Sponsor Reklamlar


Yerel Seçimler aday adayları ve partiler.

 Genel konular Katagorisinde ve  Siyaset,Politika ve Ekonomi Forumunda Bulunan  Yerel Seçimler aday adayları ve partiler. Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...


 
Seçenekler
Alt 12.09.13   #1
bilgeyol
bilgeyol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BİZİM KABEMİZ İNSANDIR...
Yönetici
Üyelik tarihi: Jun 2012
Nereden: KERBELA-KOBANİ
Mesajlar: 11.315
Rep Puani : 76
Standart Yerel Seçimler aday adayları ve partiler.


2014 yerel seçimlerine altı aydan az bir zaman kalmasına karşın,

partiler aday adaylarını belirleyemedi,

aday adayları dilekçelerini partilerine sundular,

partiler büyük çoğunlukla adaylarını ,

genel merkez yoklaması ile belirleyecek gibi,

genel başkan adayları olacağı kesin.

bu yerel seçimlerde adaylardan çok,

partilerin tutumları ve izlediği politikaların etkili olacağını

söylemek çok zor olmasa gerek son bir yıldaki,

gezi olayları iktidarın bu olaylarda tüm muhalefete,

karşı izlediği şiddetle bastıma politikaları ile,

dış politikada saplanılan bataklık,

muhalefetin en büyük kozu olacak degerlendirebilirlerse,

bazı illerin adayları ve tahminleri hakkında

yerel basından yaralanılıp degerlendirmeler,

ve yorumlar yapabilir arkadaşlar.
Sponsor Reklamlar

__________________
Sorgulanmamış hayat yaşamaya değmez.
Sokrates
HAYATIN SESİ’Nİ biz kurduk.
Biz susmadıkça
HAYATIN SESİ’de susmayacak.
Ve biz hiç susmayacağız.

EVRENSEL GAZETESİNİ DESTEKLEYELİM.

DERSİMİ UNUTURSAN MARAŞ,
MARAŞI UNUTURSAN SİVAS,
SİVASI UNUTURSAN GAZİ,
GAZİYİ UNUTURSAN SONUN OLUR.ALEVİLİK YOLDUR...

Konu bilgeyol tarafından (12.09.13 Saat 22:44 ) değiştirilmiştir.
bilgeyol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 12.09.13   #2
bilgeyol
bilgeyol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BİZİM KABEMİZ İNSANDIR...
Yönetici
Üyelik tarihi: Jun 2012
Nereden: KERBELA-KOBANİ
Mesajlar: 11.315
Rep Puani : 76
Standart Cevap: Yerel Seçimler aday adayları ve partiler.


ADANA


30 Mart 2014’te yapılacak yerel seçimlerde bütün partiler birbirlerinin Büyükşehir adayına göre aday düzenlemesi yapacak.

Adana’daki seçmenler seçimlerde parti ile beraber aday seçimine de önem verdiklerini genel seçimlerde farklı, yerel seçimlerde farklı oy vererek ortaya koydular.

Yerel seçimlerde Büyükşehir adayını aldığı oyla aynı ilçede ilçe belediye başkanının aldığı oy, il genel meclis üyelerinin aldığı oy, belediye meclis üyelerinin aldığı oy hep farklılık gösterdi. Bu Adana seçmeninin bilinçli oy vermesi bütün partilerin Genel Merkezlerinin dikkatini çekti.


Bu yerel seçimlerde Büyükşehir adayına taşra dahil bütün seçmenlerin oy vermesi de Büyükşehir aday tercihinde önemli bir faktör...

Büyükşehir yasasının hukuki süreci bitip aynen yasalaşırsa, köylerdeki vatandaşların da Büyükşehir Belediye Başkanlığı için oy kullanacağı düşünülürse, siyasi tabloda yeni bir süreç başlayacaktır.

Adana, Mersin ve Antalya illerini inceleyecek olduğumuzda, CHP’nin ilçe ve köylerde oy sıkıntısı apaçık görülmektedir. Mersin ve Antalya’yı, CHP’nin yeniden kazanması zora girmiştir.

