Sponsor Reklamlar

Seçenekler
Alt 06.11.12   #11
ByMunzur
Banned
Banned Users
Nereden: Müzik Diyarı
Rep Puani : 31
Standart Cevap: Alevilerin ve aleviligin en buyuk Dusmanlari

Alevi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Canlar o sayfayi begenen 22 bin kisi var bu demekdir, icimizde kendini bilmeyen 22bin can var, isimiz zor http://www.facebook.com/alevidostlar bu sayfa piryolu yonetiminde elimizden geldigince forumla ilgili seyleri paylasiyoruz.. ama herkes alevi kesilmis bilende bilmeyen bebeler alevi olmus..

EVet nedense herkes kulaktan dolma bilgilerle profösör esiliyor ve atıp tutuyor...
Sponsor Reklamlar

ByMunzur isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 06.11.12   #12
halil
Üye
Üye
Nereden: istanbul
Rep Puani : 10

ben alevılgı ılk arastırdıgım donemlerde bu sayfayı begenmıstım . herkese soluyorum lutfen aramızda bu sayfayı begenen varsa hemen begenısını kaldırsın cunku burada alevılıği dınsız,Allah kavramından yoksun bır sekılde anlatan bır sayfa . hatta bılmem gecen gordunuz mu bu foruma ılk katıldıgım gun haksızlık adlı bı konu acmıstım orda bır ornek vermıstım bır alevı sayfasında boyle boyle paylasımlar yapıyor dıye işte bu sayfa o .. hatta bı ara paylasmıstı yıne sacma sapan bırsey bzıım mahallede de bır dede vardı ona gosterdım paylasımı yanında okudum daha dogrusu cok kızmıstı aynen sunu demıstı onlar kendını bılmez kendılerını alevı zanneden ınsanlardır bır an once onlardan kurtul( o sayfadan uzak dur ) seklınde bır sey soylemıstı...
Sponsor Reklamlar

halil isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 06.11.12   #13
Deniz
Deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Co-Admin
Kurucu
Nereden: İzmir
Rep Puani : 102

sevgili halil hiç bir sayfadan uzak durma taraftarı değilim ...

nedeni ise bir uzak dursaidik o sayfada göremezdik yada arkadaşlarımız göremezdi
gördükçe uyaracağız şikayet edeceğiz bu sayfa herne sayfası olursa olsun kimse kimsenin inancı ile alay etmemeli
sorgulamalıyız.

herkim neye inanıyor ise inansın herke eşit doğdu...
Sponsor Reklamlar

Alt 06.11.12   #14
bilgeyol
bilgeyol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BİZİM KABEMİZ İNSANDIR...
Yönetici
Nereden: KERBELA-KOBANİ
Rep Puani : 76

ByMunzur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
EVet nedense herkes kulaktan dolma bilgilerle profösör esiliyor ve atıp tutuyor...

bay munzur 52 bin degil 102 binde tıklasa,

sanal alem şirketlerin elinde,

internete sansür uygulamak isteyen hükümet,

52 bin kişiyede 152 binede degerlendirme yaptırır.
Sponsor Reklamlar

ByMunzur bunu beğendi.

HAYATIN SESİ’Nİ biz kurduk.
Biz susmadıkça
HAYATIN SESİ’de susmayacak.
Ve biz hiç susmayacağız.

EVRENSEL GAZETESİNİ DESTEKLEYELİM.

DERSİMİ UNUTURSAN MARAŞ,
MARAŞI UNUTURSAN SİVAS,
SİVASI UNUTURSAN GAZİ,
GAZİYİ UNUTURSAN SONUN OLUR.

ALEVİLİK YOLDUR...
bilgeyol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 06.11.12   #15
ByMunzur
Banned
Banned Users
Nereden: Müzik Diyarı
Rep Puani : 31

bilgeyol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bay munzur 52 bin degil 102 binde tıklasa,

sanal alem şirketlerin elinde,

internete sansür uygulamak isteyen hükümet,

52 bin kişiyede 152 binede degerlendirme yaptırır.

o konuda haklısın hemde çok
Sponsor Reklamlar

bilgeyol bunu beğendi.
ByMunzur isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 06.11.12   #16
Alevii
Alevii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yönetici
Yönetici
Nereden: izmir
Rep Puani : 10

Degerli dostlar biz bunu yıllar evel soyledik nedir soyledigimiz ALEVİ KİMLİGİ ALTİNDA SÜNi misyonerligi ENPOZE EDİLMEK İSTENİR dedik ama malesef dinletemedik neden derseniz dinleyecek genclerimizin yüzde sekseni alevi forumlarindan ya kovulmusya banlanmis yada dislanmis tabi bu farkli bir boyut ama binlerce boyleleri var bizler icin aslinda düşündürücü boyutu bu alevi kimligini kullanan kisilere yada forumlara kim yada kimler matti destegi veriyor önemli olan bu simdi isimlerini vermiyecegim bu siteler alevilik adi altinda süni misyonerligine soyunmasindaki nedenler ve buna özenen bizdeki bilincsiz genclerimizden bazilari ne paylastigina bakmaksizin fedece yada farkli platforumlarda paylasip duruyor halbuki onlarin isdeklerine canak tutuyor farkinda bile degiller gecen bir olaya dayanamayip girdim yanlanan konu alevilik lakin bazi sovlemler yalan ve yanlis heleki hz muhammed (s.v) ve hz ali (s.v) kullanimdaki hatayı belirdim anam senmisin diyen )) beni sünülikle dahi sücladilar gerci canlari var olsun edep ikrardan gelir ben vereyim o almasin düsüncesiyle yazdim en son hatasin anlayip özür diliyerek kaldirdı ..

degerli dostlar kösemize cekilmiyelim tepkimizi gösderin ALEVİ TOPLUMUNUN 1400 YİLLİK GELENEGİ YOK EDİLMEK İSDENİYOR BUNU YAPAN VE CANAK TUTANLARIN BASİNDA SÖZÜM ONA BİR ALEVİ KURUMU YAPİYOR ...
cogumuzda o kurumu iyi biliyor bu kurumlarda diyanete hizmet ediyor ....

niyazlarimla.
Sponsor Reklamlar

Deniz bunu beğendi.

Konu Alevii tarafından (06.11.12 Saat 20:05 ) değiştirilmiştir.
Alevii isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...