Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Pir Yolu Haber Merkezi (http://www.piryolu.com/forum/pir-yolu-haber-merkezi.html)
-   -   Ateşe semah durulacak (http://www.piryolu.com/forum/pir-yolu-haber-merkezi/5984-atese-semah-durulacak.html)

Alevi 29.06.12 16:31

Ateşe semah durulacak
 
Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Yenimahalle Şubesi ve Cemevi, Sivas Katliamı'nda yaşamını yitirenleri yarın akşam düzenlenecek bir etkinlikle Ankara'da anacak.

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13756642_n.jpg
PSAKD' şubesinden yapılan açıklamada "Sivas Katliamı'nın 19'uncu yılında canlarımızı anıyor, katliamı yapanları lanetliyoruz" denildi. Yarın saat 19.30'da Batıkent Ergazi Mahallesi Yekta Güngör Özden Parkı'nda düzenlenecek "Ateşe Semah Duranlar" başlıklı programda Gülcihan Koç, Dertli Divani ve Pınar Aydınlar (Sağ) sahneye çıkacak, deyiş, türkü ve şiirler söylenecek.

29 Haziran 2012


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 05:00.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2