Adana’ya bakıldığında, CHP’nin durumu daha da zorlaşıyor. Adana merkezde oy potansiyeli açısından AK Parti ve MHP ile yarışabilecek duruma gelebilen CHP’nin, ilçeler ve köylerdeki durumunun çok zayıf olduğu biliniyor.

Bu durumda, Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin AK Parti ile MHP arasında geçeceğini şimdiden söyleyebiliriz.

Ülke siyaseti açısından CHP tabanının özellikle belli bir kesim, kendi siyasi partilerinin kazanamayacağını anladığında, ‘’AK Parti’nin kazanmaması için MHP’ye oy verebilecekleri’’ tezinin doğruluk payı çok yüksektir.

Bu genel politikaların ışığında, Adana’nın durumunu daha iyi analiz edilmesi lazım. 2009 seçimlerinde MHP, AK Parti ve CHP hemen hemen birbirine çok yakın oylar almıştı. Bazı CHP’lilerin son yerel seçimlerde MHP’den aday olan Aytaç Durak’a verdiği destek unutulmaması lazım. 2014 seçimlerinde merkezde olmayan ilçelerin ve köylerin oy kullanmasıyla, CHP’nin seçim kazanamayacağını düşünen CHP’lilerin, AK Parti’nin seçimi almaması için MHP’ye oy verme eğilimini gözden çıkarmamak gerekir.

MHP’nin Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aday Adayları:
> Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanma adına MHP’de, şu ana kadar iki kişi aday olacağını açıklamış bulunuyor.

> MHP’den Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığına Aday olacağını açıklayan her iki siyasetçinin de, MHP tabanı açısından kabul görmüşlüğü oldukça fazladır. Her iki adayın da, siyasi geçmişi, tanınmışlığı seçim döneminde bir artıdır.

> Hüseyin Sözlü, üç dönem üst üste Ceyhan Belediye Başkanlığı yaptı.
> Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığına Aday Adaylığını ilk açıklayan ve sürekli tanıtım materyalleri ile gündemde kalmayı başardı.
>
> Seyfettin Yılmaz, Orman İşletmesi Bölge Müdürlüğü ve ASKİ Genel Müdürlüğü görevlerindeki başarılı çalışmalardan sonra, MHP Adana Milletvekili olarak mecliste sürekli soru önergeleri, çıkışlarıyla gündemde kalmayı başardı.

> Her iki aday da, halkın arasında sürekli dolaşarak parti politikalarını halka anlatıyor. Taban çalışmasını iyi biliyor.

> Aytaç Durak: Son dönem adaylığı ve kazanmasıyla tabanı olduğu tescil edilen, görevden el çektirilen, yaşlı kurt politikacı. Durak aday olursa CHP’nin de güçlü bir aday çıkarmayarak Durak’ın seçilmesi için önemli bir strateji yapıp yeniden belediye başkanı seçilmesini sağlayabilirler.
> Durak meydana çıkarsa ve genel merkez tarafından kabul edilirse MHP’de diğer Büyükşehir Adaylarının ortaya çıkacaklarını zannetmiyorum.

>Remzi Oguz Yılmaz. Özel idare genel sekreteri olarak Adana da önemli bir çevre edindi.Eşini siyasete sokmak istese de başarılı olamadı.AK partili bazı siyasilerle dirsek teması halen sürsede potansiyel MHP büyükşehir aday adayı.taşrada önemli bir çevresi var.MHP den aday yapılırsa AK partideki çevresinin ne yapacağı merak ediliyor.Kamuoyu tarafından tanınmayı iyi değerlendiriyor.

> Zihni Aldırmaz: MHP’den meclis üyesi olarak seçilip Büyükşehir Belediye Başkan vekili oldu. Bir kısım olaylar sonrası istifa ederek bağımsız olarak belediye başkan vekilliğini devam ettiriyor. Vekaleti iyi şekilde değerlendirerek yaptığı bir kısım çalışmalarla gündemde kalmayı, anketlerde çıkmayı başardı. MHP’den de sürpriz aday olarak çıkabilir.

