Sponsor Reklamlar

alevilik öz ve öz Türk inancı oldugunun ispatlarından

Video Arşivi Katagorisinde ve  Semah Ve Cem İcerikli Videolar Forumunda Bulunan  alevilik öz ve öz Türk inancı oldugunun ispatlarından Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

Seçenekler
Alt 27.04.11   #21
"-dost-"
"-dost-" - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: Mersin
Rep Puani : 22
Standart Cevap: alevilik öz ve öz Türk inancı oldugunun ispatlarından

Asi can, bu adam yıllardır her forumda aynı konuyu açıyo.Gençlerimize ırkçılığı aşılamaya çalışıyo.Şükürler olsun ki aklına uyan bir adam göremedim.Biz ki 72 millete aynı nazarda bakmışız.İnancımız din,dil mezhep ayrımını reddeder.Anlaşılan bu zat dört kapı ve kırk makamın anlamını,önemini kavrayamamış,kemale ermemiş.
Sponsor Reklamlar

Pir Mehmet ve aSi_YaReN bunu beğendiler.
"-dost-" isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 27.04.11   #22
Alevi
Alevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıbrısl�
Kurucu
Nereden: Schweiz(isvicre)
Rep Puani : 199

gezgin1881 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba canlar

bizim köyümüzde en son secimlerde 85 chp 10 akp 5 bdp cıkmıs dolayısı ile düsünce tarzımız bellidir. Ayrıca bizim köyde dısardan göc eden alevi olmayan 4 - 5 aile (şafii kürttür ve kendi köyümüzde namaz kılın oruc tutunki cennete gidesiniz diyecek kadar ileri giden kişilerdir) harici Türkçe konusur bütün canlarımız

bana alevi önderlerinden bir tane kürt gösterebilirmisiniz gösteremezsiniz alevi önderlerinin hepsi Türkçe konusmus Türkçe yazmıs Türkçe ibadet etmiştir
Hacı bektaşi veli,
Pir Sultan Abdal,
Yunus Emre,
Dadaloglu,
Karacaoğlan,
Şeyh Bedrettin
Namık Kemal,
Karamanogulları,
Şah İsmail
bunların hepsi öz ve öz Türk tür..

Siz nekadar ugrassanızda güneşi balçıkla sıvayamazsınız burdaki düsüncelerinizi gidip bir cem evinde dile getirinde tepkileri görün

yasaklayacakmısınız yapabilirsiniz buda sizin asıl nekadar demokrat oldugunuzu gösterir aleviligi nekadar özümsediginizi gösterir baska fikirlere nekadar tahammülsüz oldugunuzu gösterir fikirlerime cevap veremeyip onu yoketmeye calıstıgınızı gösterir

ayrıca özelden "Artık bu yaptığınız bardağın son damlası..." diyerek moderatör pir mehmet beni tehtit etmiştir canlara duyrulur

canlarımıza duyururlur

Ya sen anadolu tarihini bilmiyorsun yada kafan cok guzel baska birsey diyemiyecem sana...

Turkce yazip turkce konusuyorsun ama turkcenin nezaman konusulmaya ve yazilmaya baslandigini bilmiyorsun azcik kitap okuda bilgilen..

Turkceden once eski yazilar vardi, osmanli dili, arapca,kurtce, zazaca,ermenice vs bir cok lehce vardi...

bu gidisle banliyacaklar seni yazdiklarina kendinde inaniyormusun ?
Sponsor Reklamlar

"-dost-", Pir Mehmet ve aSi_YaReN bunu beğendiler.
Alevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 27.04.11   #23
gencalevi
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: almanya
Rep Puani : 12

Merhaba canlar

bizim köyümüzde en son secimlerde 85 chp 10 akp 5 bdp cıkmıs dolayısı ile düsünce tarzımız bellidir. Ayrıca bizim köyde dısardan göc eden alevi olmayan 4 - 5 aile (şafii kürttür ve kendi köyümüzde namaz kılın oruc tutunki cennete gidesiniz diyecek kadar ileri giden kişilerdir) harici Türkçe konusur bütün canlarımız

bana alevi önderlerinden bir tane kürt gösterebilirmisiniz gösteremezsiniz alevi önderlerinin hepsi Türkçe konusmus Türkçe yazmıs Türkçe ibadet etmiştir
Hacı bektaşi veli,
Pir Sultan Abdal,
Yunus Emre,
Dadaloglu,
Karacaoğlan,
Şeyh Bedrettin
Namık Kemal,
Karamanogulları,
Şah İsmail

