Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Sepet (http://www.piryolu.com/forum/sepet.html)
-   -   Moderetör Görev Bölgeleri (http://www.piryolu.com/forum/sepet/1790-moderetor-gorev-bolgeleri.html)

isoNehir 16.02.10 04:45

Moderetör Görev Bölgeleri
 
Merhaba,yaptığımız yönetim ekibi değişikliğinden sonra moderetörlerin gelen forumda yetkileri belli kategorilere dağıtılmıştır.

Forumda Moderetör olanlar (turkuaz renkte olanlar) lütfen,"Forum Yöneticileri" bölümüne girerek görev bölgelerini öğrenebilirler...

Eğer ek olarak görev almak istediğiniz forum varsa bana özel mesaj atmanız yeterlidir...


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 14:23.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2