Sponsor Reklamlar 
Seçenekler
Alt 22.05.10   #1
Asi_Kardelen
Asi_Kardelen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Üyelik tarihi: Mar 2010
Nereden: tokat
Mesajlar: 480
Rep Puani : 10
Standart Kemal Kılıçdaroğlu, 1189 oyla CHP'nin yeni Genel Başkanı seçildi.22 Mayıs 2010 Cumartesi 18:25
Ve Kılıçdaroğlu başkan..


Kemal Kılıçdaroğlu, 1189 oyla CHP'nin yeni Genel Başkanı seçildi.
Kılıçdaroğlu, yoğun kalabalık içerisinde zorlukla kürsüye ilerleyerek partililerin coşkulu sloganları eşliğinde konuşmasını yaptı.

İŞTE KILIÇDAROĞLU'NUN KONUŞMASI:
Geliyorum, iktidara geliyoruz. Yolsullların, ezilenlerin haklarını korumak için geliyoruz. Mustafa Kemal'den İnönü'ye Ecevit'ten Baykal'a kadar bize bırakılan görkemli tarihin altında iktidara taşıyacağız. Hepinizi en içten duygularla selamlıyorum.
İki olay yüreğimizi burktu. Baykal'a yapılanların failleri bulunmadı, faiileri bulunması, bnoynumuzun borcudur. Hükümete düşen eğer içinde değilse failleri bulmaktır. Yoksa biz iktidara gelince hesabı soracağız.
İkincisi Zonguldak'taki acıdır. Recep Bey ölüm bu mesleğin kaderidir diyor. Başka yerde kader olmayan Zonguldak'ta kader oluyor.
Onların kederli ailelerine başsağlığı diliyorum. İş güvenşiği nedir biz onlara öğretecğiz. Bu işçilerimizin bir sorunu daha var. bu işçilerin tamamı taşeon işçisi. Taşeronu ortadan kaldıracağız. Kamuda çalışan hiçbir işçi yaşamı boyunca asgari ücrete mahkum olmayacak.
Zonguldaklılara sesleniyorum. Kurultaydan sonra ilk iş Zonguldak'a gideceğim. Başbakan geçen gün ülkede yönetmekte zorlandı. Kasımpaşalı dedikoduyla uğraşmaz. Belaltı vurmazlar. Kasımpaşa ünvanını geri almak da Kasımpaşalılara düşüyor.
Birileri talimat veriyor bunlar yapıyor. Taşeron iktidara izin yok. Halk için halkla mücadeel edeceğiz.

Yatağa aç çocuk girmeyecek. Yolsullluğun, rüşvetin sonunu getirmek bize nasip olacak.Demokrasi çıatasını yükselteceğiz.