CHP’nin Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aday Adayları:
> Akif Kemâl Akay: CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan eski il başkanlarından Akif Kemal Akay, büyük ve başarılı bir reklam ve tanıtım kampanyasıyla Adana’da gündemde olmayan CHP’yi gündeme çekmeyi başardı. Geçmişte fazla tanınırlığı olmamasına rağmen şu anda bütün partilerin belediye başkan aday adayları arasında en çok tanınan ve konuşulan isim.

> Arif Sezer: DSP çatısı altında TBMM’ye giren ve Orman Bakanlığı yapan, aday adaylığını açıklayan bir siyasetçi...

> Hüseyin Karabulut: Seçim arabaylarıyla reklam çalışması yapan CHP’de değişik görevlerle de olsa değerlendirebilecek bir siyasi..

> Rukiye Çinkılıç: Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl Kadın Kolları Başkanı Av. Rukiye Çinkılıç, Genel Başkan Kılıçdaroğlu, büyükşehirlerde kadın adaylar ön plana koyduğu zaman öne çıkabilecek tecrübeli bir siyasetçi.

> Soner Çetin: CHP’nin 2009’da gerçekleşen yerel seçimlerde Büyükşehir aday adayı olarak açıklanan ancak kısa bir süre sonra adaylıktan el çektirilen Av. Soner Çetin, taban çalışmasıyla sürekli gündemde olan, tanınmışlığı sürekli artan halkın arasında kalmayı başaran siyasetçi.

> Turgay Develi: Cumhuriyet Halk Partisi Adana Milletvekili Turgay Develi, gazeteci geçen yerel seçimlerde Yüreğir”de belediye başkan adayıydı. Taban çalışmasını iyi biliyor. Bu dönem tanınmışlığını ve projelerini büyükşehirde değerlendirmek istiyor.

> Halil Avcı (İşadamı): Adana kamuoyu tarafından tanınan belediye başkan ve milletvekili adayı olan, mütahit, başarılı ve sevilen bir işadamı, CHP tabanı ve Adana kamuoyu tarafından tanınan bu dönem daha adaylığını açıklamayan ama ismi konuşulan potansiyel aday.

> Sadi Sürenkök: İnşaat Mühendisleri Odası, son dönem Adana Sanayi Odası başkanlığı yapan Adana komuoyu ve CHP tabanı tarafından iyi tanınan ve sevilen bu dönem daha adaylığını açıklamayan ama ismi konuşulan potansiyel aday.


adana haber
Sponsor Reklamlar

__________________
Sorgulanmamış hayat yaşamaya değmez.
Sokrates
HAYATIN SESİ’Nİ biz kurduk.
Biz susmadıkça
HAYATIN SESİ’de susmayacak.
Ve biz hiç susmayacağız.

EVRENSEL GAZETESİNİ DESTEKLEYELİM.

DERSİMİ UNUTURSAN MARAŞ,
MARAŞI UNUTURSAN SİVAS,
SİVASI UNUTURSAN GAZİ,
GAZİYİ UNUTURSAN SONUN OLUR.ALEVİLİK YOLDUR...
bilgeyol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 22.09.13   #3
bilgeyol
bilgeyol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BİZİM KABEMİZ İNSANDIR...
Yönetici
Üyelik tarihi: Jun 2012
Nereden: KERBELA-KOBANİ
Mesajlar: 11.315
Rep Puani : 76
Standart Cevap: Yerel Seçimler aday adayları ve partiler.


İl AdıPartiOy Oranı (%)Açılan Sandık (%)

