Sponsor Reklamlar 
Seçenekler
Alt 21.02.13   #401
BERF62
BERF62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Üyelik tarihi: Oct 2012
Nereden: Hiçlik
Mesajlar: 1.892
Rep Puani : 46
Standart Cevap: PİR YOLU Bağımsız haberleri.


Muammer Güler’den şaka gibi Samsun açıklaması!

Samsun’da saatlerce süren saldırıları seyreden İçişleri Bakanı Muammer Güler’den şaka gibi açıklama: “Samsun’da büyük bir ihmal ya da hata görünmüyor”


Samsun’da TKP, Halkevleri ve Devrimci 78’lilerin binasını saatler boyunca hedef alan saldırıya seyirci kalan İçişleri Bakanı Muammer Güler, “Samsun’da büyük bir ihmal ya da hata görünmüyor” dedi.

Samsun'da büyük bir ihmal ya da hata görünmediğini belirten Güler, Sinop'taki saldırıların üzerinde ise hassasiyetle durduklarını, ihmal varsa hesabını soracağını dile getirdi.

Samsun'da ihmal yok mu?
Güler Samsun'da ihmal olmadığını söylerken, o gün yaşananlar polisin olaya saatler boyunca nasıl seyirci kaldığını ve saldırgan güruha adeta destek verdiğini ortaya koymuştu.

İşte Güler'in ihmal yok açıklamasına karşın Samsun'da yaşananların kısa özeti:

-Olaydan 5 gün önce TKP, Halkevleri, Devrimci 78'liler ve YSGP bürosu önüne tehdit bildirileri bırakıldı.
-Saldırıdan bir gün önce "Samsunspor" adlı bir twitter hesabından atılan mesajda, adresi belirtilerek TKP binası hedef gösterildi.
-19 Şubat'ta sabah 8.00'da TKP binası taşlanmaya başladı.
-Öğlen saatlerinde tekrar bina önüne gelen 100 kişilik grup TKP binasını yeniden taşlamaya başladı ve polis seyremeye devam etti.
-Saldırgan kitlenin artması ve bunun için insanların saldırıya davet edilmesi polis gözetiminde gerçekleşti.
-TKP bürosunun balkonuna çıkan saldırganlar polis izniyle bunu gerçekleştirdi.
-Bina taşlanırken polis çekilerek taşların yerini bulmasını sağladı.
-Kitlenin artması ve saldırının Halkevleri ve Devrimci 78'lilerin bürosunu da hedef alması seyredildi.
-Emniyet yetkilileri saldırıya uğrayan devrimcilere "Biz sizin güvenliğini alamıyoruz. Siz kendi güvenliğinizi alın artık" dedi.
-Olayla ilgili İçişleri ve emniyet yetkililerine ulaşmaya çalışan TKP Genel Merkezi avukatları sessizlikle geçiştirildi.
(soL - Haber Merkezi)
Sponsor Reklamlar

BERF62 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 21.02.13   #402
Pir Mehmet
Avatar mevcut degil.
Co-Admin
Kurucu
Üyelik tarihi: Dec 2010
Nereden: Şiran
Mesajlar: 2.112
Rep Puani : 54
Standart Cevap: PİR YOLU Bağımsız haberleri.


Teröristlerden bombalı araç saldırısı

Suriye’nin başkenti Şam’da bomba yüklü bir araç Rusya Konsolosluğu ile Baas Partisi Merkez Binası arasındaki güvenlik noktasında patladı.


Suriye'nin başkenti Şam'da, Beşar Esad'ın Baas Partisi binasının ve Rusya Büyükelçiliği'nin olduğu bölgeye bombalı araçla saldırı düzenlendi. İlk gelen haberler ölü ve yaralılar olduğumu bildirirken, Suriye yönetimi olayı terörist bir saldırı olarak değerlendirdi. Polisin ilk raporlarına göre hedef Baas Partisi binası olarak açıklandı.
Saldırıda iki binanın tamamen yıkıldığını belirten televizyon kanalı, bölgeye çok sayıda ambulans ve itfaiye aracının sevk edildiğini kaydederek, patlama bölgesinde 17 aracın içindekilerle beraber yandığını ve 40 araçta da hasarın oluştuğunu aktardı.

