Sponsor Reklamlar

Seçenekler
Alt 19.07.10   #1
cetocan
cetocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye
Üye
Nereden: İzmir
Rep Puani : 10
Standart Benden Bu Kadar

Sevgili Canlar İslerimin Yogunlu Nedeniyle Artık Aranızda Bulanamayacagım Bu Nedenle Ararnızdan Ayrılıyorum...
Piryolu'na Yayın Hayatında Basarılar Dilerim...
Sponsor Reklamlar

cetocan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 19.07.10   #2
DevrimChe
DevrimChe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: Australia
Standart Cevap: Benden Bu Kadar

Ben birsey sormak istiyorum eski forumu tekrar acmistiniz bir ara nedenini ogrenebilirmiyim ...
Sponsor Reklamlar

...

Dedim hoca niçin namaz kılarsın?

Dedi günahlardan arınıyorum..
Dedim namaz kılmak Hiç fayda etmez!
Dedi kılar gibi görünüyorum..
Dedim ya gerçekleri görüyor musun?
Dedi düşünmeye eriniyorum..
Dedim ya cennete nasıl girilir?
Dedi cehennemde aranıyorum...

...

DevrimChe isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 19.07.10   #3
Alevi
Alevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıbrısl�
Kurucu
Nereden: Schweiz(isvicre)
Rep Puani : 199

Slm cetin islerinden dolayi siteye girmiyen cok uye ve yonetici var.. Senin mesajinda daha cok siteden ayriliyormussun gibi bir izlenim var. bu sitede adminsin canin nezaman isterse uzaman girersin ama yukaridaki mesajinda sitem var sanki ?
Sponsor Reklamlar

Alevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 19.07.10   #4
Deniz
Deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Co-Admin
Kurucu
Rep Puani : 102

çetin sorun nedir..
Sponsor Reklamlar

Deniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 19.07.10   #5
cetocan
Yeni Üye
Üye

DevrimChe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben birsey sormak istiyorum eski forumu tekrar acmistiniz bir ara nedenini ogrenebilirmiyim ...

Forum Acmamızın Nedeni Bazı Arkdasların forumda bulunan emekleri geri getirip (konular üyeleri)geri getirip pir yoluna tasımaktır.bazı webmasterlarla anlastım üzerinde calısıyor.....
Sponsor Reklamlar

DevrimChe bunu beğendi.
Alt 19.07.10   #6
Alevi
Kıbrısl�
Kurucu

cetocan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Forum Acmamızın Nedeni Bazı Arkdasların forumda bulunan emekleri geri getirip (konular üyeleri)geri getirip pir yoluna tasımaktır.bazı webmasterlarla anlastım üzerinde calısıyor.....

cok cok zor bir olay kategorileri konulari ve yorumlari baska bir siteye uyarliyabilme mumkun ama aylar alir zaten siteye girmeyen uye icin bukadar fedakarlik yapilmaz..
Sponsor Reklamlar

Alt 19.07.10   #7
Deniz
Deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Co-Admin
Kurucu
Rep Puani : 102

çetinn sen yokken senin foruma sahip olan kişi vardı oda buranın sahibi.
çetin hayırdır diyorum iplemiyorsun neden?
foruma aylarca yılarca baktık bu adamda sana adminlik adminlik verdi
şimdi.ya açıkla yada ben forumları terkediyorum bilesin.forumu çökerttin ses çıkarmadım bir dünya emeğimizi yedin ses çıkarmadım ama bunu açıkla deki ben başka foruma gidiyorum bileyim.
telefonlarıma bile bakmıyorsun. amacın nedir ne istemektesin?
Sponsor Reklamlar

DevrimChe bunu beğendi.
Deniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 20.07.10   #8
cetocan
Yeni Üye
Üye

Amasya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
şimdi.ya açıkla yada ben forumları terkediyorum bilesin.forumu çökerttin ses çıkarmadım bir dünya emeğimizi yedin ses çıkarmadım ama bunu açıkla deki ben başka foruma gidiyorum bileyim.