Siz nekadar ugrassanızda güneşi balçıkla sıvayamazsınız burdaki düsüncelerinizi gidip bir cem evinde dile getirinde tepkileri görün

yasaklayacakmısınız yapabilirsiniz buda sizin asıl nekadar demokrat oldugunuzu gösterir aleviligi nekadar özümsediginizi gösterir baska fikirlere nekadar tahammülsüz oldugunuzu gösterir fikirlerime cevap veremeyip onu yoketmeye calıstıgınızı gösterir

ayrıca özelden "Artık bu yaptığınız bardağın son damlası..." diyerek moderatör pir mehmet beni tehtit etmiştir canlara duyrulur

canlarımıza duyururlur

gezgin1881 siz ortaligi karistirmaya calisan bir provakatörsünüz
tüm alevi forumlarini kirletiyorsunuz sizin gibi cahillerde hemen alevikürtlere saldiriyorlar vatan millet sakarya
siz gittiginiz forumlarda malesef ki bir cevre edinzemediniz kapagi buraya atiniz acaba kac kisiyi kandirabilirim diye yemezler
mehmet abim dogru söylemis hep irkcilik milliyetcilik fasistlik sizde mevcut bardagin son damlasi dogrudur
siz dede degil dedenin gectigi yerde post bile olmasin
insanlari kandirarak ben dedeyim yok suyum yok buyum ayip insanlarin gözünün icine baka baka yalan söylüyorsunuz
diyelim dedesiniz bu irkcilik bu fasistlik bir dedeye yakisiyor mu alevilikte irkcilik yoktur siz sap ile samani karistirdiniz simdide bunun icinde cikamiyorsunuz saga sola saldiriyorsunuz
yok düsüncemi hakaret ediyorlar yok beni yasakliyorlar bana kalsa seni bir saniye bile alevi forumlarinda durdurmak yazik ve günah
senin yerin mhplilerin yani orda yazin hepsi alkislar aha tam bize göre biri geldi diye en iyisi sen oralar git artik alevi forumlarini kirletmeyiniz
Sponsor Reklamlar

Alevi, "-dost-", Pir Mehmet ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
gencalevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 27.04.11   #24
Pir Mehmet
Co-Admin
Kurucu
Nereden: Şiran
Rep Puani : 54

Merhaba canlar

Hacı bektaşi veli,
Pir Sultan Abdal,
Yunus Emre,
Dadaloglu,
Karacaoğlan,
Şeyh Bedrettin
Namık Kemal,
Karamanogulları,
Şah İsmail

canlarımıza duyururlur

benim verdiğim cezada tehdidin zerresini göremezsin, biri çıkıp Alevilik öz ve öz Kürt inancıdır deseydi yine aynısını yapardım. bu yüzden modluğun gereğini yaptım ve içim rahat... sen hangi cemevinde alevilik türk inancıdır diyeni gördün, bu yüzden bu tam fiyaskodur... sizin alevi forumlarında yaptığınız turan cılık faaliyetine hiçbir canımız itibar etmedi -en azından piryolu için diyorum- edenlerin ne halde olduğunu görüyoruz, bir dede olarak size soruyorum: sizin yaptığınız Aleviliğin ''72 millete bir gözle bakmak'' ve diğer kutsal kurallarına uyuyorum.
Sponsor Reklamlar

Alevi, "-dost-", gencalevi ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
Pir Mehmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 27.04.11   #25
DEMAN
Banned
Banned Users
Nereden: Almanya
Rep Puani : 20

Sn. gezgin dede, sana gülle gülle, var git türkcü aleviligini türki devletlerde yay, yayabilir isen
Sponsor Reklamlar

Alevi, "-dost-", Pir Mehmet ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
DEMAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 28.04.11   #26
Alevi
Alevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıbrısl�
Kurucu
Nereden: Schweiz(isvicre)
Rep Puani : 199

Bu adami hep kazanalim dedim olmadi kismet degilmis... Gidenin arkasindan ya dua edilir yada beddua ben iyi dileklerimle kendisine en yakin zamanda hak yolu olan pir yoluna girmesini cani gonulden istiyorum..

Bu arada 3 yil 6 aylik yayin hayatimizda banladigimiz 3 uye olma serefine nail oldugu icin ayrica kendisini kutluyorum.. kimligini belli ederek en kisa zamanda bize gercek yuzunu gosterdi ve nihayetinde mehmet abinin uyarilarina aldiris etmeyip yobazimsi mantalite ve foruma olan uyumsuzlugu, irkciligi yuzunden F Tipi cezaevine hapsedildi (isin sakasi) banlandi..

Vatana millete hayirli ugurlu olsun...
Sponsor Reklamlar

cagatay, "-dost-", Pir Mehmet ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
Alevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...