Patlamada büyük maddi hasarın meydana geldiğini vurgulayan Suriye devlet televizyonu, patlamayı "terör" gruplarının gerçekleştiğini belirtti.
Bölgedeki görgü tanıkları, Mezra’a bölgesindeki ilk patlamanın ardından daha sonra 3 patlamanın daha meydana geldiğini ve bölgedeki tüm yolların trafiğe kapatıldığını dile getirdi.

Patlama bölgesine yakın yerler arasında Rusya Büyükelçiliği ve Hayat Hastanesi ile Baas Partisi binası bulunuyor.

Şam'dan yapılan açıklamada en az 31 kişinin hayatını kaybettiği belirtildi. Patlamada, içinde çocukların da olduğu en az 70 kişinin de yaralandığı bildirildi.

Kimin, kimi katlettiği ortada...
Sponsor Reklamlar

ByMunzur bunu beğendi.
__________________
İmam-ı Cafer-i Sadık buyurmuştur ki, “Pir ikidir. Piri kamil piri cahil. Piri kamil odur ki, Evladı Resul’den ola. Evladı Resul’den olmakla da olmaz. Çünkü; Evladı Resul’ün bütün güzelliğini, bilgeliğini, turaplığını, sevgisini ve hoş görüsünü üstünde taşıyan o kişi piri kamildir.
Pir Mehmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 21.02.13   #403
BERF62
BERF62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Üyelik tarihi: Oct 2012
Nereden: Hiçlik
Mesajlar: 1.892
Rep Puani : 46
Standart Cevap: PİR YOLU Bağımsız haberleri.


AKP'li vekille Erdoğan arasında laikliğin ruhuna fatiha okutan diyaloglar: 'İslam'da mescid camidir'

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın AKP'nin İç Anadolu Bölgesi milletvekilleri, belediye ve il başkalarıyla yaptığı kahvaltıda konu Alevilere geldi. AKP Ankara Milletvekili Haluk Özdalga Alevilerin "islamdan kopra" riski olduğunu ileri sürerek cemevlerinin ibadethaneye çevrilmesini istedi. Erdoğan Özdalga'ya, "İslam’da mescit camidir" diyerek cevap verdi. Haluk Özdalga’nın, Tekke ve Zaviyeler Kanunu’nun kaldırılmasını da istedi.

Ntvmsnbc'nin haberine göre, Erdoğan'la Özdalga'nın arasındaki diyalog şöyle gelişti: AKP Ankara Milletvekili Haluk Özdalga, devletin cemevlerini ibadet yeri olarak tanımasını istedi. Özdalga "Köyden kente geçen Alevilerin sorunları var. Bunlar farklı grupların kontrolüne girebiliyor ve etkilenebiliyorlar. Onların İslam'dan kopuş riski var. Bunun önüne geçmek için cemevlerinin ibadet yeri olarak tanınması gerekir" dedi.

Başbakan Erdoğan Özdalga'nın sözlerine, "Cemevleri kültürel mekanlardır. İslam’da mescit camidir. Siz hiç Hıristiyanlık’ta kilise dışında bir ibadet yeri duydunuz mu? Alevi kardeşlerimiz de bizim gibi Müslüman'dır ve İslam'ın farklı bir yorumunu yapmaktadırlar" diyerek yanıt verdi.

AKP’li Özdalgan’ın "Tarihi gerçekler İslam’da birden fazla ibadet yerini zorunlu kılıyor" sözlerine de Başbakan Erdoğan "Bu diğer dinlerde de geçerli. Kültürel mekanlar ve ibadet yerlerini karıştırmamak gerekir" karşılığını verdi.

Ankara Milletvekili Haluk Özdalga’nın, Tekke ve Zaviyeler Kanunu’nun kaldırılmasını da istediği öğrenildi.
Sponsor Reklamlar

ByMunzur bunu beğendi.
BERF62 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 22.02.13   #404
BERF62
BERF62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Üyelik tarihi: Oct 2012
Nereden: Hiçlik
Mesajlar: 1.892
Rep Puani : 46
Standart Cevap: PİR YOLU Bağımsız haberleri.


