Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Pir Yolu Haber Merkezi (http://www.piryolu.com/forum/pir-yolu-haber-merkezi.html)
-   -   Flaş Flaş Flaş Zahit Akman'ın mal varlığına tedbir konuldu (http://www.piryolu.com/forum/pir-yolu-haber-merkezi/657-flas-flas-flas-zahit-akmanin-mal-varligina-tedbir-konuldu.html)

omergul 15.09.09 18:09

Flaş Flaş Flaş Zahit Akman'ın mal varlığına tedbir konuldu
 
Başbakan Erdoğan, gazetecilerin RTÜK Başkanı Zahid Akman'la ilgili sorularını cevapladı.
Başbakan Erdoğan, RTÜK Başkanı Zahit Akman'ın mal varlığına tedbir konulmasıyla ilgili olarak," Sayın Akman'ı ben savunamam. RTÜK Başkanı kendisini en güzel şekilde savunacaktır." dedi.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Moldova dönüşü Esenboğa Havaalanı'nda gazetecilerin sorularını yanıtladı. Erdoğan, bir gazetecinin Ankara Sulh Ceza Mahkemesi tarafından Zahit Akman’ın mal varlığına el konulması ile ilgili ne düşündüğü şeklindeki soruya şu yanıtı verdi:
"Süreç devam ediyor. Sayın Akman’ı ben savunamam. RTÜK Başkanı kendisini en güzel şekilde savunacaktır”

Erdoğan gazeteciklerin diğer sorularını ise yanıtlamadı.


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 16:55.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2