Sponsor Reklamlar

AKP'li vekilden 4+4+4 yorumu: 'Bilmiyorum ama mutlaka iyi bir şeydir'

Genel konular Katagorisinde ve  Siyaset,Politika ve Ekonomi Forumunda Bulunan  AKP'li vekilden 4+4+4 yorumu: 'Bilmiyorum ama mutlaka iyi bir şeydir' Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

Ağaç Şeklinde Aç3Beğeni
  • 1 gönderen gencalevi
  • 1 gönderen bilgeyol
  • 1 gönderen Deniz

Seçenekler
Alt 16.09.12   #1
gencalevi
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: almanya
Rep Puani : 12
Standart AKP'li vekilden 4+4+4 yorumu: 'Bilmiyorum ama mutlaka iyi bir şeydir'

AKP'li vekilden 4+4+4 yorumu: 'Bilmiyorum ama mutlaka iyi bir şeydir'

AKP Bolu milletvekili Ali Ercoşkun Bolu’da bir dershaneye yaptığı ziyarette 4+4+4 eğitim sistemi ile ilgili, "Ben şuanda konuyu tam olarak bilmiyorum. Başbakan bir şey söylüyorsa muhakkak alt yapısı vardır." yorumunu yaptı.

Bolu Olay gazetesinin haberine göre, AKP Bolu milletvekili Ali Ercoşkun Sınav Dershanesine yaptığı ziyarette 4+4+4 şeklinde tanımlanan yeni eğitim sistemi hakkındaki düşüncelerini açıkladı. Yeni eğitim sisteminin ayrıntıları hakkında çok fazla bilgisinin olmadığını vurgulayan Ercoşkun, “Başbakan bir şey söylüyorsa muhakkak alt yapısı vardır. 4+4+4’ün arka planında ne gibi düşünceler var bilemiyorum” dedi.

AK Parti Bolu milletvekili Ali Ercoşkun, 2012-2013 öğretim sezonunun başlayacak olması nedeniyle önceki gün Sınav Dershanesine ziyarette bulundu. Ercoşkun’u dershane kapısında Dershane Kurucu Temsilcisi Emre Kara, Dershane Müdürü İsmail Berkyürek, Öğretmen Ragıp Kalelioğlu, Öğretmen Zekai Öztürk ve Hızlı Okuma hafıza teknikleri Uzmanı Melihat Karaarslan karşıladılar. Daha sonra Müdür İsmail Bekyürek’in odasında gerçekleşen sohbetin konusu ağırlıklı olarak 4+4+4 Eğitim sistemi ve Dershanelerin kapatılma konusu oldu. Dershane Müdürü Berkyürek “Dershanelerin kapatılmasıyla Öğretmenler dışında, kapıcı, servis sağlayıcı, kantinci, temizlik işlerini yapanlar da işsiz kalacaklar. İşsizler ordusu çoğalmış olacak. Bizi işimizi yapmaya çalışıyoruz, para bizim için ikinci planda kalıyor, biz öğrencinin geleceği için bilgileri aksetmeye çalışıyoruz. Dershaneler kapandığında her ev dershaneye döner. İmtihan olmazsa bu çocuklar nasıl başarılı olur bilemiyoruz. Kıbrıscık ve Seben’de ki eğitim bir değil. Süper lise olayı var. Öğrenciler bize 4-5 ortalamasıyla geliyorlar. Alt yapının tamamlanmaması neticesinde 4+4+4 sisteminde büyük zorluklar ortaya çıkacaktır. Bizim ne olacağımız belli değil. Özel okullar ne olacak belli değil, Aldığımız öğrenciyi daha verimli çalıştırmak, verimli, nitelikli öğrenciyi yetiştirmeye çalışıyoruz “dedi.

“Başbakan bir şey söylüyorsa muhakkak alt yapısı vardır”
4+4+4 Eğitim sistemi hakkında konuşan Bolu Milletvekili Ercoşkun” Ben şuanda konuyu tam olarak bilmiyorum. Başbakan bir şey söylüyorsa muhakkak alt yapısı vardır.4+4+4’ün arka planında ne gibi düşünceler var bilmiyorum. Bildiğim Amerika’da bu sistem var. Ben komisyonda olmadığım için hiçbir bilgim yok. Ankara’dan detaylı bilgi alıp inşallah size ulaşırım “dedi.
Sponsor Reklamlar

dAbBe bunu beğendi.
gencalevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 17.09.12   #2
bilgeyol
bilgeyol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BİZİM KABEMİZ İNSANDIR...
Yönetici
Nereden: KERBELA-KOBANİ
Rep Puani : 76
Standart Cevap: AKP'li vekilden 4+4+4 yorumu: 'Bilmiyorum ama mutlaka iyi bir şeydir'

4+4+4 ,- nedir,

alevi öğrencileri ve ailelerini fişleme operasyonudur,

olmayan bilimsel egitimden tamamıyla uzaklaşmak demektir,

egitimi parası olana vermektir

ünveristeleri medreseye çevirmektir

öğrencileri biat eden kişilğe sahip etmek,

cumhuriyetin kurallarını revizyona uğratmak

ülkyi amerikan kuklası bir arap ülkesine benzetmektir.

4+4+4 ün belli amaçlarından bir kısmıdır dahada sayabiliriz.
Sponsor Reklamlar

Deniz bunu beğendi.

HAYATIN SESİ’Nİ biz kurduk.
Biz susmadıkça
HAYATIN SESİ’de susmayacak.
Ve biz hiç susmayacağız.

EVRENSEL GAZETESİNİ DESTEKLEYELİM.

DERSİMİ UNUTURSAN MARAŞ,
MARAŞI UNUTURSAN SİVAS,
SİVASI UNUTURSAN GAZİ,
GAZİYİ UNUTURSAN SONUN OLUR.

ALEVİLİK YOLDUR...
bilgeyol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 17.09.12   #3
Deniz
Deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Co-Admin
Kurucu
Nereden: İzmir
Rep Puani : 102
Standart Cevap: AKP'li vekilden 4+4+4 yorumu: 'Bilmiyorum ama mutlaka iyi bir şeydir'

Alıntı:
“Başbakan bir şey söylüyorsa muhakkak alt yapısı vardır”
4+4+4 Eğitim sistemi hakkında konuşan Bolu Milletvekili Ercoşkun” Ben şuanda konuyu tam olarak bilmiyorum. Başbakan bir şey söylüyorsa muhakkak alt yapısı vardır.4+4+4’ün arka planında ne gibi düşünceler var bilmiyorum. Bildiğim Amerika’da bu sistem var. Ben komisyonda olmadığım için hiçbir bilgim yok. Ankara’dan detaylı bilgi alıp inşallah size ulaşırım “dedi.

padişahım çok yaşa.misali
Sponsor Reklamlar

bilgeyol bunu beğendi.

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...