Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Şiir ve Türkü-Ezgi Bölümü (http://www.piryolu.com/forum/siir-ve-turku-ezgi-bolumu.html)
-   -   Kalender Şah - Pirlere Niyaz Ederiz (http://www.piryolu.com/forum/siir-ve-turku-ezgi-bolumu/6974-kalender-sah-pirlere-niyaz-ederiz.html)

Haydar-ı Kerrar 08.02.13 19:40

Kalender Şah - Pirlere Niyaz Ederiz
 
Muhteşem Yüzyıl dizisinde 30 ve 31. bölümlerde Kalender Şah'ın onurlu,haklı mücadelesini ele almışlar. Kendisi hakkında dizide söylenenler doğru mu veya ölüm şekli öylemiydi bilinmez ama dizi ekibi bu deyişi çok iyi bir şekilde hazırlayıp izleyiciyle buluşturmuş.Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 07:15.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2