ADANA
29,7AYTAÇ DURAK 100ADIYAMAN49,3NECİP BÜYÜKASLAN 100AFYON48,2BURHANETTİN ÇOBAN 100AĞRI39,6HASAN ASLAN 100AKSARAY58,2NEVZAT PALTA 100AMASYA40,1CAFER ÖZDEMİR 100ANKARA38,5MELİH GÖKÇEK 100ANTALYA40,8MUSTAFA AKAYDIN 100ARDAHAN36,9FARUK KÖKSOY 100ARTVİN43,7EMİN ÖZGÜN 100AYDIN26,0ÖZLEM ÇERÇİOĞLU 100BALIKESİR41,1İSMAİL OK 100BARTIN39,9CEMAL AKIN 100BATMAN59,7NECDET ATALAY 100BAYBURT34,9HACI ALİ POLAT 100BİLECİK38,2SELİM YAĞCI 100BİNGÖL42,8SERDAR ATALAY 100BİTLİS43,1FEHMİ ALAYDIN 100BOLU43,4ALAADDİN YILMAZ 100BURDUR40,0SEBAHATTİN AKKAYA 100BURSA47,3RECEP ALTEPE 100ÇANAKKALE39,4ÜLGÜR GÖKHAN 100ÇANKIRI46,9İRFAN DİNÇ 100ÇORUM45,7MUZAFFER KÜLCÜ 100DENİZLİ40,0NİHAT ZEYBEKCİ 100DİYARBAKIR65,6OSMAN BAYDEMİR 100DÜZCE42,5İSMAİL BAYRAM 100EDİRNE57,1HAMDİ SEDEFÇİ 100ELAZIĞ47,8MEHMET SÜLEYMAN SELMANOĞLU 100ERZİNCAN51,3YÜKSEL ÇAKIR 100ERZURUM56,8AHMET KÜÇÜKLER 100ESKİŞEHİR51,5YILMAZ BÜYÜKERŞEN 100GAZİANTEP52,5ASIM GÜZELBEY 100GİRESUN46,5KERİM AKSU 100GÜMÜŞHANE41,8MUSTAFA CANLI 100HAKKARİ80,2SELİM ERTAŞ 100HATAY50,9LÜTFÜ SAVAŞ 100IĞDIR39,6MEHMET NURİ GÜNEŞ 100ISPARTA38,7YUSUF ZİYA GÜNAYDIN 100İSTANBUL44,2KADİR TOPBAŞ 100İZMİR55,2AZİZ KOCAOĞLU 100KAHRAMANMARAŞ65,3MUSTAFA POYRAZ 100KARABÜK31,0RAFET VERGİLİ 100KARAMAN49,4KAMİL UĞURLU 100KARS32,7NEVZAT BOZKUŞ 100KASTAMONU49,3TURHAN TOPÇUOĞLU 100KAYSERİ60,5MEHMET ÖZHASEKİ 100KIRIKKALE31,8VELİ KORKMAZ 100KIRKLARELİ49,9CAVİT ÇAĞLAYAN 100KIRŞEHİR37,3YAŞAR BAHÇECİ 100KİLİS49,9MEHMET ABDİ BULUT 100KOCAELİ47,2İBRAHİM KARAOSMANOĞLU 100KONYA68,0TAHİR AKYÜREK 100KÜTAHYA62,0MUSTAFA İÇA 100MALATYA53,1AHMET ÇAKIR 100MANİSA38,7CENGİZ ERGÜN 100MARDİN45,0MEHMET BEŞİR AYANOĞLU 100MERSİN31,0MACİT ÖZCAN 100MUĞLA46,0OSMAN GÜRÜN 100MUŞ50,5NECMETTİN DEDE 100NEVŞEHİR52,8HASAN ÜNVER 100NİĞDE39,9FARUK AKDOĞAN 100ORDU52,7SEYİT TORUN 100OSMANİYE48,8KADİR KARA 100RİZE46,8HALİL BAKIRCI 100SAKARYA45,3ZEKİ TOÇOĞLU 100SAMSUN48,4YUSUF ZİYA YILMAZ 100SİİRT49,4SELİM SADAK 100SİNOP52,1BAKİ ERGÜL 100SİVAS50,8DOĞAN ÜRGÜP 100ŞANLIURFA44,0100ŞIRNAK53,7RAMAZAN UYSAL 100TEKİRDAĞ45,6ADEM DALGIÇ 100TOKAT49,6ADNAN ÇİÇEK 100TRABZON47,8ORHAN FEVZİ GÜMRÜKÇÜOĞLU 100TUNCELİ30,0EDİBE ŞAHİN 100UŞAK39,6ALİ ERDOĞAN 100VAN53,5BEKİR KAYA 100YALOVA35,4YAKUP KOÇAL 100YOZGAT54,7YUSUF BAŞER 100ZONGULDAK45,8İSMAİL EŞREF


2009 YEREL SEÇİM SONUÇLARI.

ALINTIDIR.
Sponsor Reklamlar

bab'ül ilim bunu beğendi.
__________________
Sorgulanmamış hayat yaşamaya değmez.
Sokrates
HAYATIN SESİ’Nİ biz kurduk.
Biz susmadıkça
HAYATIN SESİ’de susmayacak.
Ve biz hiç susmayacağız.