Yüzde 95 dedi ki: Birlikte yaşarız

İMRALI sürecinin başlamasıyla, Ak Parti 2’nci kamuoyu araştırmasını yaptırdı. 26ilde araştırmaya katılan 5 bin 500 kişinin yüzde 51’i terör sorununun çözümünde Öcalan’la görüşülmesine destek veriyor. “Kandil’le de görüşme yapılabilir” diyenlerin oranı yüzde 40’da kalıyor. Bölgede, yaşananları terör sorunu olarak adlandıranların sayısı da hızla artıyor.

‘TERÖR’ SORUNU VAR

Başbakan Tayyip Erdoğan, ilk yapılan anketin denek sayısını yetersiz bulmuş ve daha geniş tutularak tekrarlanmasını istemişti. Son MYK toplantısında paylaşılan 2’nci anketin sonuçlarına göre, bölge halkının yüzde 6’sı ‘Kürt’ sorunu olduğunu, yüzde 39’u ise ‘terör’ sorunu yaşandığını dile getirdi. Daha önceki yıllarda yapılan anketlerde, bu oranların tam tersi olduğu, atılan adımlarla soruna bakışın da değiştiği yorumu yapıldı.

MÜZAKERE DEĞİL, GÖRÜŞME

Vatandaş, İmralı sürecinde kullanılan dile de itiraz etti. Yapılanların ‘müzakere’ değil, ‘görüşme’ olarak adlandırılması destek gördü. Araştırmada, “Terör sorununun çözümü konusunda yapılan çalışmaları destekliyor musunuz?” sorusuna yüzde 65 destek çıktı.

TÜRK-KÜRT BİRLİKTE YAŞAR

Ankette, “Türk ve Kürt halklarının bundan sonra da birlikte yaşayabileceğine inanıyor musunuz?” sorusuna yüzde 95 oranında destek geldi. Kürtlerin ayrı bir devlet kurması gerektiğine inananların oranı yüzde 5 olarak saptandı.

BDP’NİN DİLİ DEĞİŞTİ

Erdoğan’ın İmralı süreciyle ilgili kurmaylarıyla yaptığı toplantılarda, BDP’nin son dönemlerdeki dili ve yaklaşımı değerlendirildi. BDP’lilerin toplantılardaki ‘Türk Bayrağı hassasiyeti’, kullanılan dile özen göstermeleri, “Süreci baltalayan PKK’lıların yakasına yapışırım” demeçleri olumlu karşılandı.

BDP DİSİPLİNE GİRDİ

İmralı’ya gidecek isimlerin belirlenmesinde hükümetin karar verici olduğu, ortaya çıkan isimlerde ise son sözü devletin söylediği ifade edildi. Toplantılara katılan bir AK Parti yöneticisi şunları söyledi: “İktidar partisi olarak bütün enstrümanları kullanarak süreci yönetiyoruz. İmralı, çözüm sürecinin merkezi değil, enstrümanlardan biridir. BDP’yi disipline etme süreci yaşadık. BDP’liler bugün daha planlı ve programlı hareket ediyorlar. Kullandıkları dil bile 3 ay öncesinden farklı. Başbakan’ın bu işin çözülebileceğine olan inancı da daha öncekinden fazla.”

Eyvallah halk varolasın. İcraat görelim. Gözünüzün önünde bir Kurt öldürülsün; o zaman görürüm ben sizi.
Sponsor Reklamlar

ByMunzur bunu beğendi.
BERF62 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 22.02.13   #405
Horasan
Avatar mevcut degil.
Yeni Üye
Üye
Üyelik tarihi: Jan 2013
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 28
Rep Puani : 10
Standart Cevap: PİR YOLU Bağımsız haberleri.


Halk görüşmeleri onaylamıyor. Bu anketler yalan söylüyor. BDP'nin Karadeniz turuyla halkın nabzı ölçülmek istendi. BDP turuna silah doğrulttukları polis panzerleriyle devam etmek zorunda kaldı. Zaten en sonuda da turu ertelemek zorunda kaldılar. Bütün bunlar anketlerle çelişiyor.
Sponsor Reklamlar

Horasan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 23.02.13   #406
bilgeyol
bilgeyol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BİZİM KABEMİZ İNSANDIR...
Yönetici
Üyelik tarihi: Jun 2012
Nereden: KERBELA-KOBANİ
Mesajlar: 11.315
Rep Puani : 76
Standart Cevap: PİR YOLU Bağımsız haberleri.


bu kirli savaşı bitirmek için,

bir an önce barışı ve ülkede huzuru sağlamak için ne gerekiyorsa yapılmalı,

bu halk artık kan ve gözyaşı istemiyor,

her türlü pravakasyonlar olabilir,

bunlardan yılmamalı ülkemizde barışı tesis etmek için,

bir şeyler yapmalıyız.

bağımsız,barış ve kardeşlik ortamının olduğu bir türkiyede yaşamak dileği ile.
Sponsor Reklamlar

__________________
Sorgulanmamış hayat yaşamaya değmez.
Sokrates
HAYATIN SESİ’Nİ biz kurduk.
Biz susmadıkça
HAYATIN SESİ’de susmayacak.
Ve biz hiç susmayacağız.

