Sponsor Reklamlar

Enya

Genel konular Katagorisinde ve  Şiir ve Türkü-Ezgi Bölümü Forumunda Bulunan  Enya Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

Seçenekler
Alt 03.01.13   #11
renk
renk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: istanbul
Rep Puani : 80
Standart Cevap: Enya

İmajınasyon zor bir şey kristal can!
Bildiğim kadarıyla müzik kulağı olan ya da renkleri çok iyi algılayabilenler daha kolay yapabiliyorlarmış!
Sponsor Reklamlar

kristal ve BERF62 bunu beğendiler.
renk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 03.01.13   #12
gokhan1
gokhan1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Rep Puani : 10

Gözümüde kapattım herşeyide kapattım hiç bişe olmadı hayal dünyam çok bulanık kör olmuşum bitmişm kalbim çok kararmış,sadece gözüm açıkken hayal kurabiliyom okadar
Sponsor Reklamlar

renk bunu beğendi.

Konu gokhan1 tarafından (03.01.13 Saat 23:40 ) değiştirilmiştir.
gokhan1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 03.01.13   #13
renk
renk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Rep Puani : 80

gokhan1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gözümüde kapattım herşeyide kapattım hiç bişe olmadı hayal dünyam çok bulanık kör olmuşum bitmişm kalbim çok kararmış

Yok can kararmamıştır öyle hemen olmaz... Zamanla, tam sessiz bir zihin ile olur ancak!
Sponsor Reklamlar

kristal ve gokhan1 bunu beğendiler.
renk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 03.01.13   #14
gokhan1
Kıdemli Üye
Üye

renk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yok can kararmamıştır öyle hemen olmaz... Zamanla, tam sessiz bir zihin ile olur ancak!

eywellah sağolasın olur ozaman birgün şimdilik gözüm açık devam edim
Sponsor Reklamlar

renk bunu beğendi.
Alt 03.01.13   #15
gokhan1
Kıdemli Üye
Üye

Uçuşa geçtim tutun beni göğe yükseliyorum botanik yeşil bahçeli eski çağda bi bahçeye gittim kristali gördüm beşikte sallanıyodu o anda enerjim bitti geri döndüm niye dönüyon dedi eee hiç yardımcı olmuyorsunki laf atıyon geri kaçıyon dedim
Sponsor Reklamlar

kristal bunu beğendi.
Alt 04.01.13   #16
BERF62
BERF62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: Hiçlik
Rep Puani : 46

Uçuşa geçtim tutun beni göğe yükseliyorum botanik yeşil bahçeli eski çağda bi bahçeye gittim kristali gördüm beşikte sallanıyodu o anda enerjim bitti geri döndüm niye dönüyon dedi eee hiç yardımcı olmuyorsunki laf atıyon geri kaçıyon dedim

Gökhan can; bu enerji, sezgi denilen şeylere hemen sahip olmamız mümkün değil maalesef. Eğer karaburma yaparsak birşey anlamayız. Vücudumuzda tepeden ayağa yedi enerji bölgesi vardır; bunlara çakra diyoruz. Çakraları tamamen açtıktan sonra enerji akımına sahip olmuş çalıştırmış veya hızlandırmış oluruz. Bunun için de hissetmemiz anlamamız çalışmamız gerek. Bu çalışmalar olumlamaların, bitkilerin, doğal taşların ve yağların etkilerinden yararlanabiliriz. Her işte olduğu gibi inanmak önemli.

Kristal can ben de kendi çapımda ufak bir deneme yaptım. Sessiz bir ortamda arınmış bir düşünceyle iki elimi yaklaşık yirmi saniye birbirine sürttüm. Daha sonra avuç içleri bakacak şekilde ayırdım. Tekrar birleştirirken arada olan basıncı enerjim olarak adlandırdım
Sponsor Reklamlar

kristal, renk ve gokhan1 bunu beğendiler.
BERF62 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 04.01.13   #17
Redsefa
Redsefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: ankara
Rep Puani : 31

Kristal cana bir sualim olacak, kokunun rengini görebiliyormusunuz yada duygunun kokusunu?
aşk ile
Sponsor Reklamlar

kristal ve renk bunu beğendiler.
Alt 04.01.13   #18
gokhan1
Kıdemli Üye
Üye

BERF62 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gökhan can; bu enerji, sezgi denilen şeylere hemen sahip olmamız mümkün değil maalesef. Eğer karaburma yaparsak birşey anlamayız. Vücudumuzda tepeden ayağa yedi enerji bölgesi vardır; bunlara çakra diyoruz. Çakraları tamamen açtıktan sonra enerji akımına sahip olmuş çalıştırmış veya hızlandırmış oluruz. Bunun için de hissetmemiz anlamamız çalışmamız gerek. Bu çalışmalar olumlamaların, bitkilerin, doğal taşların ve yağların etkilerinden yararlanabiliriz. Her işte olduğu gibi inanmak önemli.

Kristal can ben de kendi çapımda ufak bir deneme yaptım. Sessiz bir ortamda arınmış bir düşünceyle iki elimi yaklaşık yirmi saniye birbirine sürttüm. Daha sonra avuç içleri bakacak şekilde ayırdım. Tekrar birleştirirken arada olan basıncı enerjim olarak adlandırdım

Cancağızım bu değerli bilgileri verdiğin için paylaştığın eline koluna sağlık
Sponsor Reklamlar

Alt 04.01.13   #19
kristal
kristal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Rep Puani : 65

ilk defa böyle bir çalışma yapan biri için çok iyi diyebilirim gökhan
ilginç olan bende kendimi ailemle snn meditasyonu yaptığın saatlerde bir bahçede imgelemiştim.
beni beşikte görmende bir sembol olabilir.
ben olabilirim başka bir şey olabilir bazı şeyleri sembolik olarak görebiliriz bu sembollerin ne manaya geldiğini kendin takip edip manasını bulabilirsin

gözümüz açıkkende meditasyon yapabiliriz
gözümüzü kapatalım dememdeki sebep
ilk defa yapan olursa konsantresi bozulmaması içindi.
zaten belli bir süre sonra kişinin gözünü kapatmasına gerek kalmıyor

redsefa kokunun rengi derken bu tür çalışmalarda çiçekler falan görebiliriz bunun kokusunu alabiliriz(bunada duru koku deniyor)
şöyleki bazen yukardan gökyüzünden çiçekler dökülebilir ardından yerden gökyüzüne çıkan bir merdiven oluşur bu merdivenden yukarıya çıkıldığında karşınıza bir kapı çıkar .başka bir aleme melekler alemine girebilir onlarla görüşebiliriz.

kısaca cevap verecek olursam duru koku fazla yok bende.
ama şunu söyleyebilirim güzel bir koku alınıyorsa pozitif şeylerin habercisi
kötü kokular negatif şeylerin habercisidr

sizin bu konuda bir bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim
Sponsor Reklamlar

kristal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 04.01.13   #20
kristal
kristal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Rep Puani : 65

BERF62 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

berf bu yaptığın çalışmaya hakkında pek bilgim yok da

psi whell diyorlardı galiba
Sponsor Reklamlar

kristal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...

Satılık pomeranian Pomeranian Boo

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2