DGMleri kaldırdılar, özel mahkemelerde aynıları yaptılar. Özel yetkili mahkemelere son vermek bize düşüyor.
Dubaiye gidip 1 milyar dolara ülkenin onurunu masaya sürdüler. Bütün kongre üyeleri dfüğmye basıyor. Uzun yürüyüşümüzü başlatıyoruz. Yürüyüş değil iktidara koşuyoryuz.
Mustafa Kemal ve arkadaşları önce halk dedikler. İlk sözümüğz halak olacak halkla birlikte yürüyeceğiz.
CHP Kuvai Milliye demektir. Müdafayi Hukuk demektir. Anafartalar'dır, Conk Bayırı'dır, İzmir'de Hasan Tahsin, Lozan'da İnönü'dür, tuttuğpyunu koparırı. Erzurum'da Nene Hatu , Antep'te Sütçü İmam'dırç. Genelerinde bu vardır.
Değişimcidir ve devrimcidir. Değişimi ve devrimi sıoonuna kadatr gideceğiz. Korku imparatorluğu değil sevgiyi egemen kılacağız. Kardeşçe beraber olacağız.
Düşmanınız kindir diyen felsefeyi sonuna kadar götüreceğiz. Kardeşçe yaşayacağız. Kol kola omuz omuza mücadele edeceğiz. Açlığa yoksulluğa karşı demokrasi çıtasını yükseltmek için çalışacağız. Çaycısı, simitçisi, emeklisi ile tüm katmanlarla beraber olacağız.
Çalışmayan üretmeyen toplumlar haysiyetlerini, hürriyetlerini sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar. AK Parti ne diyor. Üretmeyin diyor. Birileri için Türkiye pazar mı? Yeniden üreten Türkiye'yi kuracağız. İstihdam katma değer yaratan bir ülke kuracağız.
AR-GE yatırımlarına destek olacağız. Uluslararası alanda rekabet edilecek. Bu konuda bürokratik engelleri kalıdracağız. Sanayici üretecek istihdam yaratacak. Organize Sanayi Bölgelerinde meslek liseleri kuracağız.
Bu ülkede önce kendi sanayicinizi destekleyeceksiniz. Neden dışarıdan daha pahalı otobüs alıyorsunuz. Ortadoğuyu beskleyecek ovalırımız var. Bütün Türkiye'nin bu gerçeği bilmesi lazım.
Üreticinin ödüllendirildiği düzeni getireceğiz. Türkiye'nin en büyük sorunu nedir? İşsizlik. Üniversite mezunları arasında işsizlik yüzde 30'lara çıktı. İşsizlik sorunu çözüldü mü? Recep Bey'in çözümü var. Herkes bir işçi alsa sorun çözülür. Çünkü ekonomi nedir bilmiyor. Ekonomi bilmeyen birinin ülkeyi yönetmesine razı mısınız? O zaman bunları alaşağı etmeliyiz.
Her üniversite bitiren iş bulacak diye bir şey yok diyor Recep Bey. Fakir fukaranın gemileri mi var? Verdiği sözü tutmayan yiğit değildir.
30 insanımız canını yitirdi. Özelleştirdiğimiz fabrikalarda kapının önüne koyduk. O bölgede istihdam yaratacağız. Özel sektör fabrika kuracaksa sıfır faizle kredi vereceğiz. Mayınlı arazileri topraksız köylüye vereceğiz.
Recep Bey, işsizlik fonundan aldığın paranın ne kadarını GAP'a harcadın. Siyasetin odağına etnik kimliği ve inançları koyan siyaset bizim dostumuz değildir. Biz ayrışmanın değil beraber olmanın yanındayız.
Her etnik kimlikten vatandaşımızın başımızın üzerinde yeri var. Yurttaşlarımıza sesleniyorum, inançlarınızı sömürüp havuzlu villalarda oturuyorlar.
İnsan inançlarıyla ve etnik kimliğiyle baştacı edeceğiz. Refah devletini tabana yayacağız.
Emekliler ilk seçimlerde malulen emekli etmek zorundadırlar. Bir yasa çıkardılar, emeklilere milli gelir artışından para verilmez. Emekliler yeniden birinci sınıf vatandaş olacak. CHP iktidarında intibak yasasını mutlaka çıkaracağız.
Bugün 2 milyon esnaf can çekişiyor. Esnaf özü itibariyle sosyal demokrattır. Esnaftan oy istiyorum. Senin sonunu getirmek isteyene izin vermeyeceğim. Recep Bey bir mucize daha söyledi. Bu küçük bakkalar birleşip süperdmarket kursun diyor. Ben diyorum Recep Bey'e ekonomi bilmiyorsun diye inanmıyorsunuz. Meraklanmasın CHP iktidarında ekonomiyle iş görülecek.
Sağ elin verdiğini sol el görmeyecek denmez mi? Sen yoksulluğu nasıl gösterirsin. Bunlar sosyal devleti unuttular. (Devrimci Kemal sloganları) Halkın Devrimcisi olacağız. Halk için çalışacağız. Yoksulluğu tarlaya gömmek boynumuzun borcu. Bir tek çocuk yatağa aç girmeyecek. Bunlar yurttaşlığı kaldırıp kulluğu getiriyorlar.
İşçiye, emekçiye, öğretmene söylüyorum. Bunlar aşımıza ekmeğimize göz koyanlardır. Bunları tanı tanı da büyü.
Hiç meraklanmayın.. AK Parti halka hesap verecek. Yoksulluğu nasıl çözeceksiniz... Bunun çözümü aile sigortasıdır. 102 sayılı sözleşme... 1971'den beri uygulanmıyor. Neden uygulanmıyor. Yoksulluğu sömürmek bunların marifeti. Yoksul, yoksulluğun giderilmesini isteyecek. Kim olursa olsun yoksulun yoksulluğunu gidermek bizim görevimizdir.