EVRENSEL GAZETESİNİ DESTEKLEYELİM.

DERSİMİ UNUTURSAN MARAŞ,
MARAŞI UNUTURSAN SİVAS,
SİVASI UNUTURSAN GAZİ,
GAZİYİ UNUTURSAN SONUN OLUR.ALEVİLİK YOLDUR...
bilgeyol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 23.02.13   #407
bilgeyol
bilgeyol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BİZİM KABEMİZ İNSANDIR...
Yönetici
Üyelik tarihi: Jun 2012
Nereden: KERBELA-KOBANİ
Mesajlar: 11.315
Rep Puani : 76
Standart Cevap: PİR YOLU Bağımsız haberleri.


Sitemize yapılan sistematik saldırıları şiddetle kınıyoruz,

bu saldırılardan piryolu daha güçlenerek çıkacaktır
.
Sponsor Reklamlar

__________________
Sorgulanmamış hayat yaşamaya değmez.
Sokrates
HAYATIN SESİ’Nİ biz kurduk.
Biz susmadıkça
HAYATIN SESİ’de susmayacak.
Ve biz hiç susmayacağız.

EVRENSEL GAZETESİNİ DESTEKLEYELİM.

DERSİMİ UNUTURSAN MARAŞ,
MARAŞI UNUTURSAN SİVAS,
SİVASI UNUTURSAN GAZİ,
GAZİYİ UNUTURSAN SONUN OLUR.ALEVİLİK YOLDUR...

Konu bilgeyol tarafından (23.02.13 Saat 21:56 ) değiştirilmiştir.
bilgeyol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 23.02.13   #408
BERF62
BERF62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Üyelik tarihi: Oct 2012
Nereden: Hiçlik
Mesajlar: 1.892
Rep Puani : 46
Standart Cevap: PİR YOLU Bağımsız haberleri.


Kınanacak daha çok şey var.
Sponsor Reklamlar

BERF62 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 23.02.13   #409
bilgeyol
bilgeyol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BİZİM KABEMİZ İNSANDIR...
Yönetici
Üyelik tarihi: Jun 2012
Nereden: KERBELA-KOBANİ
Mesajlar: 11.315
Rep Puani : 76
Standart Cevap: PİR YOLU Bağımsız haberleri.


İran insansız hava aracı düşürdüğünü açıkladı!


İran Devrim Muhafızları, askeri tatbikat sırasında tatbikat alanına giren bir insansız hava aracını düşürdüğünü bildirdi.

İran haber ajanslarının haberine göre, Devrim Muhafızları komutanlarından Tuğgeneral Hamid Serhalili, "Yüce Peygamber 8" adıyla ülkenin güneydoğu bölgesinde yürütülen tatbikatta "yabancı bir ülkeye ait" bir insansız hava aracını düşürdüklerini söyledi.

Düşürülen uçağın hangi ülkeye ait olduğuna dair ayrıntı henüz verilmedi.

İranlı komutan, "Tatbikat sırasında elektronik muharebe sistemlerimiz yabancı insansız uçakların ülkeye girmek istediğine dair sinyaller aldı. Devrim Muhafızları güçlerimiz, tatbikat alanındaki bir uçağı hasarsız olarak indirmeyi başardı" diye konuştu
.


yorumsuz.
Sponsor Reklamlar

__________________
Sorgulanmamış hayat yaşamaya değmez.
Sokrates
HAYATIN SESİ’Nİ biz kurduk.
Biz susmadıkça
HAYATIN SESİ’de susmayacak.
Ve biz hiç susmayacağız.

EVRENSEL GAZETESİNİ DESTEKLEYELİM.

