Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Siyaset/Politika Tartışma Mekanı (http://www.piryolu.com/forum/siyaset-politika-tartisma-mekani.html)
-   -   Hayatın draması varsa, püskevitin kreması var :) (http://www.piryolu.com/forum/siyaset-politika-tartisma-mekani/4486-hayatin-dramasi-varsa-puskevitin-kremasi-var.html)

miSbon 18.05.11 12:45

Hayatın draması varsa, püskevitin kreması var :)
 
http://www.youtube.com/watch?v=vut6miMtYuQ
onca zaman insanlar aç zengin fakir diye ayrım yapan bu ülke hep vardı şimdimi akıllarına geldi püskevit istedikleri:)

http://www.youtube.com/watch?v=sS0ugEzhus4&NR=1

püskevit istemiyor cocuklar koruyun bizi diyorlar ama nerde onca cocuk cinayetleri tacizleri meydanda dolaşıyor neden kimse bişey yapamıyor neden adalet uygulanmıyor cocuklar koruyun bizi diyor püskevit istemiyor..


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 06:20.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2