Abi Ben Forumu Bastan Kurmuyorum Sadece Eski Bilgileri Tekrar Geri Getirmek İstiyom Tek Amacım O Emeklerin Kaybolmaması Onları O Emekleri Piryolunda Görmek İstiyorum Ve Bu Nedenle Bu Amac İcin Calısıyorum
Bende Kendim O Olarak Forumları Bırakacam Artık İslerim Nedeniyle Nete Giremiyom
Sizde Farkındaysanız Kac Haftadır Burayada Giremiyorum
En Azından Giderken Bile Piryoluna Bir Emek Daha Katmak İstiyorum...
Abi Biliyon Ben Cep Telefonu Fazla Kullanmıyorum Gece Calıstıgım İcin Cep Telefonuna Gündüzleri Bakamıyorum Bazende Unutuyorum...
Alıntı:
cok cok zor bir olay kategorileri konulari ve yorumlari baska bir siteye uyarliyabilme mumkun ama aylar alir zaten siteye girmeyen uye icin bukadar fedakarlik yapilmaz..

Cihan Can Bu Fedakarlık Sadece Üyeler İcin Degil Orda Acılan Konular Yazılan Makaleler Bunların Bosa Gitmesini İstemiyorum...
Bende Bazı Arkdaslarla Konustugumda Forumu Bire Bir Taklid Edersen Eger Eski Databası Yüklemeye Calısırız Dediler Bende Bunun İcin 3 Gündür Ugrasıyorum....
Sponsor Reklamlar

Alt 20.07.10   #9
Alevi
Kıbrısl�
Kurucu

Amasya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

abi ben bu forumun sahibi degilim forumun sahibi foruma giren cikan sahiplenendir..

deniz can bazi sozlerinde katiliyorum.. cetin eger bu forumu sahiplenmis olsaydin bir kac yazi yazardin oneride bulunurdun hic birsey yok...

bilemiyorum dusuncen amacin nedir 2 forumu birlestirmek cok zor bir olay ve bi okadarda pahali ona verecegin parayla kendine lisans alirsin...

hakkinda hayirlisi ne ise o olsun can sana herzaman kapimiz acik bu sitede adminsin ister ilgilenir isterse ilgilenmezsin pasa gonlun bilir ama zaman birlik olma zamanidir...
Sponsor Reklamlar

Alt 21.07.10   #10
isoNehir
isoNehir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tecrübe...
Üye
Nereden: Hatay - Kıbrıs arası...
Rep Puani : 20

Anladığım kadarı ile üçünüz arasın da daha önceden yaşanmış olaylar var,neyse orası beni ilgilendirmez gerçi ama demek istediğim Çetin beye biraz anlayışlı davranın,tamam hata yapmış olabilir ama kabul edin her insan beklemenmedik bir yerde geri dönüşü bile olmayan hatalar yapabilir.Önemli olan tekrarlamamk,ama insan hali işte ne olacağı belli olmuyor...

Kendisi eski forumu buraya taşımak istediğni söyledi,ordaki bilgiler gerçekten işe yarayabilir,ve internetten uzak kalacağından dolayı buraya böyle bir yarar sağlamak istiyor,bombalayacağınıza keşke yardımda bulunsaydınız.

Eski forum da tahmini ne kadar konu vardı,çünkü o forumu aynen buraya taşımanı sadece yarar değil aynı zamanda konu kirliliği de yaratabilir.Örnek olarak orada açılmış bir sürü "merhaha" veya "laga luga" konusları vardır,bunlar aynen buraya gelirse sizce çok mu iyi olacak ?

Bence hayır,benim tavsiyem biraz yorucu ama daha hatta çok daha yararlı,forum da gönüllü kişi/kişiler bulalım sonra o forumdaki yararlı konuları buraya kopyala/yapıştır tekniği ile atsın.
Bilmiyorum çok mu zor olur ama diğer şekilde oluşacak konu kirliliği beni korkutuyor.ayrıca Vbulletin'den birazcık anlıyorsam boş konularla databese şişirmeye gerek yok..

Bir düşünün derim...
Sponsor Reklamlar

isoNehir isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...