Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Sepet (http://www.piryolu.com/forum/sepet.html)
-   -   Yeni Bir Video İzleme ve Paylaşma Sitesi (http://www.piryolu.com/forum/sepet/3483-yeni-bir-video-izleme-ve-paylasma-sitesi.html)

nuribalta 03.10.10 17:04

Yeni Bir Video İzleme ve Paylaşma Sitesi
 
Video sitesi denildiğinde Youtube 'u bilmeyeniniz yok elbette, bunun yanı sıra türkiye de de izlesene ve vidivodo gibi siteler ön plana çıkmayı başarmış ve ciddi yatırımlar yapmıştır.

Şimdi bütün bunları bir kenara koyun ve amatör ile profesyonel arasında yeni bir site tanıtmak istiyorum size. Bu sitede video yüklemenin yanı sıra blog oluşturabilir, forumlarda eğlenebilirsiniz. Kısacası tüm kontrol sizde. Video izlemenin keyfini çıkarın.

Peki hangi videolar yüklenebilir? Komik Videolar , Facebook videoları , tuttuğunuz takımın videoları, size ait youtubeları da vidyotv.com 'a yükleyebilirsiniz. Sadece bunlarla da sınırlı değil, onlarca kategori mecut.

Birkere bile olsa girip siteyi incelemenizi öneriyorum. Amatör video oluşumuna sizde destek verinki
Profesyonel bir yapıya kavuşsun.

nuribalta 03.10.10 17:06

Yeni Bir oluşum : Kadın Sitesi
 
Uzun bir araştırmanın sonucunda kadınlar için bir platform oluşturmaya karar verdik. Bu platformda neler olması gerektiği konusunda da birçok ziyaretçimizden fikirler edindik.

Bu fikirlerin çerçevesinde de kadınların moda ve magazinle iç içe oldukları dekorasyon konularına ve yemek tariflerine önem verdiklerini gördük. Bizde kadınlar için en doğru bilgiyi, hızlı şekilde onlara sunmaya karar verdik. Bu yüzden patronice.net i sizlerin huzurlarınıza sunduk.

Eksiklerimiz elbette olacaktır. Bu eksikleri sizlerle gidermeyi planlıyoruz.
site: http://www.patronice.net


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 21:26.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2