Recep Bey milli irade der. Yüzde 47 yüzde 60'ı temsil ediyor. Yüzde 13 irade gaspı var. Yüzde 10 barajı aşağı çekilecek. Söz veriyoruz.
Faşizme geçit yok. Demokrasi çıtasını yükselteceğiz. Demokrasi çıtası hukukun egemenliği ile sağlanır. Bağımsız mahkemeler ile sağlanır. Ama bir korku imparatorluğu yaratırsanız olmaz. Recep beyi kimse eleştiremiyor.
Yandaş Medya kavramından memnun musunuz. CHP iktidarında gerçek medya olacak. Besleme medya bitecek artık. Yandaş medya halkın sesi gözü kulağı değil, Sevgili Recep'in gözü, kulağı ve sesi. TRT'yi izliyor musunuz? Sizin her yaktığınız elektrikten TRT'ye pay gider. TRT'nin yeni adı Tayyip Radyo Televizyonu. Benim vergimle oturuyorsun haber vermiyorsun. Bunları yeniden kurmak bize nasip olacak.
İstanbul'un merdiven altı atölyelerinde binlerce başörtülü genç kız kayıt dışı çalışıyor. Bu başörtülü kızlara gideceğiz ben seni sigortalı yapacağım diyeceğiz. Bu bana oy vermez demeyeceğiz. Biz onların rantına değil sorunlarına talibiz.
Anayasa değişikliği ile yoksulluk işsizlik sorunu çözülmeyecek. Grev toplu sözleşme hakları çözülecek mi? Yargının sorunları var vatandaşın davaları uzun sürüyor, harç ücretleri mi yüksek bunu mu çözecekler hayır. Yandaş medyanın ardından yandaş yargı yaratacaklar.
Biz CHP iktidarında çağdaş, batı standartlarına uygun kültürümüzü özümseyen bir anayasaya yapacağız. Demokratik çıtayı yükselteceğiz. Gidelim referanduma vatandaşa dokunulmazlığı soralım. Neden gidemez. Çünkü yargı fobisi var Recep Bey'in...Ama söz CHP iktidarında dokunulmazlık kalkacak.
Ekonomik Soyal Konsey kurulacakmış. Zaten var böyle bir konsey ama toplanmıyor. Tam bir yıldır. Toplamazlar çünkü onların işine gelmez. Recep Bey birşey daha söyledi. Anamuhalefet partisi Anayasa Mahkemesi... Recep Bey ekonomi bilmiyor, hukuk da bilmiyor. Biz Fransız mahkemesine mi başvurduk. Türkiye Cumhuriyeti mahkemesine başvurduk. Kürsüye çıkıp Anayasa için söz vermedik mi? Recep Bey de aynı yemini etti. Anayasa hükümlerine aykırı iş yapılırsa ettiğimiz yemini çiğnetmezmiyiz. Bizim namusuzum şerefimiz bu kadar ucuz mu? Biz gideceğiz mahkemeye çünkü halkın çıkarını savunuyoruz Recep Beyin haklarını değil.
Siyasi ahlak yasası çıkaracağız. Bu yasaları çıkaracağız ki, Ali Dibo'dan Adalet Bakanı, kalpazandan Başbakan olmasın.
Birileri fakir fukarayı dolandrıyorsa müsade edin ona da hesap soralım. Vatandaşın üç beş kuruşunun hesabını vermezseniz ne demokrasi ne çağdaşlık gelir.
Mağdur edebiyatını hazmedemiyorum. 7 yıldızlı otelende tatil yapar adam mağdur. 5 yıldızlı otelde düğün yapar adamcağız mağdur. İşsizlik, yoksulluk var... Recep beye bir uçak yetmiyor ikincisini alıyor gene mağdur. Çocuğunu ABD'de okutur çocuğuna iş adamı para verir adam mağdur. Yoksullar, kağıt toplayanlar, atnamayan öğretmenler mağdur değil mi?
Türkiye'nin dış politikası... Satranç gibi. Hamleleri göreceksin. Yılların alınteri var orada. Siz gidip imza atınca sorun çözülmüyor. Kıbrıs'ı gördünüz. AK Parti'nin getirdiği iktidarı sandığa gömdü. Şimdi sıra burda. Kıbrıslıların yaptığı gibi sandığa gömeceğiz bizde. Bunlar dış politika değil. Bunların hukuktaki adı vatana ihanetir.
CHP'nin ikinci başkanı benim yenilgim en büyük zaferimdir demiştir seçimleri kaybettiğinde. Evet. Bu ülkeye demokrasi getirdik. Parti içi demokrasiyi de getireceğiz. Parti içi demokrasi ile bu ülkeye demokrasi örneği olacağız.
Bir yürüyüş başlattık. Temiz Türkiye yürüyüşü. Bunu yakalayacağız ve herkesi kucaklamak zorundayız. Bunlara inanan bütün vatanseverleri, inancı etnik kimliğ ine olursa olsun eğer soyulmaktan bıktıysa CHP çatısı altına gelsin. Önce birleşeceğiz.
Halk için politika yapacağız. Beraber kazanacağız halk için bölüşeceğiz. Benimle değil Türkiye bizimle gurur duyacak. Ben değil biz varız.
Bu Kurultay iktidar yürüyüşü dedik. arkadaşlarımız çağımız iletişim teknolji çağı bu iktidar yürüyüşü edğil iktidar koşusu dediler. Bu koşuya hazır mısınız. Siz hazırsanız ben de hazırım hep birlikte koşacağız. Bir sloganımız olacak: "Bir ağaç gibi tek ve hür bir orman gibi kardeşçesine yürüyeceğiz"
Sponsor Reklamlar