EVRENSEL GAZETESİNİ DESTEKLEYELİM.

DERSİMİ UNUTURSAN MARAŞ,
MARAŞI UNUTURSAN SİVAS,
SİVASI UNUTURSAN GAZİ,
GAZİYİ UNUTURSAN SONUN OLUR.ALEVİLİK YOLDUR...

Konu bilgeyol tarafından (22.09.13 Saat 23:30 ) değiştirilmiştir.
bilgeyol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 02.10.13   #4
bilgeyol
bilgeyol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BİZİM KABEMİZ İNSANDIR...
Yönetici
Üyelik tarihi: Jun 2012
Nereden: KERBELA-KOBANİ
Mesajlar: 11.315
Rep Puani : 76
Standart Cevap: Yerel Seçimler aday adayları ve partiler.


eger söylenti degilse,

adanada bombayı chp patlatacak,

degiştirmediği parti kalmayan ve her partiyle seçilen,

AYTAÇ DURAK CHP den aday gösdterilecek.

buda SON DÖNEMİN CHP SİNE YAKIŞAN BİR DURUM!!!.

Sinan aygünler,turan tayanlar,haberallar,

chp de m. vekili degilmi,

aynı zihniyete sahip aytaç durak neden aday olmasın.

CHP kendi aday adaylarına güvenmiyor demekki

CHP LİLERE DUYRULUR.

.
Sponsor Reklamlar

__________________
Sorgulanmamış hayat yaşamaya değmez.
Sokrates
HAYATIN SESİ’Nİ biz kurduk.
Biz susmadıkça
HAYATIN SESİ’de susmayacak.
Ve biz hiç susmayacağız.

EVRENSEL GAZETESİNİ DESTEKLEYELİM.

DERSİMİ UNUTURSAN MARAŞ,
MARAŞI UNUTURSAN SİVAS,
SİVASI UNUTURSAN GAZİ,
GAZİYİ UNUTURSAN SONUN OLUR.ALEVİLİK YOLDUR...

Konu bilgeyol tarafından (02.10.13 Saat 22:33 ) değiştirilmiştir.
bilgeyol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 26.10.13   #5
bilgeyol
bilgeyol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BİZİM KABEMİZ İNSANDIR...
Yönetici
Üyelik tarihi: Jun 2012
Nereden: KERBELA-KOBANİ
Mesajlar: 11.315
Rep Puani : 76
Standart Cevap: Yerel Seçimler aday adayları ve partiler.


istanbul seçimlerinin büyük olasılıkla akp alacak görünüyor,

ne gürsel tekin nede sarı gül istanbulu alamaz,

sarıgülün adaylığını açıklaması chp ye girmesi bu yüzden uzuyor,

birde sırrı süreyya önder aday olursa chp nin istanbulu alması

dahada zorlaşacak aslında gezi ruhunu yansıtan bir ortak adayla,

istanbul akp nin elinde alınabilir.
Sponsor Reklamlar


Konu bilgeyol tarafından (26.10.13 Saat 23:32 ) değiştirilmiştir.
bilgeyol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 27.10.13   #6
bilgeyol
bilgeyol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BİZİM KABEMİZ İNSANDIR...
Yönetici
Üyelik tarihi: Jun 2012
Nereden: KERBELA-KOBANİ
Mesajlar: 11.315
Rep Puani : 76
Standart Cevap: Yerel Seçimler aday adayları ve partiler.


