Sponsor Reklamlar

Seçenekler
Alt 15.04.11   #21
redyellow
Banned
Banned Users
Nereden: Ankara
Rep Puani : 10
Standart Cevap: CHP'nin milletvekili adayları

hiç alakası yok verdiğin örnekle.

Ben diyorum ki turan dayan dyp milletvekili, demirelin en has adamı.

Ve diyorum ki yeşil.

Sen bana şunu söyle:

Yeşile sahip çıkan, yeşil gibilerin türemesine sebep olan zihniyet mhp zihniyeti, dyp zihniyeti değil mi?

Devlet için kurşun atanda yiyen de kutsaldır diyen zihniyet değil mi?

Turan tayan gibiler, dyp vs. gibi yerler yeşil zihniyetinin siyasetteki uzantıları değil mi?

Turan tayanı bursada aday listesinin en önemli yerine koyan bir partiye yeşili de aday yapsaydınız demek çok mu ağır bir eleştiridir?

bence değil.

siz biraz fazla alınıyorsunuz, chpye söz söylenmesi sizi rahatsız ediyor, biz söyleriz ama siz söyleyemezsiniz mantığı ile hareket ediyorsunuz.

Dedim ya rakı örneğin kesinlikle alakasız, çünkü rakı oruç tutan birisi için haram bir şeydir, ama turan tayan zihniyetine yeşil haram değildir.

En azından ben böyle düşünüyorum.

Turan tayan zihniyeti yeşil ile ayrıdır diyorsanız alın tepe tepe kullanın
Sponsor Reklamlar

redyellow isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 16.04.11   #22
Pir Mehmet
Co-Admin
Kurucu
Nereden: Şiran
Rep Puani : 54

Ankara adaylarına baktım da benim halamın oğlu listede, belki onun için CHP'ye veririm.
Sponsor Reklamlar

"-dost-" bunu beğendi.
Pir Mehmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 16.04.11   #23
profet
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: Almanya
Rep Puani : 11

edit..........
Sponsor Reklamlar

"-dost-" bunu beğendi.

Konu profet tarafından (16.04.11 Saat 22:54 ) değiştirilmiştir. Sebep: Konu benden iki dakika önce acilmis:)
profet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 28.04.11   #24
cangibi62
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: gurbetten
Rep Puani : 30

CHP'LİLERE SİLAHLI SALDIRI

CHP milletvekili adayı Refik Eryılmaz'ın toplantı yaptığı Hatay'ın Samandağ ilçesi Tekebaşı beldesindeki kahvehaneye av tüfeğiyle ateş açıldı.

Saldırıda Eryılmaz ile birlikte 17 kişi hafif yaralandı.

DHA’nın haberine göre seçim çalışmalarını yürüten Refik Eryılmaz, ilçeye bağlı Tekebaşı Beldesi'nde vefat eden bir vatandaşın ailesine taziye ziyaretinde bulunduktan sonra esnaf ziyaretine çıktı. Eryılmaz'ın da bulunduğu CHP'li gruba, 25 yaşındaki E.A. tarafından av tüfeğiyle ateş açıldı.

Saldırıda can kaybı olmazken, Av. Refik Eryılmaz ile birlikte 17 kişi, saçmalarla çeşitli yerlerinden yaralandı. Samandağ ve Antakya devlet hastanelerine götürülen yaralıların, sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Saldırı anında grupta bulunan ilçeye bağlı Sutaşı Beldesi'nin CHP'li Belediye Başkanı Orhan Sağaltıcı, "Beldede bir cenaze vardı. Yasevinden çıktıktan sonra, esnaf ziyaretlerini sürdürüyorduk. Tanımadığımız biri tarafından üzerimize ateş edildi. Vekil adayımızın elini saçma sıyırdı. Gruptan çok sayıda yaralanan oldu. Partili arkadaşlarımız kollarından, başından, ellerinden veya vücutlarının farklı yerlerine isabet saçmalarla yaralandılar. Yaralıların durumlarının iyi olduğunu öğrendik. Grup olarak 500 kişiydik" dedi.

CHP Hatay İl Başkanı Servet Mullaoğlu, olayın ardından Antakya Devlet Hastanesi'ne giderek, yaralıları ziyaret etti. Olayın siyasi yönü olmadığını bildiren Mullaoğlu, "Avukat olan adayımıza, mesleği gereği eski bir dava nedeniyle husumet duyulduğunu öğrendik. Saldırıyı yapan kişi, açılan bir davayı kaybetmiş. Kaybettiği davada da adayımız Refik Eryılmaz karşı taraf avukatı imiş. Bu nedenle husumet beslemiş ve saldırıyı da bu nedenle yapmış" diye konuştu.

yasananlar demokrasiyi medeni ülkeydid egil daha cok mafya ulkesini hatirlatiyor gelecegi parlak göremiyorum..ülkem nereye surukleniyor...
Sponsor Reklamlar

"-dost-" bunu beğendi.
Bir zamanlık mevkii için el ayak öpmeye...
Günlük menfaatler için onurunu terketmeye...
Bir kısım insanlara kızıp tüm insanlara düşman olmaya
Değmez bu hayat.........
cangibi62 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...