ayyil, meyou, mmuratkkaratas ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
__________________

birgün büyük bir derdin olursa
allah a dönüp benim büyük bir
derdim var deme ... derdine
dönüp benim büyük allahım var de
Asi_Kardelen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 22.05.10   #2
yasamak_güzel
yasamak_güzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Üyelik tarihi: Apr 2010
Nereden: ankara
Mesajlar: 267
Rep Puani : 10
Standart Cevap: Kemal Kılıçdaroğlu, 1189 oyla CHP'nin yeni Genel Başkanı seçildi.


ben bugün cumhuriyet halk partisi nin kurultayındaydım o kadar muhteşem bir tablo ve kalabalık vardıki anlatılacak gibi değildi bugünün şanslı kişilerinden birisi bendim hayırlı olsun herkese
Sponsor Reklamlar

ayyil, meyou, Asi_Kardelen ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
__________________
Bedenin orucu, irâde ve ihtiyarla azaptan korkup sevâba girmeyi, ecre nâil olmayı dileyerek yemekten kesilmektir. Nefsin orucu, 5 duyuyu öbür suçlardan çekmek, kalbi de bütün şer sebeplerinden ayırmaktır. Kalbin orucu, dil orucundan; dilin orucu, karnın orucundan hayırlıdır.
h.z Ali
yasamak_güzel isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 22.05.10   #3
Asi_Kardelen
Asi_Kardelen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Üyelik tarihi: Mar 2010
Nereden: tokat
Mesajlar: 480
Rep Puani : 10
Standart Cevap: Kemal Kılıçdaroğlu, 1189 oyla CHP'nin yeni Genel Başkanı seçildi.