bugünkü habere göre,

sarıgül daveti kabul etmiş,

chp ye katılacak,

aslında sarıgülde biliyor seçimi kazanamayacağını,

amacı chp ye girip genel başkanlığıa soyumak,

fetullahla belli parelelligi bulunan sarıgülün,

darmadağan olan chp yi

bir yol ayrımına götürecegi kesin,

bakıp görecegiz,

ulusalcılardan geçilmeyen chp,

tarikatcılardan geçilmeyen chp ye dönüşecekmi,

dönebilir ama chp,

hiç bir zaman ,

HALKIN CUMHURİYET PARTİSİ OLAMAYACAKTIR,

SÜREKLİ STATÜKONUN YANINDA DURACAKTIR.
Sponsor Reklamlar

__________________
Sorgulanmamış hayat yaşamaya değmez.
Sokrates
HAYATIN SESİ’Nİ biz kurduk.
Biz susmadıkça
HAYATIN SESİ’de susmayacak.
Ve biz hiç susmayacağız.

EVRENSEL GAZETESİNİ DESTEKLEYELİM.

DERSİMİ UNUTURSAN MARAŞ,
MARAŞI UNUTURSAN SİVAS,
SİVASI UNUTURSAN GAZİ,
GAZİYİ UNUTURSAN SONUN OLUR.ALEVİLİK YOLDUR...

Konu bilgeyol tarafından (27.10.13 Saat 21:06 ) değiştirilmiştir.
bilgeyol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 28.10.13   #7
bilgeyol
bilgeyol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BİZİM KABEMİZ İNSANDIR...
Yönetici
Üyelik tarihi: Jun 2012
Nereden: KERBELA-KOBANİ
Mesajlar: 11.315
Rep Puani : 76
Standart Cevap: Yerel Seçimler aday adayları ve partiler.


2009 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI
.AK PARTİ - Adalet ve Kalkınma Partisi44,23.083.5932.
CHP - Cumhuriyet Halk Partisi37,02.578.6233.
MHP - Milliyetçi Hareket Partisi5,1358.6864.
SP - Saadet Partisi4,9342.3195.
DTP - Demokratik Toplum Partisi4,6323.7786.
DSP - Demokratik Sol Parti1,496.9867
.BBP - Büyük Birlik Partisi1,176.8678
.DP - Demokrat Parti0,534.8689
.ANAP - Anavatan Partisi0,323.39110.
BTP - Bağımsız Türkiye Partisi0,320.27911.
TKP - Türkiye Komünist Partisi0,18.36812.
HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi0,17.00613.
IP - İşçi Partisi0,15.68114
.Bağımsız - Bağımsız0,14.63515.
MP - Millet Partisi0,14.14516.
LDP - Liberal Demokrat Parti0,03.36317.
BDP - Barış ve Demokrasi Partisi0,01.31818
.Diğer Bağımsızlar - Diğer Bağımsızlar0,01.12919
.ÖDP - Özgürlük ve Dayanışma Partisi0,066020.
EP - Emek Partisi0,033521
.HYP - Halkın Yükselişi Partisi
Sponsor Reklamlar

__________________
Sorgulanmamış hayat yaşamaya değmez.
Sokrates
HAYATIN SESİ’Nİ biz kurduk.
Biz susmadıkça
HAYATIN SESİ’de susmayacak.
Ve biz hiç susmayacağız.

EVRENSEL GAZETESİNİ DESTEKLEYELİM.

DERSİMİ UNUTURSAN MARAŞ,
MARAŞI UNUTURSAN SİVAS,
SİVASI UNUTURSAN GAZİ,
GAZİYİ UNUTURSAN SONUN OLUR.ALEVİLİK YOLDUR...
bilgeyol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 29.10.13   #8
bilgeyol
bilgeyol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BİZİM KABEMİZ İNSANDIR...
Yönetici
Üyelik tarihi: Jun 2012
Nereden: KERBELA-KOBANİ
Mesajlar: 11.315
Rep Puani : 76
Standart Cevap: Yerel Seçimler aday adayları ve partiler.


istanbul,

ülkemizin profili sayılır,

iktidara tepkiyi sandıkta verelim,

gezi direnişi milat olsun.
Sponsor Reklamlar

__________________
Sorgulanmamış hayat yaşamaya değmez.
Sokrates
HAYATIN SESİ’Nİ biz kurduk.
Biz susmadıkça
HAYATIN SESİ’de susmayacak.
Ve biz hiç susmayacağız.