DERSİMİ UNUTURSAN MARAŞ,
MARAŞI UNUTURSAN SİVAS,
SİVASI UNUTURSAN GAZİ,
GAZİYİ UNUTURSAN SONUN OLUR.ALEVİLİK YOLDUR...
bilgeyol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 24.02.13   #410
bilgeyol
bilgeyol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BİZİM KABEMİZ İNSANDIR...
Yönetici
Üyelik tarihi: Jun 2012
Nereden: KERBELA-KOBANİ
Mesajlar: 11.315
Rep Puani : 76
Standart Cevap: PİR YOLU Bağımsız haberleri.


Baykal konuştu: Hizaya lütfen!CHP’nin dünkü grup toplantısının haber değerini yükselten, malum, 3 yıl aradan sonra Deniz Baykal’ın kürsüye çıkıp CHP milletvekillerine hitap etmesiydi. Kemal Kılıçdaroğlu Baykal’ın konuşmasını “yoğun programı” nedeniyle dinlemedi, Baykal da “keşke Genel Başkan da burada olsaydı” dedi.

Deniz Baykal, deneyimli bir siyasetçidir. CHP Zihniyeti olarak kodladığımız anlayışa CHP içinde en çok nüfuz etmiş kişilerin başında gelmektedir. Bu nedenle konuşma ihtiyacı duymuş olmasını da, konuşmasının kendisini de ciddiye almak gerekmektedir. Bakmayın siz Kılıçdaroğlu’nun o konuşurken toplantıda olmayışına, Kemal Kılıçdaroğlu’nun kendisine “ayar” verdiği ölçü de Baykal’dan başkası değildir. Konuşmalarına, özellikle kritik konularda açıkladığı görüşlerine bakmanız, bunu anlamanız için yeter…

Bu nedenle Deniz Baykal’ı ve konuşmasını ciddiye almak gereği vardır.

Baykal’ın konuşmasının tam metni basında yer aldı. Meraklısı okuyabilir. Konuşmanın tamamına bakıldığında, öne çıkan temel mesajın tam da düşündüğüm şekilde, CHP’ye “ayar” vermek olduğu çok net bir şekilde anlaşılabiliyor. Baykal’ın çıkışı CHP’nin mevcut durumunu ve özellikle de Kılıçdaroğlu’nun performansını beğenmemesinden, yeterli görmemesinden kaynaklanan bir “durumdan vazife çıkarma” çıkışıdır, kastı ve amacı ise, altını çizerek ortaya koyduğu temel hassasiyetlerine uygun şekilde partisine “ayar” vermektir.
“Hem yenilikçi hem ulusalcıyız”

Baykal’ın bu sözleri, parti içinde uç vermeye başlayan “yenilikçi” söylemini bastırma niyetini yeterince açık ortaya koyuyor. Hatırlanacaktır, özellikle Birgül Ayman Güler’in kamuoyunda haklı olarak “ırkçı” olmakla eleştirilen sözleri, CHP’yi sıkıntıya sokmuştu. Sonuçta Kılıçdaroğlu, “burası üniversite kürsüsü, sözlerimize dikkat edelim” demişti. Aslında Güler’in sözleri, klasik CHP Zihniyetinin tipik bir örneği olmaktan fazlası değildi. Kılıçdaroğlu’nun tevil yollu yaptığını Baykal doğrudan yaptı ve “ulusalcı olmayan CHP’li olamaz” dedi. Doğruya doğru; Baykal’ın da hatırlattığı gibi CHP Programı ve 6 Ok orada duruyor…

“Rejim elden gidiyor”

Baykal’ın siyaset tarzının özeti, aslında bu kısa cümlede karşılığını buluyor. Baykal’lı CHP yıllarını hatırlayın, yaptığı muhalefet, hep “rejim elden gidiyor” tarzında olmuştur. Bunun en tipik örneklerinden biri, önceki yasama döneminde yeni anayasa konusu gündeme geldiğinde “bu meclis anayasa yapamaz” şeklinde katı bir tutum alması ve yeni anayasa başta olmak üzere bütün demokratik reform girişimleri önünde “takoz” olmasıydı. Hrant Dink ve çok sayıda düşünce insanının yargılanmasına neden olan ünlü 301. Maddenin değiştirilmesine bile can siperane bir direnç göstermişti Baykal…

