Sponsor Reklamlar

Ağaç Şeklinde Aç14Beğeni
  • 2 gönderen cangibi62
  • 2 gönderen Pir Mehmet
  • 2 gönderen cangibi62
  • 4 gönderen Pir Mehmet
  • 3 gönderen gencalevi
  • 1 gönderen DEMAN

Seçenekler
Alt 17.05.11   #1
cangibi62
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: gurbetten
Rep Puani : 30
Standart dogu perincek

DOĞU PERİNÇEK HÜCREDE, AİLESİ İLE DAHİ GÖRÜŞTÜRÜLMÜYOR

Doğu Perinçek üç yılı aşkın bir süredir tutuklu. O bir siyasi parti lideri ve Türkiye’de yapılan 12 seçimden 8 tanesini hapiste geçirdi. Seçimden sonra tahliye oldu. Kırktan fazla kitap yazdı… Hukuk doktoru… Ergenekon yargılamalarında mal varlığını şöyle açıkladı: 10 bin kadar kitap, bir de piyano. Hepsi bu… Holdingleri, gemicikleri filan yok, oturduğu eve bir kira ödüyor. Sizin gibi yani, içimizden biri… ABD onu hiç sevmiyor, Wikileaks belgelerinde çıktı.

Türkiye’nin boynuna asılmaya çalışılan Ermeni soykırımı yalanlarıyla mücadele etti. Avrupa’nın her yerinde “Ermeni soykırımı yalandır” diye bağırdı. Fransa geri adım attı. 28 Şubat 2011’de onu 1 nolu Silivri Cezaevi’ne nakledip içinden lağım suları akan bir hücreye attılar. Şimdi de ailesiyle görüşmesine izin vermiyorlar, ne telefonla ne görüş günleri…
Eşine de ayrıca görüşmeme cezası verdiler, nedeni: Onunla konuşacağı konuları unutmamak için bir kağıta not almasıydı…

Doğu Perinçek Cumhuriyet Güçbirliği’nden İzmir 2. Bölge bağımsız milletvekili adayı. Atatürk ilkelerini ve Cumhuriyet devrimlerini savunuyor…

Bütün darbe dönemlerini hapiste geçiren Doğu Perinçek Türkiye’nin ilerici ve aydınlık yüzünü temsil ediyor… Doğu Perinçek’in 2002 yılında Diyarbakır’da düzenlediği Cumhuriyet mitinglerinde meydana on binlerce Türk bayrağı dalgalanıyordu. PKK o mitinge engel olmaya çalışmış ancak başaramamıştı. Diyarbakır’da şimdi yapılan mitinglerde bırakın Türk bayrağını, devlete meydan okunuyor… Doğu Perinçek, şimdi hücrede, ailesiyle bile görüştürülmüyor.
Odatv.com

aydinlik dergisini takip ediyorum ve bu kisi nerden bu kadar bilgi sahibi oluyor?? söylentilere göre eski cia ajani deniliyor.-.gercegi bilemem..fakat oldukca birikimli ve cesur...ayni anda ergenekon davasinda hucrede tutulup ailesi ile görusturulmemmesi insanlik disi bir davranis....keske adi suc isleyenelerede bu denli agir ceza verilseydi....
Sponsor Reklamlar

"-dost-" ve gencalevi bunu beğendiler.
Bir zamanlık mevkii için el ayak öpmeye...
Günlük menfaatler için onurunu terketmeye...
Bir kısım insanlara kızıp tüm insanlara düşman olmaya
Değmez bu hayat.........
cangibi62 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 17.05.11   #2
Pir Mehmet
Co-Admin
Kurucu
Nereden: Şiran
Rep Puani : 54
Standart Cevap: dogu perincek

Üzülmüyorum desem...
Sponsor Reklamlar

Pir Mehmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 17.05.11   #3
cangibi62
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: gurbetten
Rep Puani : 30

Pir Mehmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Üzülmüyorum desem...

acikcasi perincek hakkinda baya idaalar edindim...fakat insani acidan bakilinca ailesi ile görusememesi abartili....

perincek hakkinda benim bilmediklerim kesinlikle vardir...abi beni aydinlatirmisin...
Sponsor Reklamlar

