Sponsor Reklamlar

Seçenekler
Alt 22.10.11   #1
Alevi
Alevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıbrısl�
Kurucu
Nereden: Schweiz(isvicre)
Rep Puani : 199
Standart Kamer Genç'ten uyarı 2ci Sivas Katliamı olabilir

CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, iki şehidin uğurlandığı Elazığ'da gerginlik yaşandığını açıklayarak, "Burada Tuncelilerin yaşadığı bölgelerde gerginlik var. Tuncelileri abluka altına almışlar. Her an bir Sivas benzeri olay yaşanma riski var" dedi.

SALDIRI VE KATLİAM OLABİLİR'

TBMM'de bir basın toplantısı yapan Genç, bölgeden yoğun telefon aldığını belirterek, "İki şehit kardeşimiz Elazığ'dan. Malesef bir takım insanlar Tuncelilere saldırmışlar. Hozat Garajı denen bölgede. Bugün sabahtan beri bu bölgeden telefon alıyorum" diyerek şöyle konuştu: "Tuncelilerin yaşadığı alanlar abluka altına almışlar. Heran bir Sivas gibi olma olayı var. Telefon üzerine telefon geliyor. Bir saldırı ve katliam olabilir. Gereken tedbirler alınsın. Yeni bir katliam olmasın. Devleti göreve davet ediyorum. Elazığ'da yeni bir katliam yaşanmasın."

Tunceli'den 7 kez seçildiğini hatırlatan Genç, "Tuncelilerin PKK'lılardan yana olmadıkları ortada. Son seçimde bile yüzde 57 oy CHP'ye verdiler. Ben demokratik laik Cumhuriyeti savunuyorum. Her ilde çeşitli düşüncelere sempati duyan insanlar olabilir" dedi.

Genç şunları söyledi:

"İçişleri Bakanı telefona çıkmıyor. Vali konuşmayı bilmiyor. Bana (Sen söyleceğini söyledin, hayırlı Cumalar) diyor. Bunlar yöneticilik yapmıyor, din istismarı yapıyor. Kendilerini göreve davet ediyorum. Bu ikaza rağmen orada ciddi olaylar olursa sorumlusu İçişleri Bakanı, Başbakan ve validir."
Sponsor Reklamlar

Alevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 22.10.11   #2
jetlii11
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: istanbul
Rep Puani : 12
Standart Cevap: Kamer Genç'ten uyarı 2ci Sivas Katliamı olabilir

kamer genç diyorsa birşeyler olabilir...içişleri bakanı hayırlı cumalar diyeceğine işine sarılıp memleketin sorunlarına baksa iyi olur.
Sponsor Reklamlar

jetlii11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 23.10.11   #3
Pir Mehmet
Co-Admin
Kurucu
Nereden: Şiran
Rep Puani : 54
Standart Cevap: Kamer Genç'ten uyarı 2ci Sivas Katliamı olabilir

Kamer Genç'in kamuoyuna sunduğu tehlikeyi, bizler daha önceden biliyoruz. Bu tehlike, her an başımıza gelebilir.
Sponsor Reklamlar

İmam-ı Cafer-i Sadık buyurmuştur ki, “Pir ikidir. Piri kamil piri cahil. Piri kamil odur ki, Evladı Resul’den ola. Evladı Resul’den olmakla da olmaz. Çünkü; Evladı Resul’ün bütün güzelliğini, bilgeliğini, turaplığını, sevgisini ve hoş görüsünü üstünde taşıyan o kişi piri kamildir.
Pir Mehmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...