Kılıçdaroğlu ve mevcut CHP yönetiminin bu “takoz” siyasetini yeterince yapamadığını düşünüyor olmalıdır ki, Baykal, yine ortaya çıkıp “rejim elden gidiyor” demek gereği duyuyor…

Hiç şüphesiz AKP’nin gönlünden geçen başkanlık sistemi, yargı düzenlemeleri ve anayasa çalışmalarıyla ilgili siyasi öncelikleri birçok yönden eleştiriye muhtaçtır, eleştirilmelidir. Ama hangi yönden? Hangi hareket noktası esas alınarak? Ölçü demokrasi midir yoksa statükonun korunması gereği mi? Besbelli ki Baykal’ın ölçüsü statükoyu korumaktır…

“CHP modeli”

Baykal’ın konuşmasının can alıcı noktalarından bir diğeri, CHP’yi bir Türkiye modeli olarak savunmak gereğini vurgulayan sözleridir.

Oysa bu “CHP modeli”, tam da Türkiye’nin temel problemlerinin kaynağıdır. Kürt sorununun, Alevi sorununun, din ve vicdan özgürlüğü ile ilgili sorunlarımızın ve devletin sistemin merkezine “yüce, kutsal” gibi sıfatlar eşliğinde yerleştirilmiş olmasının sorumlusu bu modelden başkası değildir. Çok açık: Türkiye’nin sıkıntılarının temelinde bu model vardır ve bu modeli korumak değil, demokratik bir reforma tabi tutmak gerekmektedir.

“Türkiye’yi savunmak, CHP’yi savunmaktan geçer. Türkiye’yi değiştirmenin ilk aşaması CHP’yi değiştirmekti. Onun için CHP’yi savunmak Türkiye’yi savunmaktır. Bunu çok iyi bilin.” Baykal’ın alıntıladığım bu sözlerinin anlamını tersine çevirmek gerekiyor. Doğru olan; Türkiye’nin kendisiyle ve geçmişiyle yüzleşmesinin, büyük ölçüde CHP ile yüzleşmek anlamına gelmesidir. Bu yüzden CHP’nin değişebilme ihtimali üzerine bu kadar konuşuluyor, yazılıp çiziliyor.

Tek Parti diktatörlüğü zihniyet ve uygulamalarıyla yüzleşmeye cesaret eden bir CHP, gerçekten sosyal demokrat bir parti olmaya evrilmesinin başlıca gereği, sorumluluğudur.

Ama görünen o ki, bu ihtimalin kendisi bile Deniz Baykal ve onun gibi düşünenleri ayağa kaldırmaya yetiyor.

Demek ki bu CHP üzerine daha çok konuşacağız…
Demokrat Haber

kırmızı haber


yorumsuz
Sponsor Reklamlar

__________________
Sorgulanmamış hayat yaşamaya değmez.
Sokrates
HAYATIN SESİ’Nİ biz kurduk.
Biz susmadıkça
HAYATIN SESİ’de susmayacak.
Ve biz hiç susmayacağız.

EVRENSEL GAZETESİNİ DESTEKLEYELİM.

DERSİMİ UNUTURSAN MARAŞ,
MARAŞI UNUTURSAN SİVAS,
SİVASI UNUTURSAN GAZİ,
GAZİYİ UNUTURSAN SONUN OLUR.ALEVİLİK YOLDUR...

Konu bilgeyol tarafından (24.02.13 Saat 00:27 ) değiştirilmiştir.
bilgeyol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti

Seçenekler


Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 3 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 3 Misafir)
 
Önceki veya sonraki konu...
Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Zaytung haberleri. dAbBe Komik Bölüm 33 26.03.14 22:44
Bu Yolu Sürenler Bilir Yılmaz Bakar Şiir ve Türkü-Ezgi Bölümü 0 09.01.12 11:41
“Bağımsız Türkiye” Düşünü Gerçeğe Çevireceğiz… yorum111 Alevi Konser - Alevi Dernek Etkinlikleri 3 27.03.11 00:59
Turgut Öker, AABK adına bağımsız milletvekili adayı Pir Mehmet Siyaset,Politika ve Ekonomi 8 20.02.11 09:10
Sefire Yolu Gösterin !!! akdora Mustafa Kemal ATATÜRK 0 23.05.10 00:48
Totobo Satılık pomeranian Pomeranian Boo

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2