Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Siyaset/Politika Tartışma Mekanı (http://www.piryolu.com/forum/siyaset-politika-tartisma-mekani.html)
-   -   Tayip'in polislerinden asker eşine karakolda tecavüz.! (http://www.piryolu.com/forum/siyaset-politika-tartisma-mekani/6362-tayipin-polislerinden-asker-esine-karakolda-tecavuz.html)

cemtasan 03.10.12 00:13

Tayip'in polislerinden asker eşine karakolda tecavüz.!
 
Toplam 1 Eklenti bulunuyor.
Galatasaray'da 3 Polis Tecavüz Etti Diyerek Sesini Duyurmaya Çalışıyor!
İstanbul Taksim'de, asker eşi olan bir kadın Kağıthane Karakolu'nda 3 polis tarafında tecavüze uğradığı iddiasıyla eylem yapmaya başladı.

Akşam saatlerinde elinde dövizlerle Galatasaray Lisesi önüne gelen bir kadın, asker eşi olduğunu ve 10 gün kadar önce bir araba alım-satım olayı nedeniyle gözaltına alındığı Kağıthane Emniyet Müdürlüğü'nde 3 polis tarafında tecavüze uğradığı iddiasıyla eylem başlattı.yapan kadının yanına polis kimseyi yaklaştırmıyor. (sol.org.tr)

Alevi 03.10.12 09:50

Cevap: Tayip'in polislerinden asker eşine karakolda tecavüz.!
 
sol org tr bakdim ama haberi bulamadim can..

jetlii11 03.10.12 19:44

Cevap: Tayip'in polislerinden asker eşine karakolda tecavüz.!
 
bende siteye girdim.detaylı baktım ama bulamadım..ama gerçek olmuş olsaydı eminim şu an anabültenlerde olurdu.o yüzden bilmeden yorum yapmayayım.


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 00:12.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2