çok mutluyum bugün Kemal Kılıçdaroğlu, CHP'nin yeni Genel Başkanı seçildi inşallah vatana millete hayırlı uğurlu olur
Sponsor Reklamlar

ayyil, meyou, mmuratkkaratas ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
__________________

birgün büyük bir derdin olursa
allah a dönüp benim büyük bir
derdim var deme ... derdine
dönüp benim büyük allahım var de
Asi_Kardelen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 22.05.10   #4
Alevi
Alevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıbrısl�
Kurucu
Üyelik tarihi: Aug 2009
Nereden: Schweiz(isvicre)
Yaş: 38
Mesajlar: 4.785
Rep Puani : 199
Standart Cevap: Kemal Kılıçdaroğlu, 1189 oyla CHP'nin yeni Genel Başkanı seçildi.


Sol yeniden dirildi diyebiliriz.. CHP de cok koklu degisilikler olcak AKP nin vay haline butun yolsuzluklar ortaya cikicak
Sponsor Reklamlar

ayyil, meyou, Asi_Kardelen ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
Alevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 22.05.10   #5
yasamak_güzel
yasamak_güzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Üyelik tarihi: Apr 2010
Nereden: ankara
Mesajlar: 267
Rep Puani : 10
Standart Cevap: Kemal Kılıçdaroğlu, 1189 oyla CHP'nin yeni Genel Başkanı seçildi.


bugünkü kurultayı görmeliydiniz canlar muhteşemdi iyikide gitmişim muharrem inceyle tanıştım
Sponsor Reklamlar

ayyil, meyou, Asi_Kardelen ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
__________________
Bedenin orucu, irâde ve ihtiyarla azaptan korkup sevâba girmeyi, ecre nâil olmayı dileyerek yemekten kesilmektir. Nefsin orucu, 5 duyuyu öbür suçlardan çekmek, kalbi de bütün şer sebeplerinden ayırmaktır. Kalbin orucu, dil orucundan; dilin orucu, karnın orucundan hayırlıdır.
h.z Ali
yasamak_güzel isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 23.05.10   #6
ayyil
ayyil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
özel üye
Üye
Üyelik tarihi: Sep 2009
Nereden: İSTANBUL / SARIGAZİ
Yaş: 35
Mesajlar: 291
Rep Puani : 20
Standart Cevap: Kemal Kılıçdaroğlu, 1189 oyla CHP'nin yeni Genel Başkanı seçildi.


Ne diyebilirim ki CHP için ve Türkiye için yeni bir dönem başlıyor sonunda Atam'ıza yakışır bir parti olduğumuzu göstereceğiz ...

Ben kendi adıma çok sevindim dün benim adıma tam bir bayramdı ...


Kemal Kılıçdaroğlu ile temiz siyaset dönemi başlayacak ...
..............................
Sponsor Reklamlar

__________________


""ÖNCE İNSAN""

""YORUMUN BENİM İÇİN DEĞERLİ""
ayyil isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 23.05.10   #7
akdora
akdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Üyelik tarihi: May 2010
Nereden: bakıpta görülemeyen uzanıpta tutulamayan yerden...
Yaş: 39
Mesajlar: 397
Rep Puani : 20
Standart Cevap: Kemal Kılıçdaroğlu, 1189 oyla CHP'nin yeni Genel Başkanı seçildi.


