diğer arkadaşlar elimizden geleni yapacağız...
Sponsor Reklamlar

mustafa kemal bunu beğendi.

isoNehir isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...