Bir zamanlık mevkii için el ayak öpmeye...
Günlük menfaatler için onurunu terketmeye...
Bir kısım insanlara kızıp tüm insanlara düşman olmaya
Değmez bu hayat.........
cangibi62 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 17.05.11   #4
Pir Mehmet
Co-Admin
Kurucu
Nereden: Şiran
Rep Puani : 54

candan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
acikcasi perincek hakkinda baya idaalar edindim...fakat insani acidan bakilinca ailesi ile görusememesi abartili....

benim arkadaşlarımın katillerine üzülmem, gebersin. 12 eylül öncesi 78 kuşağında şehit olan devrimci gençler onun ve tayfasının muhbirliği sonucunda şehit olmuştu, hatta deniz gezmişi mücadelede yarı yolda bırakan isimlerden biriydi, bundan sonra ibo, perinçekin gerçek yüzün görüp yollarını ayırmıştı. başta onun tayfası en koyu solcu gibi görünür, buzdağının öteki tarafı can acıtıcı...
Sponsor Reklamlar

"-dost-", gencalevi, cangibi62 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
Pir Mehmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 17.05.11   #5
gencalevi
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: almanya
Rep Puani : 12

bu adama üzüldüm desem yalan olur bu adam ve ekibi bence mhpden daha tehlikeli biri
muhbirlik yaparak bir sürü devrimcilerin katledilemsine sebep olmustur beter olsun
Sponsor Reklamlar

"-dost-", Pir Mehmet ve DEMAN bunu beğendiler.
gencalevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 17.05.11   #6
jetlii11
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: istanbul
Rep Puani : 12

doğu perinçek belki hataları olan bir insandı.fakat gerek hayat biçimiyle gerekse siyasi görüşüyle tamamen solcu bir insandır.atatürkü ve atatürkçü düşünceyi benimseyen biriydi.bugün güneydoğuda adamlar terörüstüm diye bağırıyor ve serbestçe türk bayrağını yakıyorlar, sonuç yine serbest bırakılıyor.neymiş tansiyon yükselmesin.birlik beraberlik olsun.peki perincek türk bayrağımı yaktı,atatürkçü düşünceye karşı mı geldi.tek söylediği amarikanın emperyalizmine karşı gelmekti.canlar benim düşüncem böyle.ajan olduğunada inanmıyorum.belge falan varsa orasını bilmiyorum.ailesiyle görüştürmemelerin tek sebebi bu adamı susturmak ve sirdirip bir kenara atmaktır.gözdağı verip konuşmasını engellemektir.
Sponsor Reklamlar

Konu jetlii11 tarafından (17.05.11 Saat 22:24 ) değiştirilmiştir.
jetlii11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 17.05.11   #7
DEMAN
Banned
Banned Users
Nereden: Almanya
Rep Puani : 20

Ben her zaman solcu veya alevi görünüp sinsi milli etcilerden korkmusumdur, buda bunlardan birisi olabilir.
Basbugcu olmasi, bunun hangi zihniyete sahip oldugunun bir göstergesidir!
Üzülüyorum desem, yalan olur.
Sponsor Reklamlar

gencalevi bunu beğendi.
DEMAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 18.05.11   #8
profet
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: Almanya
Rep Puani : 11

DEMAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben her zaman solcu veya alevi görünüp sinsi milli etcilerden korkmusumdur, buda bunlardan birisi olabilir.
Basbugcu olmasi, bunun hangi zihniyete sahip oldugunun bir göstergesidir!
Üzülüyorum desem, yalan olur.

Perinceki zerre kadar sevmem, ideolojik acidan cok ama cok uzagiz fakat basbugcu oldugunu bilmiyordum????
Sponsor Reklamlar

Alt 18.05.11   #9
Alevi
Alevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıbrısl�
Kurucu
Nereden: Schweiz(isvicre)
Rep Puani : 199

Iyi bir adam olsaydi yeni bir sol parti acip solu bolmezdi.. Ama yinede ailesi ile gorusturulmemesi yanlis bence. sonucda oda insan... onunda ihtiyaclari var suc ne olursa olsun hukumlunun haklari olmali bence..

Buarada ben bu adami hic sevmem bir konusmada Sakip Sabanci bunu rezil etmisdi hatirlarsaniz..
Sponsor Reklamlar

Alevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...

Totobo Totobo

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2