Sponsor Reklamlar

damla isterim

Genel konular Katagorisinde ve  Şiir ve Türkü-Ezgi Bölümü Forumunda Bulunan  damla isterim Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

Seçenekler
Alt 06.07.17   #1
kul ahmet
Yeni Üye
Üye
Nereden: gönülden
Rep Puani : 10
Standart damla isterim

ahh ilahi süründür de öldürme
istersen hiçte güldürme
aşkını tartırmadan sakın göçtürme
derman istemem iyiyim böyle

nice canda aradım ulu kadrini
çekmeye doyamadım deva derdini
sevdiysen ver bu kuluna iradeyi
çekmediği dert kalmasın

eyüp gibi sabrım olsaydı
canlı dertler tenim sarsaydı
güveler kelebek olsaydı
aşkından tadarmıydım ya Rabbi

kardeşim kuyumu kazsaydı
iffetsizler etrafım sarsaydı
zindanlar evim olsaydı
kim olduğumu bilir miydim ya Rabbi

ben şifa istemem irade isterim
dert çekmeye ali gibi yürek isterim
varsın sızlasın titresin yüreğim
ben okyanusundan damla isterim

kul ahmet dert çekmeye razıdır
derdi yoksa koca alemde yalnızdır
başka çare bilen desin hele
aşka giden yol kaçtır ? kaçtandır ?

kul ahmet
Sponsor Reklamlar

kul ahmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2