EVRENSEL GAZETESİNİ DESTEKLEYELİM.

DERSİMİ UNUTURSAN MARAŞ,
MARAŞI UNUTURSAN SİVAS,
SİVASI UNUTURSAN GAZİ,
GAZİYİ UNUTURSAN SONUN OLUR.ALEVİLİK YOLDUR...
bilgeyol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 29.10.13   #9
bilgeyol
bilgeyol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BİZİM KABEMİZ İNSANDIR...
Yönetici
Üyelik tarihi: Jun 2012
Nereden: KERBELA-KOBANİ
Mesajlar: 11.315
Rep Puani : 76
Standart Cevap: Yerel Seçimler aday adayları ve partiler.


Akdeniz Bölgesi

Adana -akp mhp çekişir akp alır görünüyor.

Antalya -chp nin ama akp alır gibi.

Burdur -chp akp,mhp yarışır kazanan akp yada mhp olur

Hatay- burayı iktidar alırsa aynı hamam aynı tas olur...............

Isparta-mhp-akp arası ama iktidar imkanlarını kullanırsa ala bilir.

İçel -chp iyi bir aday göstermezse mhp-akp alır görünüyor.

Osmaniye -akp alır.

Kahramanmaraş -akp alır

kilis----banko akp
Sponsor Reklamlar

__________________
Sorgulanmamış hayat yaşamaya değmez.
Sokrates
HAYATIN SESİ’Nİ biz kurduk.
Biz susmadıkça
HAYATIN SESİ’de susmayacak.
Ve biz hiç susmayacağız.

EVRENSEL GAZETESİNİ DESTEKLEYELİM.

DERSİMİ UNUTURSAN MARAŞ,
MARAŞI UNUTURSAN SİVAS,
SİVASI UNUTURSAN GAZİ,
GAZİYİ UNUTURSAN SONUN OLUR.ALEVİLİK YOLDUR...

Konu bilgeyol tarafından (30.10.13 Saat 22:02 ) değiştirilmiştir.
bilgeyol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 29.10.13   #10
bilgeyol
bilgeyol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BİZİM KABEMİZ İNSANDIR...
Yönetici
Üyelik tarihi: Jun 2012
Nereden: KERBELA-KOBANİ
Mesajlar: 11.315
Rep Puani : 76
Standart Cevap: Yerel Seçimler aday adayları ve partiler.


2009 seçimlerinde istanbulda ,

akp 7 puana yakın fark attı ikinci partiye,

chp statükonun söylemleriyle ve sarı gülün adaylığıyla,

2009 un sonucuna ulaşamayabilir banko akp.
Sponsor Reklamlar

__________________
Sorgulanmamış hayat yaşamaya değmez.
Sokrates
HAYATIN SESİ’Nİ biz kurduk.
Biz susmadıkça
HAYATIN SESİ’de susmayacak.
Ve biz hiç susmayacağız.

EVRENSEL GAZETESİNİ DESTEKLEYELİM.

DERSİMİ UNUTURSAN MARAŞ,
MARAŞI UNUTURSAN SİVAS,
SİVASI UNUTURSAN GAZİ,
GAZİYİ UNUTURSAN SONUN OLUR.ALEVİLİK YOLDUR...
bilgeyol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti

Seçenekler


Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Önceki veya sonraki konu...
Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
GEZİ Direnişi Yerel seçimleri ETKİLEMELİ.!!! bilgeyol Alevilik ve Aleviler /Ana Forum 9 14.10.13 21:00
Aleviler ve seçimler gencalevi Siyaset,Politika ve Ekonomi 8 09.06.11 18:10
CHP'nin milletvekili adayları Alevi Seçimler 23 28.04.11 22:13
EMEP Adayları Pir Mehmet Seçimler 1 16.04.11 21:32
MHP’nin milletvekili adayları Alevi Seçimler 2 12.04.11 12:29
Satılık pomeranian Pomeranian Boo

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2