Tek kelimeyle muhteşem bir kurultay oldu..İnanıyorum ki Sn.Kılıçdaroğlu sayesinde Akp dönemi en kısa zamanda bitecektir..
Sponsor Reklamlar

ayyil, meyou, mmuratkkaratas ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
__________________
Kanarkan doya doya karanlığa bir kadeh soğuk çektim akşamlarıma ..Sorar dururken bilinmezliğe adını yana yakıla ben kaldım esir olmuş bakışlarına...kendi olarak, sana gelen
sana gereksinimi olmadan, seni isteyen
sensiz de olabilecekken, senin ile olmayı seçen
kendi olmasını, seninle olmaya bağlayan
o, işte…

Oruç Aruoba....

Biz kendimizi adadık o renklere..Ayrılık nedir bilmedik yüreğimizde..Öyle bir bağlandık ki ölüm bile diz çöktü önümüzde..
akdora isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 23.05.10   #8
yasamak_güzel
yasamak_güzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Üyelik tarihi: Apr 2010
Nereden: ankara
Mesajlar: 267
Rep Puani : 10
Standart Cevap: Kemal Kılıçdaroğlu, 1189 oyla CHP'nin yeni Genel Başkanı seçildi.


geliyor geliyor dedik geldi milletin aklını aldı şimdiden tutuşmaya başladılar
Sponsor Reklamlar

ayyil, meyou, Asi_Kardelen ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
__________________
Bedenin orucu, irâde ve ihtiyarla azaptan korkup sevâba girmeyi, ecre nâil olmayı dileyerek yemekten kesilmektir. Nefsin orucu, 5 duyuyu öbür suçlardan çekmek, kalbi de bütün şer sebeplerinden ayırmaktır. Kalbin orucu, dil orucundan; dilin orucu, karnın orucundan hayırlıdır.
h.z Ali
yasamak_güzel isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 24.05.10   #9
meyou
Avatar mevcut degil.
Kıdemli Üye
Üye
Üyelik tarihi: Mar 2010
Nereden: ankara
Yaş: 46
Mesajlar: 281
Rep Puani : 10
Standart Cevap: Kemal Kılıçdaroğlu, 1189 oyla CHP'nin yeni Genel Başkanı seçildi.


EVET BUTUN DUALARIMIZ KABUL OLDU, COK MUTLUYUZ COKKKKKKKK
Sponsor Reklamlar

ayyil ve Asi_Kardelen bunu beğendiler.
meyou isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 24.05.10   #10
mmuratkkaratas
mmuratkkaratas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Üyelik tarihi: Mar 2010
Nereden: istanbul
Mesajlar: 744
Rep Puani : 10
Standart Cevap: Kemal Kılıçdaroğlu, 1189 oyla CHP'nin yeni Genel Başkanı seçildi.


bravoooo
Sponsor Reklamlar

ayyil, meyou ve Asi_Kardelen bunu beğendiler.
__________________
Dil Bir Ulusu Harç Gibi Tutkal Gibi Bir Arada Tutan, Birbirine Bağlayan En Temel Öğedir.
mmuratkkaratas isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti

Seçenekler


Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Önceki veya sonraki konu...
Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Namık Kemal Zeybek'ten, Cem Vakfı Başkanı Doğan'a Mektup Pir Mehmet Alevilik ve Aleviler /Ana Forum 2 20.04.11 16:26
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, YGS'deki kopya skandalıyla ilgili konuştu Alevi Pir Yolu Haber Merkezi 1 03.04.11 00:15
ABF Genel Başkanı Gümüş CHP’den aday adayı Alevi Pir Yolu Haber Merkezi 3 31.03.11 00:40
CHP'nin Yeni Genel Başkanı Kim Olsun? Alevi Anketler 40 01.12.10 22:33
KEMAL Kılıçdaroğlu adaylığını açıkladı Asi_Kardelen Siyaset,Politika ve Ekonomi 7 17.05.10 16:55
Totobo Totobo

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2